Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νταϊανα Μολδαβη,30+ χρονων,νταρντανουλα,ξανθια με πολυ ομορφο προσωπο,πλαστικες βυζαρες και απιστευτη αφρατη κωλαρα για ατελειωτο γλειψιμο.Την ειχα παρει σχετικα προσφατα τον Ιουνιο και αν και δε συνηθιζω να επιστρεφω στην ιδια κοπελα τοσο συντομα μετα τα οσα διαβασα στις τελευταιες κριτικες μπηκα στο δωματιο χωρις καν να τη δω μιας και οπως φαινεται εχει εξελιχθει στο απολυτο στανταρακι του Βαρδαρη.

Περιμενα λιγο στο δωματιο,ανοιγει η πορτα με θυμηθηκε και μου λεει δεν περιμενα να σε ξαναδω τοσο συντομα.Φορουσε ενα μαγιο ας το πουμε ολοσωμο που απο την κοιλια και πανω δεν ειχε σουτιεν αλλα κατεληγε σε κολιε στο λαιμο της.Ηταν πολυ καυλιαρα,ηταν και νωρις το πρωι οποτε ηταν ξεκουραστη.

Επεσε στην αγκαλια μου για το πρωτο χαμουρεμα,εγλειψα τις βυζαρες της τις οποιες κουνουσε και περα δωθε στα μουτρα μου,την εριξα και κατι ρουφηχτα φιλια στα μαγουλακια της τα αφρατα και πλεον επρεπε να κατευθυνθω στον στοχο μουΓλώσσαΓλώσσα
Την ξαπλωσα μπρουμυτα,επεσα πανω της και αρχισα να κατηφοριζω αργα αργα στο τρυφερο κορμι της μεχρι να καταληξω στην κωλαρα της.

Παραμερισα το στρινγκ-κατω μερος του μαγιο και επεσα με μανια να γλειψω την ομορφη και πεντακαθαρη σουφρα της.Εμεινα πολυ ωρα εκει,θα μπορουσα να μεινω και ολη τη μερα ισως ετσι,εδειχνε κι αυτη να το γουσταρει.Ετσι οπως ηταν στα μπρουμυτα και με τουρλωμενη την κωλαρα κατηφορησα και στο μουνι της το οποια εφαγα στην κυριολεξια και την ρωτησα αν θυμοταν τι μου ειπε την αλλη φορα....γελασε και ειπε 'ο φαγομουνης ξαναηρθε' Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Τα θυμαται και ολα παναθεματην...
Τελοσπαντων το απολαυσε κι αυτη παρα πολυ και γυρισαμε σε 69

Εκει πλεον κοντευα να χωσω ολο το κεφαλι μου μεσα,ειχα ολο το μουνι της μεσα στο στομα μου και σπασμωδικα και αυτη μου'ριχνε ολο της το βαρος προς τα πισω σα να με πνιγει.Η πιπα της ηταν το γνωστο εξαφανισμα του πουτσου μεχρι τα αρχιδια τα οποια εγλειψε κι αυτα απαλα απο χαμηλα.Κοντευε να με τελειωσει ετσι οποτε της ειπα να τη γαμησω.Ξαπλωσε ομως αναμεσα στα ποδια μου απεναντι μου και συνεχισε το λυσσασμενο τσιμπουκι λιγο ακομα κοιτωντας με με τις ματαρες της.Μου γλειψε και τις ρωγες να με καυλωσει κι αλλο ενω μου'χωνε και δαχτυλα στο στομα.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου τον πηρε ολο μεσα και εκανε εντονη περιστροφικη κινηση της λεκανης της πανω μου και τσιριζε σα να κανει ροντεο.Πισωκολλητο στη συνεχεια οπου γρηγορα το γυρισα σε ξαπλωτο πισωκολλητο μιας και την αλλη φορα το απολαυσαμε πολυ και οι δυο.Πραγματι την καρφωσα για πολυ ωρα ετσι σε αργο τεμπο εχοντας την αγκαλια απο πισω,ενω της εγλειφα τον λαιμο και το αυτακι της και εφτασα σε πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες και αυτην να με τραβαει με μανια στον λαιμο της.
Καναμε λιγο αγκαλιτσα,κουτσομπολεψαμε και λιγο για το σαϊτ και σηκωθηκε να φυγει.Πριν ανοιξει την πορτα την ρωτησα αν πηγαινει και στα στουντιο της ιδιας αλυσιδας και μου ειπε...'Εγω μωρο μου δεν ειμαι για στουντιο,ειμαι για τον λαο'.

Συμπερασμα...3η συνευρεση μαζι της και πλεον μπορω να πω οτι η Νταϊανα εχει αγγιξει την κορυφη.Ειναι απολαυστικη να τη γλειφεις,ειναι ανετη με το χρονο,ειναι επικοινωνιακη και πεταει εξυπνες ατακες οταν χρειαστει,ειναι ναζιαρα αλλα και αγρια οταν της δωσεις περιθωριο.Δεν ξενερωνεις δηλαδη καθολου.Γαμιεται με λυσσα και πλεον καταλαβα οτι την νοιαζει πραγματικα να φυγεις ευχαριστημενος.Αυτο το πακετο για μενα αγγιζει την τελειοτητα και φυσικα προτεινεται ανεπιφυλακτα σε οσους δε την ξερουν ακομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού