Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καταθεση τη νυχτα στη νικολ την ισπανιδα πιτσιρικα 18 ετων μελαχροινη κ ομορφη κοπελα με ωραιο σωματακι κ μικρα βυζακια σε λιγω εφτασε στο δωματιο.
προκαταρκτικα υπυρχαν αλλα λιγα με εμενα να γλυφω τα βυζακια τησ κ να με χαιδευει τα μπαλακια μου.
μετα αρχισε μια πιπα πολυ δυνατη κ δειχνει να τησ αρεσει η πιπα την πιτσιρικα μιασ κ των μπουκωνει με μανια κα με γρηγωρα πιπωματα ενω θα ελεγα εινε το δυνατο τησ σημειο.
μετα την ανεβασα πανω στον πουτσο μου οπου με κατακαβαλησε κ ενω την πηδουσα εγλυφα κ τα βυζακια τησ .
2η σταση στη γωνια του κρεβατιου εγω ορθιοσ να την περνω πισωκολητα οπου την σφυροοπησα τ μουνακι τησ κ εδειχνε να το αντεχει η πιπινιαρα.
3η σταση με τα ποδια στα καπακια εγω ορθιοσ στη γωνια του κρεβατιου να την καρφωνω
ανελεητα οπου μετα απο 2-3 λεπτα σφυροκοπηματοσ κουραστηκα ,,κ ξαπλωσα στο κρεβατι με την πιπινα να την εχω αραγμενη στην αγκαλιαμου κ να τραβαω μαλακια κ αυτη να μου
χαιδευει τα μπαλακια οπου μετα απο λιγω τα εχυσα ολα με μαλακια.
χρωνωσ που δωθηκε ενα 20 λεπτο στο δωματιο καλη σε γενικεσ γραμεσ η πιπινα αλλα στα -
- εινε οτι εινε πολυ ηρεμη κ υσυχη δυναμη...δεν πηγε το 30αρακι χαμενω αλλα αν θα ξαναδοκιμασω δεν ξερω ισωσ μετα απο καιρω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού