Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα διαβάσει τα σχόλιά σας για τη συγκεκριμένη.Ωστόσο είπα να δοκιμάσω αφού μυαλό και πούτσα δεν επικοινωνούν πάντα.

Την είδα τη γκόμενα το πρωί της Τρίτης και πολύ μπάνικη ξανθιά,ψιλή άκουσα και την τσατσά που είπε αναμεσα στις υπηρεσίες κώλο και ειπα να δοκιμάσω.

Μπαίνει στο δωμάτιο αφού ξεπέταξε συναγωνιστή στο δίπλα δωμάτιο σε 3 λεπτά.Σην αρχή δεν ήταν πρόθυμη να βγάλει σουτιέν.Κάνω μια απότομη κίνηση και της το βγάζω εγώ πριν προλάβει να πει μη.Αρχίζει να μου παίρνει μια πίπα αλλά πιο πολύ ήθελε να με κάνει να χύσω παρά μου έκανε σωστή πίπα.Δεν ήξερε βέβαια ότι αν δεν φτάσω στο κύριο πιάτο δεν τελειώνω.

Οπότε με ρώτησε σε κάποια στιγμη πως θέλω.Της είπα από πάνω και πάει να ανέβει αλλά με την κυλοτα φορεμένη.Της είπα να τη βγάλει μου είπε όχι.Την γύρισα μια ανάποδη και της την έβγαλα οπότε μου δειξε τη δυσαρέσκειά της.Ενώ την πηδούσα κάνα 5λεπτο από μπροστά της λέω δίνεις και κωλαράκι;Μου λέει η πονηρή ναι αλλά θα μπεις και θα τελειώσεις αμέσως.Λέω γιατί;Γιατί ξαναλέει ότι πονάει και δεν μπορεί πολύ.Ναι βέβαια της λέω!Γυρνάει και μπαίνω σιγά σιγά και επειδή την είχα άχτι με τις μαλακίες της τραβάω μια γερή με το ακόντιο που πήγε το κεφάλι της κολητά στο ξύλο του κρεβατιού.Μη λέει σταμάτα!Στα 5 χτυπήματα το πήρε πρέφα ότι δεν κάνω πίσω οπότε με ανέχτηκε γι άλλα 3 λεπτά πριν τελειώσω..

Ντυνόμαστε και με κοίταγε εκνευρισμένη.Τη ρωτώ δεν πιστεύω να σε πόνεσα!!Μου λέει ρε μωρό η κυρία έξω λέει και κώλο που δηλαδή για αυτλη σημαίνει ότι ή κάνει κανονικό σεξ για 10 λεπτά ή κώλο για κανα δυο λεπτά και φεύγεις!Της λέω ναι απλά ξέρεις δεν είμαι καλός με την ώρα!!Εγώ πάντως το διασκέδασα!Αν δεν μπορείς να επιβληθείς με τον τρόπο σου καλύτερα μην πας.Ξεπέτα η γκόμενα και σπαστικιά.Άλλη μια καργιόλα που δε σέβεται τα λεφτά του κόσμου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
2
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2012
Μ'αρέσει που όλοι γράφεται αρνητικές κριτικές για αυτήν και συνεχίζεται να πηγαίνετεMoney Mouth
E
Erotiaris26
13 Σεπτεμβρίου, 2012
Αν σου πω...."ας πρόσεχες",θα φταίω?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2