Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δευτερα απογευμα και οι καυλες εχουν χτυπησει κοκκινο.Ξεκιναω χωρις να εχω την παραμικρη υποψια του τι θα συναντησω.Φτανοντας λοιπον κατα τις 6 ηωρα και περνωντας απο αλκιβιαδου βλεπω ολα τα φωτα σβηστα.Ε, δε θελει και πολυ μυαλο για να καταλαβω οτι τα σπιτια ειναι ολα κλειστα.Ολα; Δε νομιζω.Το μυαλο πανω στη θολουρα της ΚΑΥΛΑΣ αρχισε να δουλευει. Και ως εκ θαυματος ναι , με προτρεπει να συνεχισω για να αδειασω τα σπερματοζωαρια μου στην μονη ανοιχτη πορτα που υπαρχει σε αυτες της περιπτωσεις στο ΚΑΛΥΜΝΟΥ 36 στη ΝΑΝΑ. Γεματος χαρα λοιπον συνεχιζω την πορεια μου και σε λιγο φτανω απεξω απο το ΄΄καταστημα΄΄. Μπαινοντας μεσα ημουν μονος στο σαλονι ,αλλα προς εκπληξη μου τα δωματια ηταν ολα γεματα. Αφου καθισα ερχεται η ΄΄κυρουλα΄΄ για να με ενημερωσει οτι η κοπελα ειναι η ΝΑΝΑ. Την ξερω, της αποκρυθηκα ,αλλα οντας πολυ χαρμανης και γνωριζοντας οτι μεχρι να γαμησω θα παρει πολυ ωρα,πηγα να φυγω.Τοτε ανοιξε η πορτα απο το ενα δωματιο και χαιρετωντας την ,εφυγε ενας συναγωνιστης.Αμεσως κανω ντου και μπαινω.Να μη τα πολυλογω μετα απο περιπου 40 λεπτα ηρθε και η ΝΑΝΑ.Δεν θα την περιγραψω γιατι οι περισοτεροι τη γνωριζεται και πολυ πιθανον να την εχεται γαμησει.Απλα να πω για τους νεοτερους ηλικιακα, οτι μαζι με τη ΣΥΛΒΙΑ ειναι απο οσο γνωριζω οι πιο παλιες εν ενεργεια πουτανες σε μπουρδελα στην Αθηνα.Εγω τη γνωριζω τουλαχιστον 20 χρονια.Στα του αγωνα τωρα ,παρα την ηλικια της ειναι αρκετα καλη και σιγουρα ενα στανταρακι σε περιπτωσεις σαν τη σημερινη. Ενδεικνυται για οσους εναι φαν του ειδους και για οσους αντεχουν εστω και για μια φορα.Να τονισω οτι μαλλον λογω της καταστασης που επικρατει [ΞΕΝΙΟΣ ΖΕΥΣ] οταν βγηκα περιμεναν 3 συναγωνιστες για να μπουν.Εγω τουλαχιστον εφυγα ξαλαφρομενος .Αυτα τα ολιγα για τη σημερινη μου περιπετεια.Σας ευχομαι τα καλυτερα και καλο ΓΑΜΩΧΕΙΜΩΝΑ.Εις το επανιδειν...................................................

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Νανά
ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ
Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
57
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2012
απογευματινη? δεν την εχω δει ακομη....μπραβο σου που αναφερεις και την Συλβια...και οι δυο τους αξιζουν ....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1