Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
απογευμα κυριακης ειπα να παω να δω τι παιζη.εκανα αρκετες βολτες ειχε αρκετο κοσμο αλλα δεν ειδα τιποτα καλο για να μπω.τελος μπαινο σε αυτο το τσαρδι ειχε αρκετους συναγωνητες μεσα μειλισα και με ενα παιδακι οπου μολις βλεπει την μινικα λεει να η νυφηΜεγάλο χαμόγελο γιαυτο και ο τιτλος. βλεπω και εγω παλυ την μονικα ξανθια αβυζη κολαρα και αγαλματενιο και παγερο συναμα προσωπο ειναι και κατασπρη σχεδον χλωμη D: στα ασπρα ντυμενη οντος σα νυφη Μεγάλο χαμόγελο την ειχα δει αρκετες φορες αλλα δεν εμπαινα ειχα το ενστικτο οτι θα ειναι διαικπερεωτικη ε λοιπον σημερα ηθελα κατι σαν αυτο και μπηκα.Μεγάλο χαμόγελοη υπηρεσια σχεδον κουφηΘυμός δεν ακουσε καν οτι θα μπω της το ειπε η μονικα.Ντροπήκατοπιν συνενοεισεος μονικας και τσας οτι το παιδι ειπε οτι θα μπει κτλ..δινο την εικοσαρουμπα και μπαινο στα ενδοτερα.ο χωρος αρκετα βρομικος κομενα χαρτια στο πατωμα λεκεδες στο κρεβατι,ειχε και πολυ εντονο φωτισμο το δωματιοMoney Mouthσυντομα ερχετε η μονικα ανοιγη την πορτα πριν μπει φοναζει ο συναγωνηστης σουρχετε η νυφηΜεγάλο χαμόγελοπεριμενε λογικα καποιον φιλο του που την ειχε γαμηση Μεγάλο χαμόγελο[βρε τον μπαγασα λεω απο μεσα μου] μου λεει ενα γεια γδυνετε τελειος την κοιταζα καθος γδυνοτανε μου θυμισε ενα ομορφο φαντασμα κατι πολυ περιεργο ειναι και πολυ λευκη φοραγε και ασπρα εχει και ενα παγερο βλεμα πολυ ψυχρο κια μου εβγαλε κατι το αλοκοτο θα ελεγα βεβαια στο κρεβατι ηταν λες και ειμουν στην κολαση με μια πανεμορφη αλλα γυναικα φαντασμα και ερχετε στο κρεβατι αρχικα με σηκωνη να ειμαι καθιστος στο κρεβατι και εκει λεω μαλλον το παει για χαμουρεμα αλλα οχι μετα με τραβαει απο τα ποδια και με ξαπλωνη τελειος αρχιζη μια ωραια βαθεια πιπα που τον επαιρνε αρκετα καλα στο λαρυγγη της Γλώσσα ειχε κατσει ετσι ωστε να μην μπορω να πιασο ουτε κολο ουτε βυζι αλλα λεω ουτος η αλλιως δεν εχει και βυζζι οποτε οκ δεν χανω και κατιΜεγάλο χαμόγελομε την πιπα της μου ηρθε να χυσο το καταλαβε παει να αναιβει απο πανω μου της λεω καλυτερα στα τεσσερα,γυρηζη δυσκολευτικε να χοση το καυλι μου στην μουναρα της αρκετα δεν εμπανε πολυ στενη μειλαμεΓλώσσαμε την φοβερη τεχνικη της μπηκε τελικα και εκει αρχιζι ενα δυνατο απο μερος μου σφυροκοπιμα ειχε στηθη τελεια και γαμουσα ανετα σε μια φαση την γαμουσα πιο ηρεμα της αρεσε αναστεναζε εντονα και μετα αρχιζο παλυ το δυνατο γαμηση πολυ δυνατα ζουλαγα και την φοβερη κολαρα της και κοιτουσα την εξισου φοβερη κολοτρυπηδαρα της δεν αντεξα αρχισα να την γαμαω πιο δυνατα και εχυσα με ολη μου την δυναμη μεσα στην μουναρα της,δεν παραπονεθηκε καθολου σε ολη αυτη την φαση μετα βγαινω απο μεσα της γυρηζη με κοιταει στα ματια μου λεει ολα καλα σαρεσε ΄΄της κανω νοημα πως ναι και χαμογελουσε σαν να χαρηκε,και ειπε ταιριαζουμε , μετα εφυγε και ειπε ευχαρηστω.μεσα μου ειπα δεν ταιριαζουμε σου λεωΜεγάλο χαμόγελομετα κατεβηκα κατω μπηκα στο αμαξι μου ανοιγω ραδιο και επαιζε το τραγουδι δεν ταιριαζετε σου λεω και ασ της φιλες σου να λενε το αντιθετο...τοβαλα τερμα ηταν και κατι πιτσιρικαδες και φοναζαν δοσε δοσε λεω δυνατα δινοοο Μεγάλο χαμόγελοειπα μεσα παλυ δεν ταιριαζουμε σου λεω αλλα θα ξαναρθω γιατι καυλοσα και περασα γαματα και δεν μου δημιουργησε αμφιβολιες για τυχον εναλλαγες της στην συμπεριφορα της ειναι σωστη επαγγελματιας και ενοειται θα την επισκεφτομε συχναΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2030
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2012
Ωραιο μουνι η Μονικα αλλα δεν ειναι και για χορταση.Ειναι τυπικη ,αθορυβη,αοσμη και γενικως μια απλη καταθεση..Μονο για λογους ομορφιας την παιρνεις εως δυο φορες για παραπανω δεν κανει..
01 Οκτωβρίου, 2012
θα συμφωνήσω με τον Tsarkalako..........
01 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εγώ 2 φορές την έχω πάρει και τέλος.......Γλώσσα
01 Οκτωβρίου, 2012
Παιδια εχετε δικιο αλλα οταν σε τσιμπουκονι αυτο το αγαλματενιο πρωσοπακι και οταν γαμας και βλεπεις αυτη την κωλαρα και κολοτρυπηδαρα αρκει για να πας και να ξαναπας Γλώσσαειναι τυπικη αθορυβη και αοσμη αλλα εμενα προσωπικα με κανει και η καυλα μου βαραει κοκκινο οποτε θα την παρω πανο κια απο 2 κια απο 10 φορες το μονο συγουρο.εκτος αν αλαξει κατι στην συμπεριφορα της που δεν το νομιζο αυτο.τετοιες τυπισες δεν αλαζουν σχεδον ποτε στο δωματιο ειναι παντα το ιδιο τυπικες αθορυβες αοσμες αλλα το ιδιο καυλοτικες καθε φορα και εμενα αυτο μου αρκειΜεγάλο χαμόγελο
01 Οκτωβρίου, 2012
Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα Μεγάλο χαμόγελο Ο καθενας με τα γουστα του, αν οντως σε φτιαχνει τοσο για να την παρεις και 5 και 10 φορες οκ καλα βολια λοιπον συναγωνιστη Κουλ
02 Οκτωβρίου, 2012
Κι εγώ την έχω παρει πολλές φορές κ αποτελεί ένα από τα στανταράκια μου πλέον.....
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6