Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επίσκεψη ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 02.00.....
η Μάγια είναι Ρουμανάκι 22 χρονών ,μελαχρινή με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους , μετρίου αναστήματος κανονικών κιλών , μεσαίο στητό βυζί , είναι γυμνασμένη με πολύ σφιχτά ωραία μπούτια , θεϊκό σφιχτό
κώλο και ωραία κοιλιά , μιλάει μόνο κάποια αγγλικά.....μπαίνει στο δωμάτιο και όταν την είδα σηκώθηκα απο το κρεβάτι και την αγκάλιασα χουφτώνοντας τα σφιχτά κωλομέρια της , πριν προλάβει να αντιδράσει
της αφαίρεσα τον στηθόδεσμο και άρχισα να της γλύφω τις ρόγες και να την φιλάω στον λαιμό ,την σήκωσα και την τοποθέτησα ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού και άρχισα να γλύφω το ωραίο μουνάκι της ενώ
φιλούσα και τα μπούτια της , αυτή τα είχε χάσει και είχε αφεθεί στις περιποιήσεις μου βγάζοντας μικρούς αναστεναγμούς....μετά ξάπλωσα εγώ και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στις ρόγες ενώ ταυτόχρονα
μου τον έπαιζε ελαφρώς , πέρασμα προφυλακτικού πίπα καλή ενώ μετά από προτροπή μου περιποιήθηκε και τα αρχίδια μου , πρώτη στάση από πάνω , το προσπαθεί να έχει συμμετοχή αλλά φαίνεται η απειρία της απο
την μη ταύτιση ρυθμού , οπότε της είπα άσε θα σε "κουνάω"εγώ , χαμογέλασε και συνεχίσαμε , δεύτερη στάση στα όρθια με την πλάτη της να ακουμπάει στον καθρέπτη , αρχικά είχε τα χέρια της στους ώμους μου και
κρατιόταν αλλά μετά από λίγο τα σήκωσε ψηλά και ψηλοχόρευε πάνω στον πούτσο μου....τελευταία στάση στα τέσσερα για να χαρώ την σφιχτή κωλάρα της , καλή στάση σώματος , ενω την γαμούσα πολύ δυνατα και γρήγορα
κρατώντας την από τα σφιχτά μπούτια της , μετά απο λίγο ήρθε το τέλος , ξάπλωσε στο κρεβάτι για κανα λεπτό ξεφυσώντας.....δεν βιάζεται καθόλου καθίσαμε γεμάτα 15 λεπτά , σίγουρα κάποια στιγμή θα ξανατιμηθεί...

Υ.Γ 1 στα δωμάτια δεν λειτουργούσε το αιρ κοντίσιον και μύριζε αρκετά άσχημα.
Υ.Γ 2 therion1985 και εμένα όταν έφυγε καλημέρα μου είπε...βέβαια δίκιο είχε αφού ήταν 02.20 Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Μάγια
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2012
Και εμένα μου άρεσε το μουνάκι της......είχε ωραία μουνοχειλάκια......Γλώσσα Ο therion1985,πρέπει να έπεσε στην περίπτωση,μάλλον δούλευε 2 βάρδιες σερί...
01 Οκτωβρίου, 2012
Πως την κατάφερες 15 λεπτά;Eμένα μου λεγε οτι δεν εχουμε χρόνο και ότι πρέπει να τελειώσω.Δεν ξαναμπαίνω με 20 αρικο! Θυμός
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2