Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ελένη είναι μία κοπέλα κοντά στα 30 και σχετικά νεαρότερη απο τις άλλες κοπέλες που έχουν εργαστει σε αυτο το μαγαζί.Έχει κατάξανθά μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,αν και υποψιάζομαι οτι είναι περούκα, βυζάρες 3,5 σιλικονάτες στις οποίες έχει γίνει πολύ καλή δουλειά και μία κωλάρα φαρδιά και σφιχτή.Αντικειμενικά είναι όμορφη κοπέλα για Ελληνίδα ιερόδουλος.Δηλώνει οτι είναι απο Πειραιά και οτι κατάγεται απο την Μάνη.Ομολογώ οτι όταν το άκουσα μου φάνηκε περίεργο αλλά αν όντως λέει αλήθεια δεν το θεωρώ και απίθανο.Μιλάω ασφαλώς για την "Λακωνική" καταγωγή της. Όταν δε μου είπε οτι είναι Πειραιώτισσα δεν μπορώ να κρύψω οτι αισθάνθηκα σαν τον Παπαμιχαήλ στην ταινεία εκείνη που ήταν καλουπατζής και δούλευε στις σκαλωσιές σε μια οικοδομή στον Πειραιά τραγουδώντας το θρυλικό "Είπα θα σκοτωθώ μα τον Άγιο".
Και οτι και καλά ε'ιδα την Ελένη την Πειραιώτισσα με το ξανθό μαλλί να περνάει απο την οικοδομή φλερτάροντας με και να μπαίνει μέσα στο μπουρδελάκι κλείνοντας μου το μάτι. Αποκαμωμένος απο τον κάματο της οικοδομής και συνάμα καβλωμένος μπήκα στο μπουρδελάκι αυτό να καταθέσω το μεροκάματο στην αλανιάρα Ελένη την Πειραιώτισσα.Ομολογώ οτι σαν φαντασίωση λειτούργησε ικανοποιητικά.Στο δια ταύτα τώρα.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο και αφού συστηθήκαμε γονατιστοί όπως είμασταν στο κρεββάτι την αγκάλιασα και μου έδωσε μερικά φιλάκια με τα χείλια όμως.Η ορθότερη λέξη που μπορεί να περιγράψει αυτά τα φιλάκια είναι ασπασμοί. Την έγλυφα στο λαιμουδάκι της και έκανα και παιχνίδι με τις βυζάρες της που είχαν καλή υφή,ήταν σφιχτές χωρίς να είναι σκληρές σαν πέτρα και γενικά είχαν βελούδινη υφή.Είχε γίνει όντως πολύ καλή δουλειά.Ξάπλωσα κάτω και με ρώτησε πως προτιμώ το τσιμπούκι.Της είπα άνευ και τότε ψέκασε το καβλί μου αρκετά με αντισηπτικό σπρέυ. Ομολογώ οτι πρώτη φορά μου συμβαίνει να ψεκάζουν το καβλί μου σε μπουρδέλο.Στην συνέχεια το καθάρισε με μαντήλι και τον πήρε στο στόμα της. Το τσιμπούκι της ήταν σχετικά βαθύ με αργό ρυθμό αλλά δεν διεκδικεί και τα πρωτεία.Ήταν ένα απλά καλό τσιμπούκι.Στην διάρκεια του τσιμπουκιού είχε κάτσει ευθεία προς την πούτσα μου απο την αντίθετη πλευρά για να μην πιάνω.Της ζήτησα 69 και σε αυτήν την στάση γύρισε χωρίς πρόβλημα περνόντας μου όμως την καπότα αντι να συνεχίσει το γυμνό τσιμπούκι της.Την ρούφαγα για αρκετή ώρα απολαμβάνοντας το καθαρό μουνάκι της και φάνηκε να το απολαμβάνει καθώς δεν βιάστηκε να αλλάξει στάση.Πέρασα και το κωλοτρυπιδάκι της ένα πινέλο με την γλώσσα μου ενώ παράλληλα με την περιποίηση απολάμβανα με χάδια τους όμορφους σφιχτούς γλουτούς της.Της είπα να με καβαλήσει και άρχισε πρώτα αυτή το ροντέο κοπανώντας τον πούτσο μου ρυθμικά ενώ στην συνέχεια ανέλαβα εγώ δράση φέρνοντας την κοντά μου και γλύφοντας τις θεσπέσιες βυζάρες της. Στην συνέχεια την πήρα πισοκωλητό όπου έκλεισε σφιχτά τα γόνατα της και τούρλωσε τα κωλομέρια της εμπρός μου.Στην θέα των κωλομεριών της έγινα θηρίο ανήμερο και άρχισα να την καρφώνω δυνάτα μέχρις ότου να με περιλούσει ο ιδρώτας.Την διείσδυση δεν μπορούσα να την δω καλά αλλά με είχαν φτιάξει αρκετά και σε θέα και σε αίσθηση τα κωλομέρια της.Γύρισμα σε ιεραποστολικό όπου εκεί δεν είχε ανοίξει τα μπούτια της πολύ.Γαμούσα το μουνάκι της στο οποίο είχε αφήσει απο πάνω μια μικρή ίσια λουρίδα.Παράλληλα της χάιδευα το μουνάκι ενώ σε μιά φάση της έβαλά και το ένα πόδι της πάνω στον ώμο μου.
