Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα!Αφου κοιτάξαμε μαζί με τον Ορέστη τους σημερινούς μας στόχους,αποφάσισα να καταθέσω σε μια Νικόλ.Μπήκα στην δεξια πόρτα και περίμενα στο σαλόνι να την ξαναδώ μια φορά ακόμα για να την σιγουρέψω.Ομορφούλα μελαχρινή με μακριά μαλλιά, πολύ γλυκο προσωπάκι,μεγάλα μάτια,μικρό στήθος που ηταν ακάλυπτο,και πάρα πολύ κοντή εώς πινέζα θα ελεγα.Φόραγε τακούνια και μου ταν μεχρι τον ώμο..1,50 θα ταν το πολύ.Επίσης φόραγε ένα φουστάκι κίτρινο εξαιρετικά κοντό.
Την ρώτησα πώς σε λένε,με κοίταζε χαμογελαστή και δεν απάνταγε Χμμμ; Την ρωτάει ο Ορεστης do u speak english; Μουγκα αυτή!Λέω αμάν σε βλαμένη έπεσα!Κοίταζε σαν χαζοχαρούμενη και δεν απάνταγε.Δίνω το δεκάρικο,και λέω αντε να δούμε..Περιμένω σε ενα αθλιο δωμάτιο,που ηταν η μία απο τις δυο πόρτες που βρίσκονται στο χωρο του σαλονιού.Κάτω πάτησα καταλάθος κάτι υγρό και μακάρι να ταν νερό κανι να μην ήταν κάτι άλλο Μεγάλο χαμόγελο Ερχεται σε μία φάση η τσατσά και μου φωνάζει απο την πόρτα αγόρι μου να σου ανοίξω το aircondition;Tης λέω ναι.Βαζει απλά το χέρι της στο δωμάτιο από την πόρτα χωρίς να με κοιτάει και το ανάβει.Οπως περίμενα ακούω εναν έξω που διαμαρτυρόταν ότι δεν τελείωσε και ήθελε τα λεφτά του πίσω.Ωχ μαλακία παίχτηκε σκεφτηκα Χμμμ; επειδη τις τελευταίες 3ις φορές δεν έχω τελειώσει ουτε εγώ στο Μεταξουργείο.Πάντως τον διώξανε και δεν πήρε ουτε λεφτά πίσω!
Ερχεται μετα απο λίγο το κοντό κοριτσάκι μας .Μου λέει με ενα χαμόγελο καλησπέρα!Την ρωτάω στα ελληνικά πώς σε λενε;Mου απαντά Νικολ.. και ξαπλώνει δίπλα μου απο την αριστερή μεριά.Χωρίς να βγάλει το φουστάκι,και αρχίζει να μου κάνει κάτι πεομαλάξεις.Η θέση που καθοταν στο πλάι δεν μου επέτρεπε να πιάσω τίποτα.Την χάιδευα λίγο στην πλάτη οσο προσπαθουσε να το κάνει να σηκωθεί.Καποια στιγμή έδειξε ότι πόνεσε επειδή την γρατζούνισε λίγο το ρολόι μου.Συνεχίζω πάλι να την χαιδεύω και κάνει... αουτσσ! .Λέω τι έπαθες πάλι;Kαι εβγαλα το ρολόι απο τα χέρια μου!Αφού πέτυχε μία στύση 50%,έβαλε το προφυλαχτικό.Στην πίπα δεν ειχα καμία αίσθηση.Μεγάλη χρήση χεριου το οποίο ηταν παγωμένο λες και έιχε πιάσει παγάκια πριν.Το στόμα της επίσης κρύο και δεν ενιωθες αυτή την ζεστή αίσθηση που σε καβλώνει.Τα μαλλιά της σκεπάζαν όλο το τοπίο της πίπας και δεν έβλεπα τίποτα.Καποια στιγμη μου δίνει 3 πεταχτά φιλιά στο στήθος και συνεχίζει.(Εμοιαζε σαν να το χε στο πρόγραμμα να το κάνει και το ξέχασε.)Αφού φτάσαμε σε μία στύση 85%.Της κάνω νόημα να ανέβει από πάνω.Φάνηκε να μην πολυγούσταρε αλλά το έκανε πρόθυμα.Το φουστάκι, οπως μου πέρασε πριν απο το μυαλό δεν το έβγαλε.Δεν της είπα να το βγάλει γιατί μια τυχών άρνηση θα με επηρέαζε αρνητικά κα θα μου έπεφτε όπως γίνεται πάντα.Ανεβάινει λοιπόν και το μουνί της δεν φαινόταν καθολου επέιδη φοραγε το φουστάκι.Δεν ήξερα που το έβαζά.Ηταν ξυρισμένο; Ηταν ξεσκισμένο;Δεν ξέρω!Δεν είχα καμία αισθηση ούτε εδώ.Δροσερό μουνί,και πηγάδι.Νόμιζα πώς γάμαγα τον αέρα.Δεν εχω ξανασυναντήσει τόσο μεγάλη τρύπα σε τοσο μικρό κοριτσάκι.Αν είχε πιο ζεστό σώμα θα ταν πολύ καλυτερα.Την συνεχίζω στην ιδια στάση ενώ την αγκαλιαζα και προσπαθούσα να την κολλήσω στο σώμα οσο πιο πολύ μπορουσα.Τα στηθάκια της που ηταν μικρουλια και σφιχτά,απλά τα χούφτωνα χωρίς να τα γλύψω.Τελικά τελείωσα ,αλλά είχα αλλη πουτάνα στο μυαλό μου για να το πετύχω αυτό.Μόλις τελείωσα εκείνη το κατάλαβε αμέσως και κατέβηκε.Μου λέει οκ είσαι;Tης λεω ναι;Φιλιόμαστε ετσι ξαπλώμενοι οπως είμαστε στο μάγουλο και αποχωρεί,αφου πρώτα κοιτάχτηκε στον καθρέφτη και εφτιαξε τα μαλλιά της.
Ισως να χρειαστεί μια άλλη δοκιμή μαζί της μήπως έχει να δώσει κάτι παραπάνω! Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2012
Μπα δε νομίζω ότι αξίζει 2η ευκαιρία, εκτός αν σου άρεσε τόσο πολύ εμφανισιακά. Εγώ δε θα της έβαζα 9, κάπου 8 την έχω.

Καλά ποια σκεφτόσουνα ρε όταν έχυνες; χμ... Χμμμ;
O
Orestis_Kou
01 Σεπτεμβρίου, 2012
η Νικόλ είναι ξανθιά...τα έβαψε μαύρα τώρα???
01 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν λεμε για την ιδια,μπορεί
02 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για την ίδια λέμε , πρίν 2-3 βδομάδες ήταν ξανθιά...
σήμερα πέρασα για να την τσεκάρω και όντως έγινε μελαχρινή...αν και νομίζω ότι είναι περούκα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4