Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
στο εν λογο δελο εχω ξαναπαει φερνει καλα κοματια γενικα....σημερα ηταν η λαουρα η τσα μου λεει πολυ καλη κλασσικα...η λαουρα ειναι ψηλη μακρυα μαλλια μεγαλα φυσικα βυζια μετριο κολο...γοητευτικι στο προσωπο...ε λοιπον μπαινω..περιμενο λιγο ερχετε η λαουρα οπου το χνουδι στα ποδια τησ ηταν σαν το μαλλι τησ γριασ ξενεροσα...με ροταει πιπα λεω με καποτα,,,καλη πιπα 8α ελεγα με χερι και βα8ια πιπα...μετα παμε κανονικι σταση ειμουν πολυ καυλομενοσ αρχιζο να δινο και ζουλαο το βυζι τισ πολυ λιγο....λεει οχι τοσο δυνατα δεν ειναι σιλικονι....μου ηρ8ε να πω καταλαβαινο οτι δεν ειναι σιλικονι μα ειναι σαν σουπα...αλλα λεω αστο....αλλεσ που εχουν σιλικονι ταχω ζουλιξι πολυ εντονα....και δεν ετρεχε κατι γουσταρανε κιολασ...τελοσπαντπον...ξενερονο κουραζομε αρκετα δεν μπορουσα να χυσο...μου λεει ξαπλοσε καλυτερα μου τον επεξε και εχυσα....και η τσα μου ελεγε πριν μπω μην το σκεφτεσε μπεσ ειναι τελεια η κοπελα...αμ καλα εκανα και σκεφτομουνα....σκεφτομουνα μαγκεσ οτι μαλλον ειναι ενα ψεμα.....ετσι και αποδιχτικε...γιαυτο και ο τιτλοσ τησ κριτικισ...ενα ψεμα η λαουρα....η αναζητηση ενοσ καλου gfe ακομα συνεχιζετεΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2025
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2012
Τα'χω πει εγώ.................Ντροπή
27 Αυγούστου, 2012
λαθοσ μου που δε τα ειχα συναγωνηστη Money Mouth
T
tzanhs
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2