Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η χτεσινή επίσκεψη μου στο κέντρο με έφερε κοντά στην περιοχή που εδρεύει το συγκεκριμένο ίδρυμα οπότε θέλοντας να ικανοποιήσω την περιέργεια μου πέρασα για να δώ τι παίζει.Χμμμ;

Η ευγενική και διακριτική τσατσά με παρουσίασε την Λουϊζα, μια όμορφη μελαχρινή κοπέλα. Η Λουϊζα είναι σχετικά ψηλή γεροδεμένα με ωραίο κώλο, μικρό βυζάκι και με έκδηλη πουτανιά. Χωρίς να είναι μοντέλο βγάζει κάτι πρόστυχο και αφήνει υποσχέσεις για καλή απόδοση στο δωμάτιο, οπότε και πέρασα.ΓλώσσαΓλώσσα

Ο χώρος είναι μέτριος προς το καλό. Αν και είναι καθαρά νομίζω οτι χρειάζεται ένα φρεσκαρισματάκι και ένα καινούριο βάψιμο στους τοίχους ώστε να γίνει ακόμα καλύτερος. Η Λουϊζα δεν άργησε να έρθει. Μεγάλο χαμόγελο Ήταν πολύ εκδηλωτική, φιλική και ομιλητική και με ρώτησε τι ήθελα να κάνουμε. Φυσικά της είπα για ποδοκαταστάσεις και δέχτηκε με χαρά, οπότε και ξάπλαρε για να προχωρήσει σε ποδολαγνεία στουντιακού επιπέδου με εμπειρία και όρεξη. Φυσικά δεν έλειψαν τα προστυχόλογα και απο τις δύο μεριές και αυθονο μπινελίκι που μου άνοιξε την όρεξη για μετα μιας και το μωρό έδειχνε να το διασκεδάζει.

Στο σέξ επίσης συμμετέχει με χαϊδεματα στα καμπανέλια, κραυγούλες, προστυχόλογα και άλλα ωραία όπως το εξαιρετικό στήσιμο. Μόνο μελανό σημείο η πίπούλα στην οποία χρειάζεται επειγόντως μαθήματα για να γίνει όπως πρέπει καθώς και γλύψιμο στα μπαλάκια το οποίο δυστηχώς δεν κάνει. Αν φροντίσει αυτά τα δύο τότε θα γίνει σούπερ.

εφυγα με χαμόγελο και αναρωτιόμουν πότε θα βρώ την ευκαίρια να την ξαναεπισκευτώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού