Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την είδα στο σαλόνι και εντυπωσιάστηκα.Πολύ ομορφο πρόσωπο,σφιχτό σώμα,κοντούλα,μικρό και σφιχτό στήθος,μελαχρινή με μακριά μαλλιά!Αφού με έπεισε ο Οrestis να περάσω, είπα μα μπώ ενώ ημουν 80% σίγουρος ότι δεν θα περάσω καλά!
Το δωμάτιο ψιλοβρώμαγε ιδρωτίλας αλλά συνηθισα γρήγορα.Μετά απο κάνα τέταρτο έρχεται στο δωμάτιο.Εγώ την περίμενα καθιστός στην πλαινή μεριά του κρεβατιού.Μου λέει Hi!Magia!Tης λέω και εγώ το δικό μου και δίνουμε τα χέρια.Επίσης μου πε ότι δεν ξέρει Ελληνικά.Ερχεται με το σώμα της πάνω μου και με ξαπλώνει,ενώ τα πόδια μου ακόμα ακουμπούσαν στο πάτωμα.Εγλυψα λίγο το ενα στήθος,αλλά εκείνη αλλαξε γρήγορα θεση για να μην συνεχίσω μάλλον, και με φίλησε στο λαιμό και λίγο στο στήθος κάπως βιαστικά.Το σώμα της γαμάτο και σφιχτό ,από τα καλύτερα που έχω δει.Βάζει το προφυλαχτικό και κάνει μια πίπα ας το πούμε καλή,χωρίς χέρι,με γρήγορες κινήσεις.Πίπα και προκαταρκτικά,θα ταν 1 λεπτο συνολικά!Ανεβαίνει κατευθείαν πάνω μου ενώ εγώ δεν ειχα ανέβει ακόμα στο κρεβατι.Τα ποδια μου ακούμπαγαν κάτω.Ετσι σύρθηκα λίγο πίσω και πάτησα στήν ακρη του κρεβατιού.Αυτή βρισκόταν στο χείλος του γκρεμού για να πέσει στο πάτωμα.Ο συγχρονισμός στο σέξ ήταν χάλια.Δεν μπορούσαμε να συντονιστούμε,μια θα κουνιόταν αυτή.μια εγώ μια και η δύο μαζί με αποτέλεσμα να μου βγαίνει συνεχεια από μεσα της,με αποτέλεσμα να με πονάει.Σταμάταγα εγώ και την αφήνα να κάνει αυτή παιχνίδι,αλλά ανεβοκατέβαινε πολύ γρήγορα και κόντευε να μου το ξεριζώσει.Της λέω να αλλάξουμε στάση.Τοτε μου λέει ...Ok but you must finish!...Ξενέρα όταν ακούω τέτοιες μαλακίες Θυμός Ο συγχρονισμός εδώ εξακολουθουσε να ναι χάλια.Με τα πολλά κατάλαβε οτι πρεπει να σταματήσει να κουνιέται και να με αφήσει να κάνω την δουλειά μου.Δεν φαινόταν οτι θα τελείωνα.Μετά οπως ήταν στα 4 παίρνει όρθια στάση και έτσι την κράταγα με το αριστερό χέρι σφιχτά ,και με το δεξί ψιλο ακούμπαγα το μουνί της.Κάποια στιγμή αυτη συνεχίζει να κοπανιεται γρήγορα μέσα μου μπας και τελειώσω και μου ξαναπετάει το .. You must finish!..Tην αφήνω λοιπόν γιατί τα χα παίξει και από την κούραση,και της λέω Ι tired.Eκείνη το ερμηνευσε σαν να της λέω μπορείς να πηγαίνεις δεν χρειάζεται να συνεχίσουμε!Μου δίνει το χέρι και μου λέει καλησπερα! Μεγάλο χαμόγελο Τι μαλακία είπε η κοπελιτσα!!Δεν της μάθαν να λέει στα ελληνικά ενα καληνύχτα;ένα ευχαριστώ;Aκου καλησπέρα! Χμμμ; Ηθελα και εγώ να της πω καλά Χριστούγεννα,αλλά δεν θα το καταλάβαινε! Ετσι έφυγε χωρίς να τελειώσω.Αν δεν ελεγε τι μαλακία You must finish,Θα χα τελιώσει σε 2 λεπτά.Ο χρόνος στο δωμάτιο ηταν 7 λεπτά όπως με ενημέρωσε ο Ορέστης που με περίμενε.Ειχε βέβαια μετά απο μένα και αλλο δωμάτιο,και πριν από μενα άλλους 2.Κανένας δεν έφτασε το δεκάλεπτο στο δωμάτιο.Εχει πολύ κόσμο αυτή γενικά,και τις προαλλες που πέρασα,πάλι χαμός γινόταν.Δούλευε και παλιά αλλού αυτή όπως μας ενημέρωσε ενας συναγωνστής αλλά δεν θυμόταν αν ήταν με το ίδιο όνομα!Σχέση απόδοσης τιμής 6,γιατί αν ήταν για 7 λεπτά,εμπαινα και Μεταξουργείο με τα μισά λεφτά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Μάγια
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2012
Πότε πρόλαβε και άρχισε τις βλακείες αυτή? Την Τρίτη που την πήρα,πέρασα γαμάτα.............Χμμμ;
01 Οκτωβρίου, 2012
περίμεναν στο σαλόνι ομως τοσα ατομα;Eμενα 2:30 ξημερώματα που πήγα γινόταν χαμός!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2