Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή απόγευμα στις 19.15....
η Κατρίν είναι 20 χρονών από Ρουμανία μιλάει πολύ καλά Ελληνικά(δούλευε 2 χρόνια σε σρτηπτητζάδικο)είναι μελαχρινή με μακριά μαλλιά , κοντά στο 1.75 με 3.5άρια φυσικά βυζιά ωραίο πρόσωπο κανονικών κιλών
σώμα υπέροχο κώλο και αν κάποιους τους ενδιαφέρει είναι πεντακάθαρη(απο οσμές εννοώ), πέρασα στο δωμάτιο που είναι ακριβός δίπλα απο τους καναπέδες στο οποίο η πόρτα κλείνει μόνο αν βάλεις το συρτάκι ,
είναι κρίμα για ατήν την μουνάρα να δουλεύει σε αυτό το σπίτι με τα δωμάτια του οποίου χρήζουν άμεσης ανακαίνισης , ακόμα ο φωτισμός είναι υπερβολικά χαμηλός , το μόνο που έχουν βελτιώσει είναι ότι
έχουν κλειστεί οι τρύπες στην ενδιάμεση πόρτα που υπάρχει στα δωμάτια που πριν λίγο καιρό έπαιρνες και σε έπερναν μάτι...........μου χτύπησε την πόρτα να της ανοίξω και μιας και ήμασταν όρθιοι
άρχισα επιθετικά , την αγκάλιασα και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό , τα γλωσσόφιλα τα αποφεύγει , της ξεκούμπωσα τον στηθόδεσμο και άρχισα να φιλάω τα βυζιά της , την έβαλα να στηθεί στα τέσσερα γονατιστή
στην άκρη του κρεβατιού της αφαίρεσα το στρινγκ και άρχισα να της γλύφω το πεντακάθαρο μουνάκι της καθώς και την κωλοτρυπίδα της , ήταν πεντακάθαρη χωρίς ίχνος οσμής , φάνηκε να της αρέσει , γύρισε στάθηκε καθιστή
στο κρεβάτι με εμένα όρθιο μπροστά της και άρχισα να της γαμάω της βυζάρες της , πέρασμα προφυλακτικού , πίπα μέτρια πρός καλή αλλά όχι βαθιά , την σήκωσα όρθια στο κρεβάτι και της είπα να με καβαλήσει , πρώτη στάση
στα όρθια ένω της έβαλα και κωλοδάχτυλο χωρίς να δυσανασχετήσει(η τρύπα της φαίνεται αρκετά δουλεμένη , βέβαια σε πρότασή μου για πρωκτικό με έξτρα λεφτά πολύ ευγενικά αρνήθηκε), με ξεκαβάλησε και δεύτερη στάση
πισοκωλητά στα όρθια όπου την γάμαγα πολύ δυνατά κρατώντας την από τις βυζάρες της , τρίτη και τελευταία στάση στα τέσσερα στο κρεβάτι , πολύ ωραία στάση σώματος και φυσικά θέα , μετά απο λίγο ήρθε το τέλος ,
η κοπέλα είναι τούμπανο και καλή μέσα , δεν έδειξε ίχνη βιασύνης και καθίσαμε κοντά στα 15 λεπτά....σίγουρα θα ξανατιμηθεί...βγαίνοντας είπα στον τσάτσο επιτέλους φερατε και μιά καλή , η Εμι και η Ανναμαρία
είναι ξεπέτες και η Μαρία με τις μέρες της , χαμογέλασε αμήχανα , όταν μετά απο ώρα πέρασα ξανά απο εκεί με συναγωνιστή που πέτυχα τυχαία του το ξαναείπα και αυτή την φορά καμάρωνε σαν γύφτικο σκεπάρνι.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατρίν
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.649
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2012
πολυ τουμπανο !!!! αξιζει !!!!
01 Οκτωβρίου, 2012
Ξεροχυνω με ρομαντικη κωλογλυφαδα και χτυπαω το κεφαλι μου που δε το εκανα και εγω ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
X
xlexlekias
01 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

69,έκανα και εγώ.................Γλώσσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3