Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Αλεξια την ειχα ξαναπαρει στο Ιασωνος 44 αν δεν απατωμαι πριν καιρο και ειχα περασει καλα.Μετα την ειχα χασει μεχρι που την ξαναπετυχα την προηγουμενη εβδομαδα στο εν λογω μαγαζι ετσι την ειχα βαλει στο ματι για επανεξεταση.Ετσι σημερα που περασα απ το σπιτι αυτο με το που την ειδα εβγαλα αμεσως το 10αρικο(ανακοινωθηκε μονο απλο και οχι και κωλο στα 15).Η Αλεξια αν και γνωστη πλεον σε αρκετους ειναι μια γεματουλα κοπελα,μικρη κοντα στα 24 περιπου,μελαχρινη κλπ αλλα το δυνατο της σημειο ειναι το πολυ παιχνιδιαρικο προσωπο το οποιο εχει αυτο το κατι μεταξυ πουτανιας,αθωοτητας,πονηριας κλπ ενας περιεργος συνδυασμος και εν παση περιπτωση εμενα μου την δινει και το γουσταρω πολυ Γλώσσα .Μπαινω λοιπον στο δωματιο που ειναι φατσα στο σαλονι.Μιλαμε ειχε μια μποχα δεν περιγραφεται(ουτε καδος σκουπιδιων να ηταν Θυμός ).Τα σεντονια σκουρα αν οχι απο χρωμα σιγουρα απο βρωμα κλπ.Με λιγα λογια χαλι μαυρο.Αν δεν ηταν για την Αλεξια δεν υπηρχε περιπτωση και μονο για το χωρο να δοκιμαζα καποια αλλη αλλα εχε χαρει συμπαθειες ειναι αυτες.Μπαινει μεσα μετα απο λιγο και αρχισαμε το μπαλαμουτι στο ορθιο και την βλεπω να με κοιταει στο προσωπο επιμονα και μετα απο λιγο μου λεει εσενα καπου σε ξερω εχουμε ξαναβρεθει."Ναι της λεω πριν αρκετο καιρο στο διπλα ρδελο"Κοιτα να δεις που με θυμηθηκε η ρουφιανα Σπασίκλας .Μετα απ τη φαση αυτη συνεχισαμε το μπαλαμουτακι και τις αγκαλιτσες στο ορθιο και στη συνεχεια εβγαλα το μποξερακι και ξαπλωσαμε στο κρεβατι για την πιπα.Η πιπα της καλη ενω εγω ταυτοχρονα επεζα με το μουνακι της.Μετα περασαμε σε ιεραποστολικο με ανταλλαγες φιλιων και αγκαλιων σε πολυ gfe φαση.Στο τελος την πηρα στα τεσσερα οπου εγω την γαμουσα και αυτη εβαζε δαχτυλο στον κωλο της μεχρι την στιγμη που της εβγαλα το χερι και εβαλα το δικο μου δαχτυλο στην οπισθια τρυπουλα της Γλώσσα .Συνεχισα να την γαμαω δυνατα και αυτη να φωναζει και μαλιστα την παροτρυνα να βαλει κι αλλο ενταση να ακουστει μεχρι εξω ετσι για το χαβαλε Μεγάλο χαμόγελο .Οταν περασε το 7λεπτο περιπου και ενω δεν ειχα τελειωσει μου ειπε με τον τροπο της οτι πρεπει να συντομευω καπως πολυ κομψα βεβαια και ετσι εβαλα τα δυνατα μου και καταφερα να φερω εις περας αλλη μια καταθεση πολυ καλη.Αφου τελειωσα μου εξηγησε σε πολυ φιλικο κλιμα οτι της εχει πει η τσατσα 10ευρω-6λεπτα και οτι της βαζει χερι αμα αργει και οτι γι αυτο αναγκαστηκε να μου το πει οπως ειπα παραπανω.Μου λεει στο αλλο το 44 διπλα δεν υπαρχει προβλημα με τον χρονο και οντως εχει δικιο γιατι τις προαλλες δεν μας ειχε ενοχλησει κανεις Κουλ .


Εν κατακλειδι η Αλεξια αν και ειναι απλα ενα κοριτσι της διπλανης πορτας που στον δρομο ισως ουτε καν να την κοιταζες αν περνουσε,παρολα αυτα εχει αυτο το κατι και περνας καλα.
Αν θα την ξανατιμησω?Σιγουρα ναι ειδικα αν την πετυχω στο διπλα σπιτι που ειναι καπως καλυτερο απο αυτο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού