Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα το μεσημέρι στις 14.00 , η Χριστίνα έχει εμφανιστεί κανα μήνα τώρα και έκτος απο εδώ έχει δουλέψει στο Φ86&Φ69β , είναι 20 χρονών(όχι κλεισμένα)
από Ρουμανία είπε ,είναι μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους λεπτή κοντή με 1,5άρια βυζιά στητά , ελληνικά μιλάει ελάχιστα , μπαίνει στο δωμάτιο αμίλητη , βγάζει τα μαύρα
εσώρουχά της τα ακουμπάει στο κομοδίνο δίπλα, ξαπλώνει δίπλα μου και αρχίζει να μου τρίβει τον πούτσο μου , μου δείχνει το προφυλακτικό (εννοούσε αν θέλω ακα πίπα ή όχι),
πέρνει ένα υγρό μαντηλάκι και αρχίζει να με καθαρίζει τόσο ατσούμπαλα και αδέξια που με πόνεσε και μου έπεσε , με καθάριζε για κανα δίλεπτο , βάζει τον πεσμένο πια πούτσο μου
στο στόμα της και αερόπιπα ούτε ένα λεπτό , μόλις που μου σηκώθηκε σταμάτησε , την κοιτάω και της λέω να συνεχίσει , μου κάνει όχι δεν θα προλάβουμε Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση απο πάνω , καμιά συμμέτοχη καμία αντίδραση , απαθέστατη , μετά την σηκώνω στα όρθια όπου είτε μετέφερα ένα έπιπλο έιτε αυτή το ίδιο και το αυτό...
την στήνω στα τέσσερα και της ζητάω κώλο , αρχικά λέει όχι , της απαντάω τι όχι αφού το είπε η υπηρεσία , κατσούφιασε σάλιωσε λίγο την κωλοτρυπίδα της και επιχείρησα να μπώ , αρχικά δεν
μπορούσα γιατί έιχε κατεβάσει την λεκάνη της πολύ κάτω και λόγω ύψους δεν μπορούσα , την πιάνω και την στήνω καλά , κάνω πάλι να μπώ και έγερνε στο πλάι....σαν παροπλισμένη μαούνα ,
με τα πολλά μπήκα , ήταν πολύ σφιχτή και την γαμούσα με δυσκολία , μου λέει ότι πρέπει να φύγει , της απαντάω νευριασμένα(αν και δεν είναι του χαρακτήρα μου)δεν φεύγεις αν δεν τελειώσω...
με τα χίλια ζόρια τελείωσα.....χρόνος παραμονής στο δωμάτιο με το ζόρι 10λέπτο....δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναπάρω....

Υ.Γ για τον tsivilikas που έγραψε και αυτός κριτική για αυτήν , αν και περί ορέξεως κολοκυθόπιτα....εντάξει ρε φίλε δεν είναι καμιά κούκλα στο πρόσωπο αλλα σε καμμία περίπτωση δεν την λές
άσχημη...όσο για την τριχοφυΐα είχε λίγο αυτό το σαν χνουδακι που έχουν μερικές κοπέλες αλλά όχι κάτι περισσότερο...βέβαια μπορεί να έκανε και χαλάουα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού