Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
για να μήν μακρυγορώ η εμφάνιση της κοπέλας πειγράφετε σε παλαιότερη κριτική και είναι απόλυτα πλήρης και σωστή...

στα του αγώνα:

η τσατσά κυρία και ευγενική δεν σε πρήζει και παρουσιάζει καλά τη κοπέλα

η κοπέλα βγήκε με τα βυζιά φόρα παρτίδα και έδειχνε ευδιάθετη (εδειχνε όμως)

με το που μπαίνει στο δωμάτιο που λέει το τραγικό πρίν καν πει για και συστηθούμε....

"μωρό μου επειδή προηγκούμενο πελάτη με κούρασε...να ξέρεις εντό είναι μπορντέλο, εντό τάκα τάκα και φεύγκουμε, αν θέλεις αγκάπη αλλού"

μου ήρθε να φύγω αν και ήδη έκλαιγα τα 40 για χαλαρό με γλείφομούνι το οποίο δεν έγινε γιατι λέει πηρα το χαλαρό ενώ ήδη το είχαμε συμφανήσει πριν μπω....

σε όλες τις στάσεις έλεγε συνέχεια "μωρό μου κουράστηκα αλλάξουμε" πίπα άθλια φουλ δόντι...σχόλια γιατι δεν την χύνω γρήγορα τόση ώρα μιλάμε για ούτε 7 λεπτά, προκαταρκτικά με το ζόρι ελάχιστο δάχτυλο στις τρύπες μόνο τα βυζιά της προσέφερε αφειδώς

βγαίνοντας είπα στη τσατσά "άλλαξε την δεν κάνει ούτε για να καυλώσεις σκύλο" και έφυγα.

έλεος αν βαρίουνται ας μην δουλεύουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΣ2011
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2012
κανονικα επρεπε να φυγεις μολις μπηκε και ειπε αυτην την μαλακια....
G
gl
06 Σεπτεμβρίου, 2012
Συγγνώμη ρε φίλε αλλά εσύ 40 € σε 7 λεπτά καί έτσι εύκολα καί χωρίς κόπο τα βγάζεις ?! το φταίξιμο λοιπόν είναι όλο δικό σου γιατί με το που σου είπε αυτή ή πατσαβούρα ότι σου είπε έπρεπε να την κάνεις αμέσως καί χωρίς πολλά - πολλά να σου δίνανε τα χρήματα σου πίσω ! καί μια απορία γιατί αυτή ή κόφα το λέει μπουρδέλο ? στούντιο δεν είναι ?
06 Σεπτεμβρίου, 2012
Λάθος ή τελευταία φράση στο προηγούμενο σχόλιο μου ! μπερδεύτηκα καί νόμιζα ότι μίλαγες για ένα studio στην Αθήνα.
06 Σεπτεμβρίου, 2012
έπρεπε να της πεις ότι εφόσον είναι κουρασμένη δε γουστάρεις και να βγεις, να πάρεις τα χρήματα σου και να φύγεις
07 Σεπτεμβρίου, 2012
Δεν επρεπε ποτε να μπεις να γαμησεις αυτη τη παλιοφολα την Ιωαννα. Ειναι που ειναι φολα σου την εφερε κιολας.
Καλα να παθετε. Να γαματε μονο ωραιες γκομενες.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5