Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Αννα εμενα ηταν απο τα στανταρακια μου,την ειχα πεθυμησει και ειπα να μπω μιας και την πετυχα αλλα δυστυχως υπολογισα χωρις την καριολα τσατσα,τη γνωστη απο Λαφαμ και Αλιακμωνος ξανθια με τα γυαλια η οποια παντα δημιουργει ενα προβλημα και ποτε δε θελει να εξυμηρετησει τηλεφωνικα.
Τελοσπαντων μπηκα με το απλο το 30ε με γλυφομουνι μιας και παντα δεχεται η Αννα.Ολα καλα αρχικα,αγκαλιες,πουτσοτριψιματα,εκατερωθεν ρουφηγματα στις ρωγες τα γνωστα προκαταρκτικα της Αννας τα οποια εμενα με κανουν πυραυλο.

Στη συνεχεια γλειφομουνι με το οποιο την τρελαινω καθε φορα,εξωτερικα δαχτυλακια κτλ.
Πιπα πολυ δυνατη,αρχικα με δαγκωματα στο πουτσοκεφαλο και στη συνεχεια βαθεια μπουκωματα.Ως εδω πολυ καλα,ειχαμε καυλωσει και οι δυο και καπου εκει....ντουκου ντουκου η πορτα ΘυμόςΘυμόςΘυμός και αρχισε και να μουρμουριζει κιολας απ'εξω και δεν ελεγε να φυγει.
Την εριξα ενα δυνατο αντε γαμησου απο μεσα,η Αννα εκανε σα να μη συμβαινει τιποτα αλλα προφανως ηρθε σε δυσκολη θεση με καβαλησε στα γρηγορα απο πανω αλλα το παιχνιδι ειχε χαθει καπου εκει μιας και εγω αγχωθηκα αρχισα να χαλαρωνω,να εκνευριζομαι και τα λοιπα συμπτωματα που εχεις οταν μια βρωμοτσατσα βαραει την πορτα περιπου στο 8λεπτο.

Καναμε και μια προσπαθεια στα 4 αλλα εμενα μου ειχε πεσει σχεδον τελειως,δε μπορουσα να μπω οποτε εχυσα με μια γρηγορη μαλακια βλεποντας το ομορφο μουνακι της κι ενω η αλλη απ'εξω ξαναχτυπησε την πορτα και ειπε κιολας 'Αννα κοριτσι μου δεν μπορεις να καθεσαι τοση ωρα μεσα'
Η Αννα η οποια στην ουσια δεν εφταιγε προσπαθησε να μου εξηγησει οτι μολις τωρα πηγε σ'εκεινο το μαγαζι και δε θελει να εχει προβλημα κι οτι στα στουντιο ειναι αλλιως επειδη περναει λιγοτερος κοσμος οποτε υπαρχει περισσοτερη ανεση χρονου.

Εν μερει τη δικαιολογω αλλα αν πραγματι πιεζεται τοσο κακως με αφησε να φαω ολο το χρονο με το γλειφομουνι.Και στην τελικη εγω πηγα σαν πελατης της που με ξερει και αλλιως με ειχε συνηθισει και φυσικα κι εγω υπηρξα ενας απο τους καλυτερους διαφημιστες της 2 χρονια τωρα.Και υποτιθεται οτι εχει και καποια προσωπικη πελατεια και πρεπει να θεσει κι αυτη καποιους ορους για το πως δουλευει.

Υπο αυτες τις συνθηκες λοιπον ειμαι αναγκασμενος να τη θεσω σε εργασιακη εφεδρεια για λιγο καιρο μεχρι να μπορεσει να λειτουργησει οπως παλια χωρις να δεχεται πιεσεις και φυσικα μεχρι να αλλαξει τσατσα γιατι αυτη θα της κανει μεγαλη ζημια.Οσο δυσκολα χτιζεται ενα ονομα στα μπουρδελα τοσο ευκολα μπορει να στο χαλασει μια καριολα τσατσα.Οποτε καλο θα ηταν να εξετασετε αλλες επιλογες σε αλλα σπιτια το επομενο διαστημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.408
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού