Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Εμμανουέλα εργάζεται τους τελευταίους 2 μήνες στον οίκο αυτό.Πρόκειται για αθίγγανη,αλλοδαπή,μελαμψή με μακριά μαύρα μαλλιά και μεγάλα βυζιά με σκούρες θηλές.Είναι κανονικών κιλών με κάποια πιασιματάκια που την κολακεύουν.Ηλικιακά είναι νεαρή.Στο σαλόνι παρουσιάστηκε και άρχισε να με προκαλεί,πλησιάζοντας κοντά μου και τρίβωντας τον κώλο της πάνω στο ανορθωμένο πέος μου.Μου έδωσε και κάποια φιλάκια ενώ εγώ χάιδευα τον κώλο της και τις βυζάρες της.Αυτό ήταν το έναυσμα για να με πείσει να καταβάλλω το βυσσινί αντίτιμο και να περάσω στο δωμάτιο.Η Εμμανουέλα κατέφθασε με αρκετά θετική αύρα στο δωμάτιο.Ρωτώντας την απο που είναι άρχισε να μου λέει χαριτολογώντας "Την μία φορά είμαι Ρουμάνα,την άλλη Βουλγάρα". Εικάζω οτι μπορεί να είναι και αθίγγανη εξ΄ Αλβανίας ορμώμενη.Αφου γδύθηκε και έμεινε όπως την γέννησε η μάνα της την τράβηξα κοντά μου αγκαλιάζοντας την και πέσανε μερικά γλωσσόφιλά σύντομης διάρκειας.Τής χάιδευα παράλληλα το μουνάκι της και πιπιλούσα της βυζάρες της με τους μεγάλους σκουρόχρωμους δακτύλιους και τις καβλωμένες ρώγες τους.Την ξάπλωσα στο κρεββάτι και άρχισα να την περιποιούμε φτάτοντας στο μουνάκι της.Το έγλειφα και το έτριβα με τον αντίχειρα μου και αυτή της άρεσε.Έπειτα ξάπλωσα για να με γλύψει αυτή και μου πέρασε ένα προφυλακτικό κόκκινου χρώματος το οποίο με ξενέρωσε πραγματικά. Περισσότερο βέβαια είχα ξενερώσει παλιότερα όταν η μιλφ Στέλλα απο Αλκιβιάδου 16Γ μου είχε περάσει πράσινο προφυλακτικό.
Ρώτησα την Εμμανουέλα αν μπορεί να βάλει κανονικό προφυλακτικό και μου απάντησε οτι της αρέσει να δουλεύει με χρωματιστά και οτι έχει μόνο αυτά.Ο πούτσος μου με αυτό το προφυλακτικό φαινόταν λες και είχε μείνει χωρίς δέρμα και ήταν κόκκινος.Σαν τον πούτσο της γάτας η του σκύλου ένα πράγμα.Απέρριψα την αρνητική σκέψη απο το μυαλό μου ενώ η Εμμανουέλα είχε προχωρήσει σε ένα τσιμπούκι βαθύ χωρίς χέρια.Βέβαια βλέποντας το χρωματισμένο καβλί μου να μπαίνει στο στόμα της είχα την αίσθηση οτι δεν ήταν το δικό μου αλλά κάποιο άλλο ξένο σώμα.Σε πρόταση μου για 69 μου είπε οτι ήδη κάναμε πριν προκαταρκτικά και θα χάσουμε χρόνο.Την ανέβασα λοιπόν πάνω μου όπου και την γαμούσα χωρίς πρόβλημα μαλάζοντας και ρουφώντας τις βυζάρες της.Την έκανα τραμπάλα στον πούτσο μου και αυτή της άρεσε αυτό το παιχνίδι και γελούσε.Στο πισοκωλητό άρχισα να την σφυροκοπάω δυνατά και σε μία φάση χωρίς να χρησιμοποιώ καθόλου χέρια την κοπανούσα με δύναμη και ο θόρυβος ήταν τόσο δυνατός που σίγουρα θα ακουγόταν και έξω απο το σαλόνι.Επόμενη στάση η ιεραποστολική οπού εκεί την πήρα με ενωμένα τα κορμιά μας,πέφτωντας και λίγα φιλάκια καθώς και γονατισμένος τρίβοντας το μουνάκι της.Στο τέλος ακούστηκε η φωνή της υπηρεσίας να την φωνάζει και αναγκάστικα να επισπεύσω την συνουσία.Έβγαλα την καπότα και άρχισα να χαιδεύω το μουνάκι της και τις βυζάρες της. Δυστυχώς όμως δεν κατάφερα να ολοκληρώσω όταν μετά απο τρία λεπτά η υπηρεσία την ξανακάλεσε.Η κοπέλα ήταν φιλότιμη μου ζήτησε συγγνώμη και άρχισε να ντύνεται,αφού με ρώτησε αν πέρασα καλά και με ευχαρίστησε.Προφανώς ήταν μια παρά πολύ καλή κατάθεση για δέκα ευρώ που πλήρωσα και αν μπορούσα να ολοκληρώσω θα ήταν ακόμα καλύτερη.Την συνιστώ για μία δοκιμή ανεπιφύλακτα γιατί σε σχέση με τα γαμήσια των δέκα ευρώ που γίνονται στο Μεταξουργείο η περίπτωση αυτή είναι πάνω απο τον μέσο όρο,δηλαδή vfm.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού