Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Τζούλια την είχα πρωτοδεί πριν ένα μήνα περίπου στο Φ84Α, Κυριακή απόγευμα. Πολύ ζεστό σαλονάρισμα (όχι πρόστυχο), με αλληλοχουφτώματα και φιλική διάθεση... Της υποσχέθηκα να τα ξαναπούμε και εκείνη με άφησε να φύγω χωρίς να γκρινιάξει, πράγμα που εκτίμησα δεόντως.

Περιγραφή: Σώμα δεσποινοειδές και πρόσωπο νεφελοειδές, για τους γνώστες...

Πιο αναλυτικά: Γύρω στο 1.55-1.60, μελαχρινή με καμπύλες (αξιοπρόσεκτο κώλο, στήθος 2-2.5 μαλακό και φυσικό), όχι χοντρή (μπαμπάτσικη τη λες), συμπαθητικό καυλιάρικο πρόσωπο, λευκό απαλό δέρμα, γύρω στα 25, πιθανότατα Ρουμάνα. Όχι ιδιαίτερα όμορφη, αλλά πολύ συμπαθητική. Με μια φράση: κορίτσι της διπλανής πόρτας.

Ένα μήνα την έψαχνα, ώσπου ξαφνικά την πετυχαίνω σήμερα το πρωί! Στην αρχή δεν την κατάλαβα, κάτι μου θυμίζει λέω, αλλά μέχρι εκεί. Καμία σχέση το σαλονάρισμα τότε με τώρα. Τυπική και αδιάφορη.

Φεύγω, ξανάρχομαι και ρωτάω την τσατσά "πώς τη λένε την κοπέλα;". Βγαίνει κι αυτή και της λέω ότι δεν την κατάλαβα λόγω της αλλαγής συμπεριφοράς. Μου λέει με αρκετά γλυκό ύφος πως χθες γύρισε από διακοπές και ακόμα "ψάχνεται". "Ωχ", λέω (από μέσα μου), "δεν είναι να κάτσω". Έλα όμως που δε με άφηνε να φύγω αφού ξανάρθα...

Δίνω 20 ευρώ για απλό πρόγραμμα (ξέρω ότι κάνει και πρωκτικό, αλλά δεν έκανα) και κατευθύνομαι στο δωμάτιο στο βάθος. Μεγάλος καθρέφτης στο πλάι του (άνετου) κρεβατιού, ευρύχωρο δωμάτιο, κλιματισμός, μια άσχημη μυρωδιά μας τα χάλασε λίγο, αλλά οκ, σχετικά καθαρό.

Έρχεται και η Τζούλια σε 2-3 λεπτά, χαμογελαστή, πρόσχαρη και ήρεμη. Γδύνεται σιγά-σιγά και αφήνει να αποκαλυφθεί το απλό, καθημερινό, νεανικό της σώμα: κόκκινες γραμμές από τα σφιχτά μαύρα εσώρουχα, κοντούτσικα ταλαιπωρημένα πόδια από τα τακούνια (lagonisian να επέμβεις άμεσα Γλώσσα), piercing σε πρόσωπο, αφαλό και κλειτορίδα και αρκετές τρίχες στο μουνάκι της, κάτι που είχα αιώνες να αντικρίσω και μου έκανε αρκετή εντύπωση! Όχι και ό,τι πιο διεγερτικό σαν θέαμα...

Γδύνομαι και γω και έτσι όπως είμαστε καθιστοί στο κρεβάτι, με αγκαλιάζει σφιχτά και με αρχίζει στα υγρά φιλιά σε πρόσωπο, αυτιά (έβαλε και γλώσσα μέσα), λαιμό, στήθος, κοιλιά, παντού. Προσπάθησα να ανταποδώσω όσο μπορούσα. Πολύ μαλακό σώμα, ειδικά στήθος, ό,τι πρέπει για αγκαλίτσες. Πολύ gfe κατάσταση... Άρχισα να διεγείρομαι απότομα…

Αφού επήλθε πλήρης έπαρση, πέρασμα προφυλακτικού και πίπα ξαπλωτός. Με χάλασε λίγο που έβαλε το σώμα της μακριά και δεν μπορούσα να τη χουφτώσω. Χέρι ακούνητο να σφίγγει στη βάση του πέους και βαθιά πίπα απαλή με αρκετό δόντι, μέτριος ρυθμός, αίσθηση πολύ ικανοποιητική, διάρκεια άνω του λεπτού.

Θα προτιμούσα να ξεκινήσουμε στα 4, γιατί έχει ωραίο κώλο και καθαρή πλάτη, αλλά εκείνη μόνη της και κάπως απότομα ξαπλώνει για ιεραποστολικό (με χάλασε λίγο αυτό). Με τα πόδια της με αγκαλιάζει, με το χέρι μου πειράζει τη ρώγα και με το στόμα της παίζει με τη γλώσσα, βγάζοντας διακριτικούς αναστεναγμούς και κοιτώντας με πρόστυχα.

Μείναμε έτσι αρκετά λεπτά, αλλά για κάποιο λόγο δεν υπήρχε η κατάλληλη ένταση ώστε να έρθει το τέλος. Υπερβολικά χαλαρή αυτή λόγω διακοπών, χαλαρός εγώ λόγω πρωινού και επειδή είχα καιρό να πάω με κάποια καινούρια (2 βδομάδες με φάγανε οι επαναλήψεις), κάποια στιγμή ψιλοξενέρωσα.

Έπιασε να με τελειώσει με το χέρι και μετά από λίγο της ζήτησα να πιρφορίσω μόνος μου όσο θα την είχα αγκαλιά να με χαϊδεύει και να με φιλάει παντού, πράγμα που δεν κρύβω ότι απολαμβάνω δεόντως από κοπέλες ζεστές και τρυφερές σαν την Τζούλια.

Με το τέλος, ντύθηκε σιγά- σιγά και μου εξήγησε ότι ακόμα προσπαθεί να προσαρμοστεί. Πρώτη μέρα στη δουλειά, χθες γύρισε από ταξίδι σε Γερμανία και Ρουμανία που έλειπε 1 μήνα. Μας έφαγε το jet lag... Με αποχαιρέτησε γλυκά και έφυγε περίπου στα 9 λεπτά. Συνεχίσαμε την κουβέντα (όταν κατέβηκα) από το παράθυρο...

Πιστεύω ότι έχει να δώσει περισσότερα και είναι το στυλ της γυναίκας που μου αρέσει (καθημερινή και δεσποινοειδής δηλαδή, με πολύ καλά προκαταρκτικά, ζεστή και τρυφερή), επομένως μάλλον θα την ξαναεπισκεφτώ...

ΥΓ-1: Παλιά έμαθα ότι έκανε τελειωτικό ακα, αλλά το έκοψε τότε με το χαμό για το AIDS. Γλωσσόφιλα δίνει, απλώς δεν επιχείρησα. Το ίδιο και πρωκτικό...

ΥΓ-2: Στο τέλος που μιλάγαμε, πρόσεξα ένα χαρακτηριστικό νιαούρισμα στην ομιλιά. Γενικά πολύ gfe, πολύ γλυκιά και ομιλητική, αν και κανονικά έχει στοιχεία pse από όσα έχω ακούσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2012
1)πες της να με παρει τηλεφωνο να κλείσουμε ραντεβού για μια συνεδρια ρεφλεξιολογιαςΓλώσσα
2) ρε μαν γιατί κατέβηκες από το παραθυρο?Εμμμμ
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχα! Γλώσσα όταν κατέβηκα, συνεχίσαμε την κουβέντα που βγήκε αυτή στο παράθυρο. Μεγάλο χαμόγελο

Σε έχει μεγάλη ανάγκη, άντε κάνε μια θυσία να κατέβεις Φυλής για τα πόδια της... Πιστεύω θα στο ανταποδώσει με το δέοντα τρόπο... γλωσσόφιλα και άλλα πολλά... Κουλ
O
Orestis_Kou
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Ρε συ κοψτα αυτο τα ....noid.Μεγάλο χαμόγελοEλάχιστοι θα καταλάβουν τι ενοείς!
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ψησε με λίγο ακομα...Γλώσσα
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

therion γίνεσαι annoid... Γλώσσα Καλά συνεννοημένοι είστε με τον lagonisian? Χμμμ;

Σε πληροφορώ πως όλα τα τιμημένα μέλη του σάιτ ξέρουνε περί τίνος πρόκειται και δεν είναι καθόλου λίγα! Και η πλάκα που γίνεται όταν συναντιόμαστε στο δρόμο πραγματικά αξίζει ακόμη και το μαύρισμα κάποιων κριτικών μου. Κουλ

Για τους υπόλοιπους... ας διαβάσουν αναλυτικά, κάποια στιγμή θα καταλάβουν τι σημαίνει despinoid (από τις τόσες περιγραφές) και ας μην ξέρουν τη despi. Μεγάλο χαμόγελο
O
Orestis_Kou
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγόρι μου δε χρειάζεται να σε ψήσω εγώ, θα το κάνει η Τζούλια...Μεγάλο χαμόγελο

Έλα ένα πρωινό να σε πάω προς τα μέρη της, να κάτσουμε στο σαλόνι να γνωριστείτε (κάνει ωραίες γνωριμίες, ειδικά όταν κάθεται στα γόνατά σου). Κουλ

Θα της κάνεις ένα μασαζάκι όπως ξέρεις εσύ να τη στρώσεις και άμα δε θες να περάσεις, μην ανησυχείς, εγώ είμαι εδώ... δε θα με χαλάσει καθόλου να ξαναπεράσω. Μεγάλο χαμόγελο
O
Orestis_Kou
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω θελω εμφανιση και συμπεριφορά Αnnoid με προκαταρκτικά Mireloid και janinoid με μουνί Αλεξανdroid...Μεγάλο χαμόγελο.Δύσκολος συνσυασμός!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7