Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κουλ

Ισως η τελευταια μου κριτικη για φετος γιάυτο και θα ειναι διαφορετικη...

θα ξεκινησω με το γαμησι, καλο τυπικο με την κοπελα μιλφ τουλαχιστον καλοδιατηρημενη μαυρομαλλα αλβανιδα που δεν δυσανασχετησε πουθενα.. καλη αεροπιπα αλλα με ωραια βλεμματα και ενδιαφερουσες μαλαξεις. ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ.
ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΦΥΣΙΚΑ 2 ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΑΣ ΜΕ ΑΜΑΞΙ ΙΣΩΣ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ...ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ..

παω λοιπον με ενα φιλο για βολτα...ξεκιναμε φυλης..(αλλο επιπεδο και αλλες τιμες) και γυρναμε αφου παρκαραμε οσο πιο κεντρικα μπορουσαμε για αποφυγη σπασιματος τζαμιου...γυρισαμε τα παντα...μια μου αρεσε απο την παραλληλη(κολωνου στα πρωτα πρωτα...μια ελληνιδα με 15..) αλλα εφυγα...περασαμε και απο ολα τα αλλα....ρε μαγκες...θελω να συζητηθει και λιγο αυτο...ειναι δυνατον να γαμησεις ελληνιδα με 10? θελω να πω...με ποια λογικη αυτη η κοπελα που το κανει καθαρα και μονο απο ανεχεια(πιστευω) θα κανει καλο γαμησι χωρις μουρμουρες...? ειδα 2 3 με κατι μουτρα μεχρι το πατωμα...τελος παντων.
παω στο πανω μπουρδελο που εκανα και την κριτικη και ειναι μια παρεα απο 8 καυλαντηδες...αν κανεις σας διαβασει την κριτικη με κανατε να κλασω στα γελια με τον τσατσο τον πουστη...ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΚΡΙΤΙΚΗΣ... να του λενε καλα εισαι πουστης? με το μπυροκοιλι δε φαινεσαι...και να λεει ο τσαστοσ με την υπερκλασσικη του φωνη του πουστη...ελα τωρα που δε φαινομαι...αχααΑχΑΧΑχαΧΑχΑΧΑαχαααχαχαΧΑΧΑχαΧΧΑχ....ΘΕΙΚΟ......και λεει εγω στην ηλικια σας τους επαιρνα 25 25....ειχα κατακτησεις...ο τυπος τραγικος...να του λεει ο αλλος αν βρισκει γκομενο και να λεει ο τσατσος οτι αν θελει βρισκει ευκολα...και λεει ηταν στο σουπερ μαρκετ και λει ενας που δουλευει εκει κατι κουτσομπολια για τον τσατσο πουστη...και του κανει ο τσατσος ο πουστης οτι εσυ πριν παντρευτεις απο πουστη τον ετρωγες...και το βουλωσε λεει ο αλλος......ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...πολυ γελιο..Κουλ

συμπερασμα...στα σοκκακια με τα κατουρα...πλεον τα κοριτσια πεφτουν και εφτουν επιπεδο...η ορεξη λιγοστευει οι πακιστανοι πλυθαινουν το ιδιο και η τσικνα και η πακιστανιλα στα μπουρδελα και στους δρομους που τους περιτριγυριζουνε.....συναντωντας παρεες ατομων που κανουν χαβαλε και δεν δημιουργουν προβληματα...ειναι οτι καλυτεροΚουλ αυτα απο μενα...Χμμμ;καλη συνεχεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
79
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2012
...ξεκιναμε φυλης..(αλλο επιπεδο και αλλες τιμες)

Καλα αυτο που λες δεν πολυισχυει κιολας...Η φυλης εχει 3-4 μαγαζια καλου επιπεδου ενω το Μεταξι το πολυ 2 αλλα απο γκομενες αν εξαιρεσεις την εμφανιση οπου οντως στη Φυλης βλεπεις σε ποσοτητα πιο καλα μουνια απ το Μεταξι απο υπηρεσιες δεν δικαιολογουν τη διαφορα των 10 με τα 20 ευρω σε καμια περιπτωση Λύπη .Και αυτα τα λεω εγω που ημουν φανατικος με τη Φυλης αλλα πλεον ειδα οτι δεν αξιζει τα 20ευρω οποτε Μεταξι δαγκωτο.Και ασε που πλεον το Μεταξι δεν εχει και τοσα πακια εχει καπως καθαρισει και βλεπω και αρκετους Ελληνες πιτσιρικαδες να τσαρκαρουν πλεον Κουλ
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θα συμφωνησω. μιλωντας για το επιπεδο απλα στη φυλης ειδα τις φορες που πηγα τωρα προσφατα οπωε ειπες 4 5 καλα...τωρα για υπηρεσιες ισως ναναι το ιδιο...απλα εκει δ φοβασαι να αφησεις αμαξι ενω στο μεταξουργειο παιζεις κορωνα γραμματα..Χμμμ;
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Εγω ειμαι παραδοσιακος τυπος και παω τσαρκα μονο με τα μμε για να εχω και το κεφαλι μου ησυχο, το αμαξι το αφηνω σπιτι παντα...
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Μεταξι = απαγορευμενη περιοχη
Πας με αμαξι ; πολυ δυσκολο να μη στο σπασουν
πας με μηχανη ; παιζει αν θα τη ξαναβρεις
πας με τα ποδια ; εχεις ματια και στο κωλο μη σου τη πεσουν ...
η περιοχη δεν υπαρχει πραγματικα τετοιο δεικτη εγκληματικοτητας δεν νομιζω να εχει καμια περιοχη της ελλαδας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4