Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
χθες το πρωι η επισκεψη στον εν λογω χωρο.παρκαρισμα πανω στη φυλης ανετο ισως λογω εποχης. η τσατσα ευγενικη και τυπικοτατη, οπως πρεπει να ειναι. η αννα-μαρια ψηλη ξανθια τσεχα με μετρο βυζι και φανταστικο κωλο. στο δωματιο τωρα ξεκινησαμε με κουβεντουλα και παχνιδι μεχρι να μου σηκωθει, οποτε και ξεκινησε το τσιμπουκι με παιχνιδια με τη φλωσσα ωραιο. πρωτη στα αυτη απο πανω, μετα εγω απο πανω, μετα στα 4 και καταθεση. γενικα ειναι δεκτικη, αρκετα υπομονετικη(καθως αργουσα πολυ να τελειωσω), και σε παραπανω δυναμη και ταχυτητα στα 4 δε παραπονιεται καθολου. γενικα δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο, αλλα μια αξιοπρεπης καταθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2024
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2012
Δεκτική; Υπομονετική; Δεν παραπονιέται καθόλου; Χμμμ; Χμμμ; Χμμμ; Ή σου έκατσε καλή, δεν ξέρω, ή ήσουν με άλλη πουτάνα...
25 Αυγούστου, 2012
θα συμφωνήσω με τα σχόλια του προηγούμενου ........
26 Αυγούστου, 2012
Λες να μην έχει δουλίτσα και να άλλαξε???Χμμμ;
26 Αυγούστου, 2012
ξέρω γω ρε παιδιά, μπορεί επειδή δεν είχε κόσμο. επίσης τη ρώτησα μέσα στο δωμάτιο άμα δίνει κώλο και λέει: έτσι άκουσες; δε δοκίμασα τελικά (δεν είμαι φίλος) ίσως να έπαιξε κι αυτό κάποιο ρόλο. μάλλον είμαι ο πρώτος που δε τρώει φόλα από την τύπισσα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4