Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μπαίνω στο εν λόγω ρδέλο κ βλέπω το πουτανί στα σκαλιά.
τις λέω με περίμενες?Γλώσσα
Μου λεεί οχι έλα...
Κοντοπούτανο μελαχροινή με όνομα το οποίο γενικώς με πάει πολύ καλά...
(με τι κριτήρια σκέφτομαι ώρες ώρες...)
Τα δωμάτια όλα τρισάθλια.Βασικά έπρεπε να φύγω σκέφτηκα εκείνη την στιγμή
αλλά την έκανα την μαλακία κ έκατσα...
'Ερχεται μέσα μου κάνει μια πίπα της κακιάς ώρας αφού δεν ήθελε προκαταρκτικά
Κ εκεί που πήγαινε να μου καβλώσει σταμάταγε...
Μην σταματάς κ της πιέζω το κεφάλι..
Μετά απο λίγο πάλι τα ίδια 1-2-3-4 φορές βλέπω οτι δεν μου έχει βάλει κ το προφυλακτικό καλα...
Πάω να τον βάλω με 70% στύση μου κάνει κατι τραβήγματα,
εεε μου πέφτει.Μου λέει έχεις κανα πρόβλημα,τις λέω όχι εσύ έχεις πρόβλημα που δεν ξέρεις να με καβλώσεις.
Τι λέω φύγε.Ντύνεται κ μου λέει σορρυ τις λέω τι σορρυ τώρα πάω να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω εγώ γαμιέμαι για να βγάλω
10 ευρώ...Τι τσάμπα μου λεεί?γιατί έχυσα τις λέω?
Βγαίνω έξω,έχει πάει στην τσατσά τις έχει πεί οτι και καλά θέλω τσάμπα (το κατουράω το γαμημένο το 10ρικο ρε παιδιά αλλα
η τύπισσα ήταν τελείως χάλια)
Κ αρχίζει να μου μιλαέι έντονα κ ήμουν δίπλα κ σας άκουσα σου πήρε πίπα κ μαλακίες.Τις λέω έχυσα?,μου λέει θες τσάμπα
φωνάζει ωρίεται τις λέω τι φωνάζεις έτσι νομίζεις θα επιβληθείς???(καλά κ εγώ λες κ μιλάω με σοβαρούς ανθρώπουσ...)
μα μου σου του τις λέω άαααντε γαμήσου μωρί μαλάκο...κατεβαίνωντας είπα σε κάποιους που ερχόντουσαν μην πάτε είναι εντελώς χάλια...τώρα που το έγραψα ακόμα τρέμω απο τα νεύρα
ΜΑΚΡΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΥΣ,ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
crazy boy
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2012
Εγω πιστευω βρε παιδια οτι δεν πρεπει να νευριαζουμε και τοσο και στην τελικη να χαλιομαστε και να τρεμουμε απ τα νευρα μας...Στο κατω κατω πιστευω οτι ολοι ξερουμε οτι ειδικα στο Μεταξι των δεκα ευρω ειναι λογικο να υπαρχουν αρκετες φολες και ελαχιστες καλες εξαιρεσεις οποτε σιγουρα στην μαχη του Μεταξιου θα χαθουν αρκετα 10ευρα αλλα ο πολεμος εχει και απωλειες...Be cool Κουλ and keep fighting boyz!!! Χαμόγελο
30 Αυγούστου, 2012
Σωστός ο παίκτης δεν μασάμε απλά ξενερώνω ελαφρώς ρε φίλε διότι έχω το στανταράκι μου στο μετάξι κ έλειπε κ έφαγα πακέτο...
'Εφυγα απο την δουλειά για να χαλαρώσω λίγο,
για μένα το να κάνω την μπουρδελοτσαρκά μου να δώ 10 ιερόδουλες να πληρώσω να ακούσω τα τακούνια που έρχονται στην πόρτα
κ να τα ξεσκίσω είναι το φευγιό μου απ'την καθημερινότητα,μια μίνι περιπετειούλα
όπως κ για πολλούς εδω μέσα φαντάζομαι άλλωστε.Κ δεν είναι θέμα 10ευρου...
'Εχω κάνει γαμησάρες στο μετάξι με 10 κ 15 ευρώ.
Είναι θέμα σωστής επιλογής.Είναι η πρώτη μου αρνητική κριτική κ εσύ tsarkalakos
είσαι ο πρώτος που κάνεις σχόλιο σε κριτική μου...
Καλή αρχή λοιπόν κ σύν οτι είναι σωστό να λέμε κ για τις φόλες ώστε να γίνεται καλύτερη η φάση,να βελτιώνεται όσο περνάει απο το χέρι μας.Κουλ
30 Αυγούστου, 2012
Ναι σιγουρα η μπουρδελοτσαρκα δεν ειναι απλα οτι πας να γαμησεις για να ξεφορτωσεις το υγρο πυρ σου κλπ αυτο το κανεις και με μαλακια.Η τσαρκα εχει αλλη μαγεια σε συνεπαιρνει για οσο κρατησει εγω πιστευω οτι ειναι η καλυτερη εξοδος(τι clubs ,καφετεριες και λοιπες μαλακιες)για να ξεδωσεις και να το ευχαριστηθεις.Ειδικα αν ειναι και με παρεα ειναι αλλη φαση τελειως...Οσο για την περιπτωση σου με την συγκεκριμενη φολα σιγουρα καλα εκανες και την εκραξες για να γλυτωσουν αλλοι συναγωνιστες απλα εγω ειπα οτι οταν πας Μεταξι με 10ευρω σιγουρα δεν μπορεις να πετυχαινεις μονο καλα και στανταρ πραγματα θα εχεις και απωλειες.Εγω πχ εχω παει 6-7 φορες στο Μεταξι και μονο μια φορα με την Ιωαννα(του Ιασωνος 20Α) ειπα πως τσαμπα το δεκαρικο αλλα ως εκει δεν θα κατσω να σκασω απλα δεν ξαναπαω σε αυτην.Παρεπιπτοντως ολες οι υπολοιπες συνευρεσεις μου ηταν απο καλες εως πολυ καλες οποτε τα δεκαρικα επιασαν τοπο και με το παραπανω.
30 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κ έχυσες κιόλας!αμα χύσεις δεν είναι τελείως αποτυχημένη,απλά είναι βελτιωμένη μαλακία με γυναίκα!
Συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω απλά μου έχουν τύχει 3-4 αποτυχημένες τώρα τελευταία με κορύφωση την άνωθεν κ έχω φρικάρει...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4