Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επιστροφη στην Αθηνα και μολις βρηκα λιγο χρονο εκανα μια γρηγορη βολτα, ξεκινωντας απο την Καλυμνου 36Α μηπως πετυχω την Νανα(δεν την εχω πετυχει ποτέ ουτε εδω ουτε στο Μαγνησιας 1Α Χμμμ; οπως εχω διαβασει και φυσικα δεν την εχω δοκιμασει) που εμφανιζεται εκει οπως ανεφερε προσφατα ο testdrive,αλλα τελικα βρηκα την Λαρισα ενα ψηλο προ-μιλφ ξανθο και αδυνατη με μικρο στηθος και αδυνατα αλλα ψηλα μεν ποδια,και αν και η υπηρεσια ηταν πολυ ευγενικη και ο χωρος εδειχνε περιποιημενος, δεν μου εκανε κου-κου Εμμμμ οποτε....
και λογω ελειψης χρονου...ετρεξα γρηγορα στα γνωστα λημερια της Πιπινου και συγκεκριμενα στο 32Β και την τρυφερη γιαγια της περιοχης!!!

Στον καναπε δεν καθοταν , υπηρχαν στο τραπεζακι τα γυαλια και τα τσιγαρα της,και η τηλεοραση ανοιχτη (χωρις αποδικοποιητη παντως..Χαμόγελο ), και μολις ειδα την Συλβια στο βαθος , στο μπανιο να κανει δουλειες..( η φαντασιωση πηγε στο οτι πλενει τα πιατα ..αλλα τελικα επλενε τα χερια της πιθανοτατα απο προηγουμενο πελατη....Μεγάλο χαμόγελο)...
με προσεξε και περασε εξω με το χαρακτηριστικο περπατημα της ηλικιας της (αρκετα βαριεστημενο βεβαια...)φορωντας το μαυρο κομπινεζον που τονιζει τα πεσμενα στηθη της και καλυπτει οσο χρειαζεται τα λιγο αδυνατα γερασμενα οπισθια της...

Αν και ημουν προετοιμασμενος να περασω, το ολο σκηνικο με φουντωσε περισσοτερο και εισηλθα στα ενδοτερα....

Φανηκε λιγο κουρασμενη απο αλλες φορες( φορτος εργασιας Χμμμ;) ομως κατεβαλε προσπαθειες να με ικανοποιησει πληρως αν και ηδη ημουν τουρμπο Γλώσσα και ευχαριστηθηκα τις υπηρεσιες της Συλβιας...στο φουλ προγραμμα...Γλώσσα


Τα ξανθα μαλλια θελουν μια περιποιηση, τα χαρακτηριστικα του προσωπου..των χεριων και η πλατη δειχνουν την φθορα του χρονου αλλα ηια μενα ειναι πολυ καλο....στο δωματιο καμμια βιασυνη και προσφορα αριστη....

Δεν θα μπω σε περισσοτερες λεπτομερειες αλλα συντομα θα την ξανα επισκευθω...

Προβλημα παρκιν δεν ειχα αφου περπατουσα αλλα πιστευω πως βρισκει καποιος ανετα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
teo_gilf
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
6
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2012
πήρες τη θετική μου, γιατί είσαι λεβέντης και παραμένεις πιστός στο είδος!
Keep GILFing Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1