Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα μιας και δεν εχει κριτικη ας βαλω την δικια μου.Λοιπον Σαββατο βραδυ κατα τις 23.00 παω βλεπω την τσατσα αυτη ητανε στο κολωνου 30 Β πριν κανα μην απο οσο θυμαμαι.Τεσπα ηταν ευγενικη και οκ 15 ευρα με την μαρια ισπανικο και τα ρεστα λεω απο μεσα μου αστα ν πανε θα ειναι αλλα με το που σκαει το μαρακι και μου κουνα το στηθος αλλαζω γνωμη και ντου.Το δωματιο σχετικα καθαρο με A/C ειχε χαρτι και σαπουνι κομπλε.Το μονο το σεντονι δεν ψιλο ελεγε.
Περιμενω καει μυτη το μωρο (λεμε τωρα) τα βγαζει με πιανει στα φιλια στο σωμα τον παιρνει και τον πακεταρει στα στηθη τις !!!δεν ηταν και το τρελλο ισπανικο αλλα το πολεμησε.Με βαζει κατω μου φορα σκουφο και με αρχιζει σε μια πιπα.Εκεινη την στιγμη θυμηθυκα οτι τετοια πιπα μου ειχε κανει μια κοπελα στην Ιασωνος 31Β.Τελικα με τα πολλα και με την πιπα που μου εκανε καθεται επανω παιζει το παπαρι μου στο ξυρισμενο μουνι τις αρκετη ωρα και με καβαλα.
Με αρχιζει στο γαμισι δυνατα σκεφτομαι να την βαλω κατω και να τις δειξω εγω ποιος πηδα ποιον αλλα το εχει οι κοπελα ειναι καβαλαρισα πως να το κανουμε οποτε ε ανθρωπος ειμαι και εγω με την πιπα που μου αρεσε σε 2-3 λεπτα παρτα και αυτη να συνεχιζει.
Εμενα μου αρεσε αρκετα πολυ καλη.τωρα βεβαια ειναι γουστα.Θα ξαναπαω 100% εαν την πετυχω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
246
Πόντοι:
36
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού