Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σάββατο πρωί, κατά τις 9, καταδρομική επίσκεψη στην Ντιαιάνα που είχα επισκεφτεί σχετικά πρόσφατα … για να επιβεβαιώσω ή να αναθεωρήσω τις καλές εντυπώσεις που μου άφησε στη πρώτη μας συνάντηση.
Κατέθεσα 50 στην ευγενική τσατσά για ακάποτο 69 και επέλεξα το δωμάτιο στο βάθος δεξιά. Το σεντόνι καθαρό και το πάτωμα γυάλιζε…Χαμόγελο
Το μωρό σχεδόν με ακολούθησε στο δωμάτιο και για λίγα λεπτά χαμουρευόμασταν και αστειευόμασταν στα όρθια… με τα μούτρα μου ανάμεσα στις βυζάρες της μια και η ίδια είναι που είναι ψηλό κορίτσι, επιμένει να φορά και τα δωδεκάποντα….Χαμόγελο
Φυσικά με θυμότανε, και θυμότανε και το χούι μου οπότε μου δήλωσε ότι το μύδι είναι φρέσκο και λαχταριστό και με ρώτησε πως θα ήθελα να το απολαύσω….Σπασίκλας
Προτίμησα να το γευτώ χωρίς αντιπερισπασμούς και έτσι την άπλωσα στο κρεβάτι με τα μπούτια της ανοιχτά και στρώθηκα στη «δουλειά» και το απόλαυσα για κανα δεκάλεπτο…
Αυτή με ενθάρρυνε με γελάκια μικροβογγητά και χάδια στο κεφάλι και την πλάτη μου….Γλώσσα
Όταν κάποια στιγμή σταμάτησα χορτασμένος, με έσπρωξε να ξαπλώσω και ανταπέδωσε την περιποίηση με μια εξαιρετική πίπα… βαθειά και ρουφηχτή χωρίς ρυθμό αλλά έντονα ξεσπάσματα… Σημειωτέον ότι προηγήθηκε και αρκετό καραμπαλίκινγκ…Χαμόγελο
Η αίσθηση της πίπας της ήταν τόσο ευχάριστη που της ζήτησα να μου φέρει το μυδάκι της στο στόμα και να συνεχίσει αυτό που έκανε μέχρι τέλους….Γλώσσα
Της υποσχέθηκα ότι θα την ειδοποιήσω όταν έρθει η ώρα ώστε να τραβηχτεί…. και συνεχίσαμε τον αγώνα με ένα έντονο και χορταστικό 69.
Σε λίγα λεπτά ένοιωσα την λάβα να ανηφορίζει τον κρατήρα και της το είπα… Αυτή όμως συνέχισε να ρουφάει και σε δευτερόλεπτα επήλθε η έκρηξη μέσα στο στόμα της….Εμμμμ μέσα σε σπασμούς ανακούφισης από πλευράς μου….
Όταν επί τέλους επήλθε ηρεμία, με χαμόγελο ικανοποίησης μου έδειξε τον Γιακουμή ο οποίος καμάρωνε βλακωδώς μέσα στον σκούφο του…. και μου δήλωσε ότι μ@λ@κίες ΔΕΝ κάνει και να μην ανησυχώ !!!ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Η απίστευτη τύπισσα, μου το είχε φορέσει με το στόμα και μέσα στην καύλα μου δεν είχα καταλάβει τίποτα… Βλέποντας την καπότα, μ έπιασε νευρικό γέλιο καθώς η καρδιά μου επέστρεψε από την Κούλουρη…Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Πραγματική επαγγελματίας… Της βγάζω το καπέλο !!!!!!!
Συμπέρασμα: Μια πολύ επιτυχημένη κατάθεση που μπορεί να μη περιελάμβανε καθ εαυτό γκουντου γκουντου… αλλά είχε ακριβώς αυτά που ζήτησα και μάλιστα δοσμένα με τέχνη και ποιότητα… Μου έφτιαξε το πρωινό του Σαββάτου μου και είμαι σίγουρος ότι θα αναζητήσω την “παρέα” της σύντομα….Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού