Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για την Μονικα ειχα ξαναγραψει πριν απο κανα 7μηνο περιπου οπου τοτε ειχα γραψει μια αρκετα θετικη κριτικη.Τωρα μετα απο καιρο ξαναγυρισα Φυλης να δω τι παιζει.Πολυ πεσμενα τα πραγματα ελαχιστος κοσμος αν και Σαββατο βραδυ γενικως βαρανε μυγες.Αφου ειδα αρκετες παλιες γνωριμες(ντενισα,μπαρμπαρα και αλλες)ειπα τελικα να τιμησω μια δευτερη φορα την πολυ ομορφη Μονικα στο 86Α.Σκαω το 20αρι(το οποιο μου φανηκε θεοβαρο το ατιμο Money Mouth )και μπαινω στο μετριο προς κακο δωματιο(ακομα και το Μεταξι εχει καλυτερα απο αυτο).Αφου τελειωσε με τον συναγωνιστη ηρθε σε εμενα αλλα απ την αρχη φανηκε διεκπερωτικη.Εβγαλε τα ρουχα της και πηγε στο κρεβατι να αρχισει το σκηνικο.Καποια μινι προκαταρκτικα περιπου 30 δευτερα και μετα αμεσως καποτα και πιπα στην οποια δεν εδωσα ιδιαιτερη σημασια.Σε αυτο που παρατηρησα και χαλαστικα αρκετα ηταν η σταση που ειχε παρει ουτως ωστε να μην μπορω να πιανω τιποτα Θυμός .Κλασικα αφου τελειωσε ανεβηκε απο πανω(θετικο αυτο) και αφου κουνηθηκε οσο αντεξε πηγε να στηθει στα τεσσερα αλλα εγω της εδωσα εντολη ιεραποστολικου.Κατα την διαρκεια του ηταν αμιλητη και σχετικα απαθης μπορω να πω.Οταν στις εναλλαγες που εκανα με τα ποδια της πηγα να της χαιδεψω την κλειτοριδα ειδα οτι ψιλοτραβηχτηκε οποτε βλεποντας οτι ως το τελος το σκηνικο ετσι θα συνεχιστει στην μουγκα εβαλα τα δυνατα μου συγκεντρωθηκα και τελειωσα στο 10λεπτο ακριβως με το ρολοι Κουλ

Με βαση τα πιο παλια δεδομενα και χρηματικα και εμπειρικα θα ελεγα οκ ενα αξιολογο γαμησι με ενα πανεμορφο μωρο αλλα....πλεον με τα σημερινα δεδομενα τα χρηματικα οπου τα 20 ευρω ειναι πολλα λεφτα και με μετρο συγκρισης το Μεταξι οπου με 10ευρω εχω κανει αρκετα καλυτερα γαμησια σε καλυτερα δωματια εε τοτε η σχεση αποδοση τιμης δεν θα ελεγα οτι ειναι ιδανικη.
Αυτο βεβαια δεν αφορα συγκεκριμενα μονο την Μονικα αλλα και την πλειοψηφια θα ελεγα στη Φυλης η οποια δεν εχει να προσφερει πλεον κατι το τοσο φοβερο που να αξιζει το 20αρι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 02 Σεπτεμβρίου, 2012) 02 Σεπτεμβρίου, 2012
Τη Μόνικα την είχα γαμήσει πολλές φορές στο Ιάσωνος 1 με 15 ευρώ. Όταν εκεί η τιμή έπεσε στα 10 αποφάσισε να πάει στη Φυλής. Τα 20 ευρώ κατά τη γνώμη μου είναι πλέον πολλά για οποιαδήποτε γκόμενα.
P
picker(1)
03 Σεπτεμβρίου, 2012
Σωστος ο Πικερ τα 20ευρω δεν αξιζουν για καμια κοπελα της Φυλης πλεον.Θα αξιζε μονο να χαλασεις καποια 20αρικα ακομα και τωρα μονο αν γυρναγε το Χριστινακι του Φ69Α το μοναδικο κομματι κατ εμε που θα αξιζε ακομα και τωρα το 20αρι γιατι εχει αυτο το κατι που δεν εχουν οι αλλες συναδελφοι της ....
Εγω παντως αυτη την κριτικη δεν την εγραψα με σκοπο να μαυρισω την Μονικα(συγκεκριμενα), την εγραψα για να δειξω οτι γενικα πλεον δεν αξιζει το 20αρι δεν εχει να προσφερει κατι παραπανω απ το Μεταξι οποια κοπελα και αν επιλεξεις(απλα ετυχε χτες να ειναι η Μονικα...το ιδιο θα μπορουσα να ειχα γραψει πιθανον και για την Ντενισσα η την Μπαρμπορα η οποιαδηποτε αλλη).
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2