Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δύσκολα θα προσθέσω κάτι περισσότερο από τον προηγούμενο συναγωνιστή (που με βρίσκει πρακτικά σύμφωνο σε όλα) αλλά και τους άλλους πριν από αυτόν, αλλά θα το προσπαθήσω. Έλενα, περίπου 20 χρονών, αρκετά ψιλή, λεπτή, ξανθιά, ωραίο γλυκό πρόσωπο με σούπερ ωραίο σουβλερό στήθος, και γουλί νεανικό νινάκι. Η ευγενική τσατσά ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό, 69, και άνεση χρόνου. Πλην του 69 που δεν δοκίμασα τα άλλα ισχύουν. Όταν πέρασα στο δωμάτιο μπήκε για τον προηγούμενο. Όταν τελείωσε πέρασε από το δωμάτιό μου άνοιξε την πόρτα λέγοντας "Γεια" και έφυγε μπαίνοντας στο δωμάτιο της τσατσάς. Επειδή άργησε κανένα 5λεπτο υπέθεσα πως έκανε ντους, "καλώς" είπα μέσα μου. Κάποια στιγμή μπήκε στο δωμάτιο. Ήταν πολύ φιλική και μιλάει λίγα ελληνικά. Είναι όντως εντυπωσιακή κοπέλα εμφανισιακά. Όταν ήρθε κοντά μου διαπίστωσα πως μύριζε ιδρώτα, κάτι όχι ευχάριστο. Κάτω μάλλον είναι πλυθεί τοπικά γιατί δεν μύριζε, το πλύσιμο της πουτάνας που λέμε... Αυτό πάντως ως γεγονός με χάλασε και με έκανε να κρατήσω μια απόσταση. Στο διαταύτα ξεκίνησε με χάδια στο πουλί μου κάπως άτσαλα. Μετά πίπα πολύ μέτρια με πολύ χέρι. Επιβεβαιώνω και εγώ πως μου φίλαγε συχνά την μύτη. Η κοπέλα γενικά δείχνει θετική μεν, αλλά είναι άπειρη (;) και ασεξουαλική στην πράξη. Χωρίς αλατοπίπερο που είπε πιο κάτω και ο συναγωνιστής. Επίσης ήταν κάπως στεγνή κάτω και δεν ένοιωθα άνετα. Γενικά φτιάχνεσαι να την βλέπεις και να την αγγίζεις λόγω κορμιού, αλλά στην πουτανιά έχει μεγάλο έλλειμμα. Τελείωσα στην κοιλίτσα της βοηθώντας με με τα χεράκια της. Στο τέλος με ευχαρίστησε και αποχώρησε. Συνοπτικά είναι μια ωραία κοπέλα, με καλή και ευγενική συμπεριφορά, αλλά η συνεύρεση δεν ξεπέρασε συνολικά τον μέσο όρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2012
"Επειδή άργησε κανένα 5λεπτο υπέθεσα πως έκανε ντους, "καλώς" είπα μέσα μου"

Μα καλα πως σας περναει απ το μυαλο η εντυπωση οτι στα μπουρδελα οι πουτανες κανουνε ντουζ η εστω πλενονται τοπικα απ τον ενα πελατη στον αλλο Χμμμ;
Αυτο δεν ισχυει επ ουδενι,εδω ουτε στα στουντιο απ οσο ξερω δεν το κανουν αυτο ειναι δυνατον να το περιμενετε στα μπουρδελα??
Το πολυ πολυ να κανουν ενα ντουζ αν προκειται για διπλοβαρδια.Θυμαμαι πχ την Τζουλια,Αννα,Ιλονα του Φ71Β καποτε μου ειχε πει οτι δουλευε απ τις 5 το απογευμα ως το πρωι διπλοβαρδια και οτι θα εκανε ενα ντουζακι κατα τις 11 το βραδυ ετσι για φρεσκαρισμα...
Το σχολιο αυτο το κανω γιατι εχω διαβασει και αλλους συναγωνιστες να αναρωτιουνται αν μετα τον προηγουμενο η τανα εκανε ντουζ για να παει σε αυτους Money Mouth
Σε λιγο ρε παιδια θα εχετε την απαιτηση να αλλαζουν και τα σεντονια σε καθε πελατη Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1