Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο αρκετο καιρο αποφασισα να καταθεσω στην γνωριμη απο τα παλια Δεσποινα.
Σαββατο πρωι πολλη ησυχια εξω και βρηκα ακριβως απ'εξω θεση,τρελη τυχη!
Η δεσποινα εχει αλλαξει σε σχεση με το παρελθον προς το καλυτερο θα ελεγα.
Κατ'αρχην εχει αδυνατησει αρκετα και εχει μαυρισει που της παει απιστευτα.Το βυζι της το εχει μεγαλωσει αλλα θελει λιγο δουλεια στην ρωγα καθοτι ειναι πολυ μικρη.το μαλλι της ειναι ισιο μαυρο.
Αφου πληρωσα το αντιτιμο περιμενα κανα 10λεπτο και μπηκε η δεσποινα, αφου ειπαμε λιγα λογια ξεκινησε να με χαιδευει σε ολο το σωμα και να εστιαζει στο σωστο σημειο το οποιο ειχε ηδη παρει φορα και ηταν ετοιμο.
Ξεκινησε με μια πολυ καλη πιπα deep κυριως, με πολυ καλες αυξομειωσεις στη ενταση.Αλλαγη στασης εγω απο πανω οπου χουφτωνα της βυζαρες της και επαιζα με τα καυλια μας cock to cock.
αφου ειχαμε καυλωσει και οι δυο της επαιζα την κωλοτρυπηδα η οποια ειχε κρεμα και μου φορεσε σκουφο και ξεκινησα να καρφωνω πιανοντας τις βυζαρες της.
Δυστηχως για καποιον λογο ειχα μια πτωση οπου το ανελαβε η δεσποινα με μια πολυ καλη πιπα οπου σε σταση 69 ηρθε το τελος.
Σε γενικες γραμμες πολυ καλη σε ολα της,απλα θα προτημουσα να φιλαει με γλωσσα και το εργαλειο της παλιοτερα ηταν πιο ντουρο απ'οτι τωρα αλλα ολα ok.
Επισης παιζει μπαλα και εκτος με 50ε και τελειωμα.(ετσι τουλαχιστον μου ειπε)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
juko
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού