Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ιστορικά στοιχεία... Κουλ

Για την αντικειμενική αξιολόγηση της συγκεκριμένης επίσκεψης στην Καμέλια είναι αναγκαία και βασική προϋπόθεση να ληφθεί υπόψη ότι ακολούθησε μετά από την επίσκεψη στην Αλεξάνδρα (Κολωνού 11 όροφος).

Οπότε είναι σωστό οι δυο κριτικές να διαβαστούν αλλά και να εκτιμηθούν ως ενιαία ενότητα.

Κατ’ ουσία η Καμέλια δραστηριοποιείται στην συνουσία (μας) με θεραπευτικό σκοπό για να εξαφανίσει (στο μέτρο του δυνατού) την αρνητική εμπειρία από την επίσκεψη στην Αλεξάνδρα.

Όπως έγραψα και στην αντίστοιχη ενημέρωση η επιλογή βασίστηκε στην περιέργεια και μόνο στην περιέργεια. Και εξηγούμαι για να μην παρεξηγηθώ. Περιμέναμε στο σαλόνι και καθυστερούσε να βγει η πορνο-δέσποινα στο σαλόνι για πάνω από 20 λεπτά. Όταν βγήκε στο σαλόνι, διαπίστωσα ότι ήταν αντικειμενικά επιλέξιμη, οπότε σε συνδυασμό με την περιέργεια να αποσαφηνίσω αν «έφταιγε» ο πελάτης (που καθυστερούσε να τελειώσει) ή αν ήταν τόσο πολύ υπομονετική και συνεργάσιμη αποφάσισα να περάσω στο δωμάτιο εργασίας.

Σαφώς για να εξαλείψω την αρνητική εμπειρία από την επίσκεψη στην Αλεξάνδρα, απαιτούνταν διαθέσιμος χρόνος. Ομολογώ ότι αυτοί οι συλλογισμοί μπορούν να θεωρηθούν επικίνδυνοι και ριψοκίνδυνοι. Όμως ο πνιγμένος αρκετές φορές πιάνεται από τα μαλλιά του για να σωθεί.

Σωματικά χαρακτηριστικά...Κουλ

Η Καμέλια έχει μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μάλλον μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο.

Τα χαρακτηριστικά του προσώπου της μπορούν να θεωρηθούν ως στιβαρά και κατά μια έννοια προκλητικά. Δεν είναι ιδιαίτερα χαμογελαστή χωρίς βέβαια να χαρακτηρίζεται αυτή η έκφραση ως αντιπαθητική. Ίσα-ίσα το αντίθετο.

Συνοπτική αναφορά για τα γεγονότα του πορνο-δωματίου... Κουλ

Για μεγάλη μου έκπληξη μπήκε στο δωμάτιο εργασίας και με κοίταξε προκλητικά και πρόσχαρα, γεγονός το οποίο λειτούργησε ως θετική παράμετρο.

Η πίπα της μπορεί να χαρακτηρισθεί ως αξιόλογη και ουσιαστική.

Δεν έδειξε βιασύνη ούτε αρνητική διάθεση.

Ήταν ξεκάθαρο ότι ήθελε να με ικανοποιήσει. Αυτό εκτιμώ ότι ήταν το καταλυτικό στοιχείο για να επιχειρήσω με άνεση και να ξεχάσω την προηγούμενη αρνητική εμπειρία που είχα με την Αλεξάνδρα.

Ενώ δεν μπορούν να χαρακτηρισθούν ως ιδιαίτερα σπουδαίες οι υπηρεσίες της οφείλω να σημειώσω ότι συμμετείχε στις διάφορες στάσεις με πνεύμα συνεργασίας.

1η σατάση : από πάνω μου (για λίγο).

2η στάση : πλαγιαστό και

3η στάση : πισω-κολλητό (για αρκετή ώρα)

Κάτι μου λέει πάντως ότι σε καλή ημέρα αυτή η πορνο-δέσποινα έχει τις προϋποθέσεις να δραστηριοποιηθεί σε καλές υπηρεσίες που δίδουν προστιθέμενη αξία στο δεκάρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Καμέλια
farkeli
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
72
Πόντοι:
1.886
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Ωστε Καμέλια την έλεγαν...
Ο professorx μου έγραψε ότι ήταν εκείνη η κοπέλα που αναφέρω στη χθεσινή μου ενημέρωση χωρίς όνομα (γινόταν βαβούρα στο σαλόνι και δε ρώτησα).
Οπως και να 'χει, διάβασα άλλη μία εμπεριστατωμένη κριτική από 'σένα φίλε farkeli.
Θετική ψήφος λοιπόν. 5 στις 5.
30 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έγραψα στην ενημέρωση μου και στην κριτική μου ότι δεν πρόκειται για κάτι σπουδαίο. Απλά δεν κλαις το 10αρικο. Κάτι μου λέει πάντως ότι σε καλή ημέρα αυτή η πορνο-δέσποινα έχει τις προϋποθέσεις. Όμως, όπως διάβασα, ο professorx έγραψε στην κριτική του ότι δεν πέρασε καθόλου καλά. Οπότε μάλλον δεν πρόκειται να ξαναπεράσω στην Καμέλια εκτός και αν θέλω διαθέσιμο χρόνο σε συνδυασμό με προϋπάρχουσα διέγερση (μου). Με απλά λόγια δεν πρόκειται να ξαναπεράσω εκτός και αν θέλω μια αποδεκτή πλαστική κούκλα. Όπως φαίνεται θα ρισκάρω την επόμενη φορά να μην είναι πρόσχαρη και προκλητική ούτε να θέλει να με ικανοποιήσει...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2