Έβγαλα την καπότα για να μου κάνει τελειωτικό στο στόμα της αλλά μου αρνήθηκε λέγοντας μου οτι μπορώ να τελειώσω στο στήθος της η στο κολομέρι της.Εδώ η τσατσά φάνηκε ασυνεπής γιατί την ρώτησα πριν μπω στο σαλόνι και μου απάντησε καταφατικά ψευδόμενη.Άρχισα να τον παίζω πάνω στα βυζιά της ενώ παράλληλα χούφτωνα και το μουνάκι της.Στην συνέχεια η Ελένη σηκώθηκε μόνη της όρθια για να μην την πάρουν τα σκάγια και να χύσω στα σεντόνια και άρχισε να με γλύφει στα αυτιά μου αναπνέοντας ζεστά και βογγώντας.Εγώ παράλληλα παίζοντας την της έσκασα και μερικούς ασπασμούς χουφτώνοντας τα κωλομέρια της.Την έστησα στα τέσσερα και έκανα παιχνίδι ενώ μου κουνούσε την κωλάρα της και όταν είδε οτι πήγα να χύσω πήγε να απομακρυνθεί για να πέσουν στο σεντόνι.Εγώ γρήγορα σηκώθηκα όρθιος στο κρεββάτι χύνοντας γαλόνια σπέρματος και πετυχαίνοντας την λίγο στα κωλομέρια της και στους μηρούς της ενώ η περισσότερη ποσότητα κατέληξε φυσικά στο σεντόνι όπως άλλωστε επιδίωκε και αυτή με όλη την πουτανιά της. Μετα με τόνο μειλίχιο μου έκανε παρατήρηση οτι δεν θέλει να την χύνουν.Εγώ της ανέφερα οτι μου πρότεινε χύσιμο στα βυζιά η στα κωλομέρια.Το διόρθωσε η πονηρή λέγοντας οτι εγώ ήθελα να την χύσω παντού μέχρι τα μαλλιά της και για αυτό τραβήχτηκε.Ενώ έγινε ακριβώς το αντίθετο όπως καταλαβαίνετε εγώ σηκώθηκα για να την πετύχω γιατί πήγε να μου την σκαπουλάρει.
Συμπερασματικά μπορώ να πω οτι για Ελληνίδα είναι καλή στο δωμάτιο αλλά μου την χάλασε στο φινάλε γιατί ήθελε να επιβάλλει τους δικούς της ρυθμούς.Πως άραγε θα νιώθατε εσείς συναγωνιστές αν όλα πήγαιναν πολύ καλά και κατά την διάρκεια του οργασμού σας σας έκανε κάτι τέτοιο; Φαντάζομαι οτι και άλλοι συναγωνιστές θα έχυσαν πάνω στα σεντόνια που ξάπλωσα εγώ εν αγνοία μου πριν μπω καθώς και οτι και άλλοι θα ξαπλώσουν στα ίδια σεντόνια.Προσωπικά θα το σκεφτώ αν θα ξαναπεράσω γιατί μου χάλασε τον οργασμό μου η συγκεκριμένη κοπέλα.Πάντως για να είμαι ειλικρινής σας προτείνω να την δοκιμάσετε θεωρώντας οτι σας έχω επιστήσει την προσοχή στο σημείο που πρέπει να προσέξετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού