Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΑΚΡΙΑ!!!!

Πηγα εχτες μια βολτα στα μπουρδελακια μετα τον αγωνα του Γαυρου και του Λειβαδειακου, αφου ειχα φαει ενα κεμπαπ στον Νεο Κοσμο, ηθελα να φαω και επιδορπιο ο ΜΑΛΑΚΑΣ...

Ειδα την Μαρια και εφοσον ειχα παει μια φορα μαζι της μεσα στον Ιουνη και ειχα περασει σχετικα oκ ειπα να την ξαναδοκιμασω..Ηταν με το μαυρο το διχτυωτο καλσον που ειχε τρυπες στο μουνι και στην κωλοτρυπιδα νομιζω, ενα μαυρο σουτιεν, μαυρα μαλλια και το βυζι το πειραγμενο το 2.5αρι ειτε απο πλαστικες, ειτε απο χημικα...

Μπενει μεσα με το υφος της ξεπετας με πεταει στο κρεβατι παω να γλυψω τα βυζια δεν μ'αφηνε και με εσπρωχνε στο κρεβατι με τα χερια της-ειμουν μπρουμυτα. Με γλυφει λιγο στις ρωγες, τις ειπα και γι'αλλα προκαταρκτικα, αυτη ανοιγει την καποτα μου φοραει τον σκουφο και μου περνει πιπα για λιγοτερο απο ενα λεπτο, της λεω για 69 οπως ειχαμε κανει την προηγουμενη φορα μου λεει οχι, της λεω να ανεβει απο πανω οπως ειχαμε κανει ξανα την προηγουμενη φορα, μου ξαναλεει οχι και μου λεει να την παρω στα 4. Αρχιζω να την γαμαω στα 4, με θεα την κωλαρα της, της ειπα να βγαλει το καλσον και το στρινγκι, αυτη το παραμερισε λιγο και μου λεει εχει οσες τρυπες θελεις το καλσον να με γαμισεις, βαρεθηκε να το βγαλει...

Μετα της λεω ελα να σε παρω ιεραποστολικα και την γαμουσα εγω απο πανω αυτη φωναζε κατι ψευτικα του τυπου γαμα με! και πιο δυνατα, και μου εβαζε τα βρωμοδαχτυλα της στο στομα πραγμα που σιχαθηκα και προσοχη Συναγωνιστες γιατι αμα το εκανε αυτο σε μενα σκεφτειτε σε ποσους το κανει-ελπιζω να μην βγαλω κανα μανιταρι μεσα στα ουλα μετα απο 2-3 μερες...

Στη συνεχεια για καλη μου τυχη δεν εχυνα γιατι μαζι με το κεμπαπ ειχα πιει και 1-2 μπυρες οποτε την γυρναω ξανα στα 4 και την γαμουσα ξανα κανα 5αλεπτο μεχρι να ερθει το τελος..

Πρεπει να εκατσε στο δωματιο κανα 15αελπτο, της λεω μετα πως καλη ηταν αλλα τσιμπουκι και προκαταρκτικα πολυ λιγο και μου λεει πως εχει το δοντι της και δεν μπορουσε νε κανει πολλη ωρα πιπα-μπαρουφες και μουφες του κερατα...

Συναγωνιστες η πουτανα-ειναι πουτανα οχι απλα μια πορνη, ειναι πουτανα στο χαρακτηρα και συμπεριφορα ξεπετας που θελει μονο τα λεφτα σου δεν ειναι ουτε για μια φορα!

Την πρωτη φορα απλα ηθελε να περασω σχετικα οκ, ωστε να ξαναπερασω δευτερη για να μου τα ξαναπαρει και να μην ξαναπαω! Εχτες ειχε μια αθλια συμπεριφορα ξεπετας, να σε ξεπεταξει γρηγορα και να μπει ο επομενος...

Τα σχολια και οι ενεργειες δικες σας, εμενα καλυτερα να με φαει η μαλακια παρα να ξαναπαω μαζι της παντως...Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2012
Μηπως βρωμουσες κεμπαπ και γι αυτο σου ξηγηθηκε ετσι?
03 Σεπτεμβρίου, 2012
Η κοπελα ειναι πολυ δυσκολος χαρακτηρας,ωστοσο την εβγαλες εντελως για πεταμα.
Καπου το εχασες μεσα φαινεται,δεν λεω οτι λες ψεμματα αλλα νομιζω οτι μπηκες προκατειλημμενα
κι η τιμωρια σου επειδη δεν μου εδωσες καθαρη εικονα(οχι οτι ειπες ψεμματα)ειναι πλην!Μεγάλο χαμόγελο
03 Σεπτεμβρίου, 2012
Αφού είσαι γαύρος,ας πρόσεχες.................
05 Σεπτεμβρίου, 2012
Μαγκες εγω περιγραφω τι εγινε ακριβως στο μεσα στο δωματιο. Μπουρδελιαρης απο τα 18, μελος στο site απο το 2005.
Οι ενεργειες δικες σας, οπως εγω πριν να επισκεφτω τα μπυρδελακια διαβαζω τα σχολια των συναγωνιστων ετσι και εσεις πιστευω να πραξετε αναλογα.

Παντως το θεμα ειναι πως οι καιροι ειναι δυσκολοι και το 20αρικο και βγαινει δυσκολα τωρα πια και δεν περισευει για μαλακιες απο 'δω και απο 'κει.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4