Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη ξημερωματα Δευτερας στις 2:30 περιπου.Αφου ειχα διαβασει τις κριτικες των κυριων απο κατω και ειδικα του Ν.Σμυρνη τον οποιο γενικα εμπιστευομαι σε αυτα που γραφει γιατι ως τωρα συμφωνουνε απολυτα οι αποψεις μας και οι γνωμες μας ειπα να δοκιμασω την νεοφερμενη Μαγια.Εν αντιθεση με οτι γραφεις φιλτατε στην κριτικη σου η Μαγια εμενα μου ειπε οτι ειναι 25χρονων απο Ρωσσια.Σε οτι αφορα την εμφανιση και το γεγονος οτι μιλαει κυριως Αγγλικα θα με βρεις απολυτα συμφωνω.Αυτα σε οτι αφορα μια γενικη εικονα του τι εστι Μαγια.
Σε οτι αναφορα τον αγωνα η κοπελα ξεκινησε με προκαταρκτικα ωραια gfe καταστασης οπως τριψιμο του κορμιου της πανω στο δικο μου,μπαλαμουτιασμα εκατερωθεν οπως και γλυψιμο σε στηθος αυτια κλπ κλπ
Ωραια γενικως προκαταρκτικα που κατα την γνωμη μου παραπεμπουν στη Ρωσικη σχολη(αυτο με κανει να πιστευω ακομα περισσοτερο οτι οντως ειναι απο Ρωσσια και οχι Ρουμανια).Επειδη ειχα γινει καγκελο περασε αργοτερα στην πιπα η οποια δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο αλλα εγω ουτως η αλλος ειχα γινει τουρμπο απο πριν Σπασίκλας .Σε οτι αφορα το σεξ την εστησα μονο σε μια σταση αυτη του ιεραποστολικου οπου υστερα απο ολιγολεπτο αγωνα τελειωσα αρκετα καυλωμενος και με ενταση Κουλ .Ετσι η κοπελιτσα σηκωθηκε σιγα σιγα να φορεσει τα εσωρουχα της για να αποχωρισει απ το δωματιο.Σε εμενα εν αντιθεση με τους προλαλισαντες ειπε goodnight και οχι καλημερα,καλησπερα κλπ Γλώσσα Συνολικος χρονος στο δωματιο απ την ωρα που μπηκε εως να βγει εκτιμω οτι ηταν περιπου 8λεπτα(θα μπορουσε να ηταν παραπανω αλλα δεν αντεξα Ντροπή ).


Υ.Γ Το δωματιο εχτες ειχε και αιρκον να λειτουργει και ουτε μυριζε καμια παραξενη μυρωδια
Υ.Γ2 Οπως λεει και ο Σμυρνη το κοριτσακι οντως δεν βιαστηκε καθολου και ηταν πολυ χαλαρη σε οτι αφορα τον χρονο.Ισως ο φιλος Θεριον να επεσε στην περιπτωση.Εγω παντως αυτα που ειδα στο δωματιο περιγραφονται στον απολυτο βαθμο απ τον Σμυρνη στην απο κατω κριτικη(οποτε για αλλη μια φορα αποδειχτηκες λυρα 100 Χαμόγελο )

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2012
Την πρώτη κριτική την έγραψα εγώ......πάντως για Ρωσίδα δεν μου κάνει! Έχει κάτι το "γυφτοειδές".... Η τσα2 είπε Ρουμανία και την πίστεψα! Όπως και να έχει τέτοιο κορμί/σφηχτό,δύσκολα βρίσκεις............Γλώσσα
01 Οκτωβρίου, 2012
Ναι το ξερω οτι την πρωτη την εγραψες εσυ συνονοματε, αλλωστε ειπα τις κριτικες των κυριων απο κατω δηλαδη και τη δικια σου απλα η κριτικη του σμυρνη που ηταν και πιο λεπτομερεις αντικατοπτριζε ακριβως αυτα που ειδα στο δωματιο.Και η δικη σου περιγραφη ηταν σωστη απλα ηταν πιο απλοικη πιο σουμα που λεμε.Να σου πω και γω για Ρουμανα την εκοβα εκ πρωτης οψης αλλα η ιδια και σε μενα και σε φιλο που την πηρε δηλωσε 25χρονων και Ρωσσιδα Χμμμ; Τελος παντων οτι και να ναι ειναι καλη και εξελιξιμη ειδικα για εσας που ειστε πιο φαν με τη Φυλης θα ειναι μια ακομα λυση για καταθεση Κουλ
01 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραίος.............Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3