Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαρί(α)..... Είναι η κοντή που την άλλη φορά μου είχε πει ότι θα με γλείψει παντού και τελικά με έγλειψε η "λυσσάρα"... Αφού είπα του τσάτσου,να μην τολμήσει να με ακουμπήσειΘυμός πέρασα στο βρωμο-δωμάτιο! Μιλάμε ο τύπος είναι απαράδεκτος,δεν καθαρίζει ποτέ... Έρχεται η κοντή (της είπα να μου βάλει προφυλακτικό) και με ρώτησε για 69 (της είπα όχι). Με τη μία άρχισε να μου γλύφει αρχίδια-πούτσο (παραλίγο κωλοτρυπίδα)Γλώσσα....και μου έλεγε "Τι ωραίο καθαρό άνδρας είσαι εσύ"...Χαμόγελο Της είπα να την γαμήσω σε μια πλαστική παλιοκαρέκλα (δέχτηκε),που παραλίγο να σπάσει!!! Μετά ιεραποστολικό και τέλος πισωκολλητό,όπου έγινε χαμός! "Σκισε με -σκίσε" με και τέτοια έλεγε......και εγώ βάραγα αλύπητα! Αντέχει πολύ η βρωμιάρα......και εκεί που πάω να χύσω ακούω τον ηλίθιο τσάτσα-ο.......να λέει "Μαρί-σαλόν"...... Τελικά τα κατάφερα (15 λεπτά σύνολο).... Δεν θα την ξαναπάρω(αν και πέρασα σούπερ) λόγω του γιδιού - βλαχο/Αλβανού ,που δεν γίνεται άνθρωπος με καμία Παναγία.... Δεν μπορώ να βάλω 0 στο "Χώρος/καθαριότητα χώρου" & "Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου"....κρίμα θα του βάλω 1 και πολύ του είναι!!!Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρί
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού