Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ήταν ξεπέτα φαινόταν από το σαλονάρισμα. Όμως έχει ωραίο κορμάκι και υπέροχα σφιχτά στητά 2αρια στηθάκια.
Όταν κοντεύεις τα πρώτα ήντα οι πιθανότητες να συνευρεθείς με 20χρονο νεανικό κορμί περιορίζονται στην επί χρήμασι συνουσία (αυτό για εσάς τα πιτσιρίκι που σνομπαρετε τις ελλεηνίδες ... πάρτε τες απλώς μην τις ερωτευτείτε)
Παρέδωσα στον τσάτσο ένα φρεσκοτυπωμένο 20ρικο για να μου δώσει επί τόπου (!) τα ρέστα, γδύθηκα και ήρθε το μωρό το οποίο γδύθηκε και ξάπλωσε δίπλα μου εντυπωσιάζοντας με (περίμενα να κάτσει κάτω μην και την ακουμπήσω) έχοντας πρόσβαση στο σωματάκι της. Πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε την πίπα σε ότι βρήκε (το είχα προετοιμάσει για καλό και κακό) οπότε ξάπλωσα πίσω να απολαύσω βολεύτηκα και ... τέλος !!! 12'' άντε 14'' το πολύ. Δεν πειράζω λέω επί το έργον ...
Από κάτω αυτή και μπαίνω στο πηγάδι τίγκα στην κρέμα θάχε κάνα σωληνάριο αδειάσει. Άρχισα την μάχη αλλά τίποτα έξω και ξεκινάει το παίξιμο και εγώ όμως (χεχεχε) 2η προσπάθεια πάλι μάχη πάλι τίποτα είχα και ραντεβού ξαναβγαίνω μου λέει αν θέλω από πίσω ή να τον παίξει της τον δίνω στα χέρια και συνεχίζω τις θωπείες μου όπου και άδειασα ...
Αν δεν το περίμενα θα έκλαιγα το 10ρικο αλλά μπήκα με αυτο το σκεπτικό και έτσι περιορίστηκα σε βουβό θρήνο .. Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.729
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2012
πρεπει να ημουν ο ακριβως προηγουμενος απο εσενα που την γαμησε...την πηρα κατα της 12 εγω...
μου ειπε οτι ειχε ραντεβου με οφθαλμιατρο στις 1230 οποτε δικαιολογημενες οι βιασυνες..εγω την εχω τιμησει απειρες φορες
λογω καυλωτικου κορμιου και δε μου βιαζεται καθολου...να φανταστεις με το που με βλεπει με βαζει σε δωματιο χαχα
27 Σεπτεμβρίου, 2012
Βαλερια - ξεπετα.
Α
αίγαγρος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2