Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα το μεσημέρι στις 15.30 , όταν κατάλαβα ότι η Τατιάνα είναι η Λούβα που έγραψε ο προφέσορας είπα να την δοκιμάσω.
η Τατιάνα δουλεύει όπως είπε μόνο μια βδομάδα , είναι 28 χρονών από Ρωσία, μετρίου αναστήματος έχει ξανθό καρέ μαλλί , είναι λεπτή με μεσαίο στητό βυζί , έχει καμιά 10ρια
ελιές στις ωμοπλάτες της καθώς και δυο τρεις στο δεξί μάγουλο , όταν μπήκε στο δωμάτιο ήταν αρκετά συγκρατημένη άν και χαμογελούσε , ξάπλωσε δίπλα μου παράλληλα με το κορμί μου
και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος ενώ εγώ την χάιδευα στον αυχένα και στην πλάτη κάτι που κατάλαβα ότι της άρεσε , ήρθε απο πάνω μου και χωρίς να το επιδιώξω εγώ
άρχισε να με φιλάει για αρκετή ώρα , την ρώτησα αν να καπνίζει(μύριζε το στόμα της)και κοκκίνισε , της είπα ότι το κάπνισμα κάνει κακό και να το κόψει...τελικά το μόνο που έκοψε
ήταν τα γλωσσόφιλα για το υπόλοιπο της συνεδρίας ΧαμόγελοΧαμόγελο , κατέβηκε προς τα κάτω και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα καλή χωρίς χέρι και δόντι για κανα 3λέπτο , μέτα περιποιήθηκε
και τα αρχίδια χωρίς να της το ζητήσω , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση απο πάνω , όχι καμιά ιδιαίτερη συμμετοχή σε αυτή την στάση αλλά αυτό που με χάλασε είναι ότι δεν έχει
κάποιου είδους αντιδράσεις..... δεύτερη στάση ιεραποστολικό όπου και ασχολήθηκα αρκετά με τις ρόγες της , την γυρίζω στα τέσσερα πρώτα απο μουνί , άρχισα να την γαμάω με λίγο ποιο μεγάλη
ένταση και έκει ακούστηκαν οι πρώτες ανάσες της , τόση ώρα ήταν λές και κρατούσε την αναπνοή της και θα έσκαγε , της ζήτησα κώλο , πήρε και έβαλε λίγη κρέμα , μπήκα με σχετική δυσκολία ,
δεν την ζόρισα πολύ , μετά απο λίγο ήρθε το τέλος , σηκώθηκε πήρε χαρτί υγείας και μου αφαίρεσε το προφυλακτικό , μετά με ένα μωρομάντηλο μου καθάρισε τον πούτσο , όσο ντυνόμουν ξάπλωσε μπρούμυτα
στο κρεβάτι και είχε γυρίσει το κεφάλι της και ψιλοχαμογελούσε..την πλησίασα και για κανα 3λεπτο της έκανα μασαζάκι , με ευχαρίστησε μου έσκασε ένα φιλί στο μάγουλο και ένα μικρό χαμόγελο , που
όμως δεν μπορούσε να κρύψει το κάτι μελαγχολικό που έχει η έκφραση του προσώπου της , δεν βιάστηκε στο δωμάτιο και πιστεύω ότι τα τιμάει τα 20 ευρώ έστω και αν με της εκφράσεις της δεν το δείχνει....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2012
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.008
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Μάλλον την κουράσανε στις διπλοβάρδιες την κοπέλα.Απόγευμα Φυλής 40 και πρωί Φυλής 69.
21 Σεπτεμβρίου, 2012
πάντως μου είπε ότι κάθε πρωί θα είναι εδώ...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2