Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
καλησπέρα συνναγωνιστές.τελευταία μου βραδιά στον βαρδάρη,και στην θεσσαλονίκη,είπα να πάω να τιμήσω την νατάσσα,πάω λοιπόν κατά τις 9 βράδυ,μπαίνω μέσα τα δωμάτια γεμάτα,κάνω βόλτα και πάω λιγο μετά.μπαίνω στο δωμάτιο τελικά με 20 ευραίαους και αρχίχει η τσατσα και λεει μόνο 20?λέω ναι!17 φορές ηρθα γαμώτο!τελίκα οκ!το δωμάτιο βρώμαγε ποδαρίλα,και μία μυρωδιά κολίλας,το σεντόνι καθαρό,Λύπηέρχεται το νατασάκι,και αρχίζει φιλιά παντού!τρελάθηκα.ανταπέδωσα ομοίωςΓλώσσα.όμως παιδιά η κοπέλα,βρωμούσε ασχημα οχι το μουνί της αλλά σαν ποδαρίλα,είχε ιδρώσει,και λίγο,παιρνει μια πίπα καλήΓλώσσαανεβαίνει π΄νω με γαμάει,μετα μπροστά,και τέλος.το χειρότερο απο ολα ηταν ,τις λέω να κατουρίσω στην τουαλέτα,και λεει ,οχι!ποτες!Θυμόςκατούρα στο νεροχύτη καλύτερα.!Εμμμμ!φεύγει βγάζω την καπότα μου,την αδείαζω διάσπαρτα στο σεντόνι,κατουράω και λίγω στο σεντόνι,και όλα οκ!ευκαιρία να αλλάξουν και σεντόνι,φεύγοντας η τσατσα μου είπε μου χρωστάς 5 ευραίους.Θυμός Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2012
απαραδεκτοι ολοι σας Θυμός
31 Αυγούστου, 2012
Τυπε πηγες και απο Α.Γεωργιου 34 κανα βραδυ πριν καιρο.??? Χμμμ; ...γιατι εκει καποιος ενα βραδυ τους εχεσε.!!! Money Mouth ...λεω εγω.!!
01 Σεπτεμβρίου, 2012
τι καφριλες ειναι αυτες ρεεεεεεεεΜεγάλο χαμόγελο
G
gl
01 Σεπτεμβρίου, 2012
Αν πραγματικά έκανες κάτι τέτοιο θα έλεγα ότι είσαι μεγάλος κάφρος με κίνδυνο να προσβάλω τα συμπαθή τετράποδα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4