Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Πέμπτης προς Παρασκευή στις 01.00 ,η Αντριάννα είναι Ρουμάνα 21 ετών καστανόξανθη κοντή με ωραίο κορμί και απίστευτη κωλάρα
βυζί πολύ στητό μικρό για 1.5 το έκοψα , έχει και ένα τατού πεταλούδα στον αριστερό αστράγαλο , πριν συνεχίσω για την συνεύρεση μου με το ζυμαράκι , να
πώ ότι ρίχνω μαύρο στην τσα τσα διότι όποιος έμπαινε στο σπιτάκι του έλεγε... εδώ γαμάμε με 15 όποιος δεν έχει να φύγει.....τι να πεί κανείς......ενώ και τα δωμάτια υπήρχαν κάτω στο πάτωμα τα χαρτάκια από τα προφυλακτικά , έρχεται η Αντριάννα στο δωμάτιο μιλάει μέτρια ελληνικά αλλά η φωνή της και ο τρόπος που τα μιλάει την κάνουν να φαίνεται ότι είναι μαγκάκι και αυτό έρχεται
σε αντίθεση με το γλυκό προσωπάκι και το ωραίο σωματάκι που έχει , στα του αγώνα , προκαταρκτικά τίποτα , πάει να φορέσει την καπότα κατευθείαν , πάλι καλά που είχα καύλες , πίπα αερόπιπα
και με πολύ χέρι.....μετά απο κανα δίλεπτο με την βαριά την φωνή λέει πώς θες...ανέβα από πάνω της λέω , συμμετοχή καθόλου , αλλαγή στάσης στα τέσσερα όπου χαμήλωσε πολύ την λεκάνη της και
δεν μπορούσα και λόγω ύψους να την γαμήσω καλά...της είπα να αλλάξουμε σε ιεραποστολικό μπας και βελτιωθεί λίγο η κατάσταση και μου απαντάει... είσαι τόση ώρα στο δωμάτιο δεν θα κάνουμε όσες στάσεις θές....μετά απο λίγο τελείωσα , δεν νομίζω να ξαναπεράσω μαζί της...στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά βαριά βαριά............

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.020
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2012
Και εσυ ανεβα απο πάνω βρηκες να της πεις Μεγάλο χαμόγελο ;Aυτο ειπα και εγω και μου πε μεταξυ αστειο σοβαρου δεν γαμιέσαι λέω εγώ;Mετά μου πέφτει και αρχισε να μου λεει σορυ και ειναι μαλακία απο πάνω και κουραστικο...αι σιχτιρ μωρή! Θυμός
08 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε μενα εκανε και προκαταρκτικα και καλουτσικη πιπα και γενικως ηταν οκ αλλα και παλι δεν εμεινα ικανοποιημενος τηρουμενων των αναλογιων και του 15ευρου.Φαντασου πως θα ενοιωθα στην θεση σου αν μου ειχε φερθει τοσο σκαρτα .Οσο για τα ελληνικα της ειναι αρκετα καλα θα ελεγα αλλα εχει αυτο το σπαστικο μαγκικο στυλακι που σου την δινει Θυμός
08 Σεπτεμβρίου, 2012
Παλιόμπαζο να πούμε......μαύρο ρε σε κάτι τέτοιες!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3