Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Βερονικα συνεχιζει να με εντυπωσιαζει χρονο με το χρονο με την εννοια οτι δεν πεφτει ποτε η αποδοση της.Εχω ξαναπει οτι δεν μ'αρεσει πολυ σαν γυναικα ομως θα παω μια φορα το χρονο επειδη ξερω οτι θα περασω καλα.Επισης ειναι ισως η μοναδικη που βγαζει τοσο καυλα στο απλο προγραμμα που μονο αυτο κανει ετσι κι αλλιως.

Τελοσπαντων σημερα πηγα σχεδον αποφασισμενος να μπω,μου'κανε και ναζια στο σαλονι οποτε περασα κατευθειαν.Στο δωματιο αφου ειπαμε τα εισαγωγικα κτλ ξαπλωσε διπλα μου και εφερε το ενα της ποδι πανω μου ωστε να μπορω εγω να χουφτωνω απο πισω και αυτη αρχισε να μου παιζει τον πουτσο οπου συντομα τον εκανε καγκελο.Χαμουρευτηκαμε λιγο ετσι στα ξαπλωτα και στη συνεχεια την ξαπλωσα μπρουμυτα και επεσα πανω της για να χωσω τον σηκωμενο πουτσο αναμεσα στα κωλομαγουλα και ενω αυτη φορουσε το στριγκακι.Τελοσπαντων παιξαμε λιγο ετσι εχωσα και λιγο μουρη στα κωλομαγουλα και περασαμε στην πιπα.

Ξεκινησε αρχικα απο το πλαϊ οπου ειχα τη δυνατοτητα να χαϊδευω μουνι και κωλο.Η πιπα της ηταν η επιμονη και βαθια κλασσικη πιπα της Βερονικας που δε σε αφηνει αδιαφορο.Δεν ειναι κατι το τρομερο αλλα ειναι μια σωστη και αποτελεσματικη πιπα.Μαλιστα της ζητησα να ερθει και σε σταση 69,το εκανε αμεσως και η θεα ηταν μοναδικη ειδικα οταν ανοιγα μεχρι τερμα τα κωλομαγουλα.Εκλεψα και καναδυο γλειψιες στην σουφρα της αλλα δε μ'αφησε παραπανω.

Στη συνεχεια το μοναδικο καβαλημα της απο πανω,με αυτην πλατη σε μενα σε πολυ ωραιο τεμπο και τερμα μεσα.Επιτοπια περιστροφη με τον πουτσο μεσα της(μονο αυτη το κανει αυτο)και ωραιο καβαλημα αρχικα με τα ποδια της να πατανε στο κρεβατι και στη συνεχεια ξαπλωμενη πανω μου με τα χειλη μας να ακουμπανε και τα κορμια μας να εχουν γινει ενα.Φιλια δε δινει ειπαμε...

Σχεδον θα τελειωνα εκει αλλα αυτη ηθελε κι αλλο οποτε με ξεκαβαλησε και γυρισε στα 4 οπου της τον εχωσα και αμεσως την εριξα για ξαπλωτο πισωκολλητο.Την καρφωσα και ετσι μερικα λεπτα,το γουσταρε πολυ κι αυτη και κατεληξα σε δυνατο χυσιμο με κραυγες.Λιγο πριν η καριολα η τσατσα μας βαρεσε την πορτα ΘυμόςΘυμός αλλα δε δωσαμε σημασια Μεγάλο χαμόγελο

Συμπερασμα...Αψογη ακομα μια φορα,θα σε καυλωσει οπως και να'χει,θα σε καβαλησει και θα σε τελειωσει.Μιλαει οσο πρεπει,ειναι απολυτα αισθησιακη και γενικα ξερει τη συνταγη της επιτυχιας η οποια οπως φαινεται πιανει παντα.Ειναι η Βασιλισσα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού