Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αγαπητοί μπουρδελομπήχτες καλησπέρα,

Επισκεπτόμενος το εν λόγω μπουρδέλι σήμερα το πρωί, διαμέσου του πύρηνου Αυγούστου και της πύρωσης της σαρκός, έλαβα το ηθικό δίδαγμα, ποτέ μα ποτέ να μην πηγαίνω με πουτανίδι που εξωτερικά να μην μου αρέσει.Εμμμμ Επειδή πολλές φορές τα φαινόμενα απατούν,και ψάχνεις αυτό που αποζητάς εκεί που δεν φαίνεται, ένεκα και της προβολής των υπηρεσιών των πουτανών από τις τσατσάρες και τους τσάτσαρους, είναι πολύ πιθανό να βιώσει κανείς στην απόλυτη ατυχία, δηλ συνεύρεση με πουτανίδιο μάπα εξωτερικά,μάπα και στο κρεβάτι, οπότε καλύτερα με το φίνο γκομενάκι κι ας είναι παγοκολόνα,παγοκόφτης κι οτιδήποτε άλλο.Αυτή είναι η άποψή μου. Οδεύοντας λοιπόν στο εν λόγω πορνείο και αφού είχα απορρίψει ο μαλάκαςΛύπη ένα φίνο γκομενάκι-γιατί μου φάνηκε ψιλοψυχρή στο βλέμμα-παρασύρθηκα από τον πουστόγερο πουστότσατσο και από τα αυτοκαταστροφικά μου ένστικτα και ενέδωσα στο σβήσιμο του πυρωμένου κορμιού μου από το εξάστερο πουτανίδιο κατά τα λεγόμενα του τσατσόγερου.Θυμός Για να μην πολυλογώ, έδωσα το κολλαριστό εικοσάευρο, και μπήκα στο καθαρό δωμάτιο κατά δήλωση του τσατσόγερου-αν αυτό ήταν το καθαρό, τότε φαντάσου το βρώμικο-. Το εν λόγω πορνείο παρεμπιπτόντως ήταν αρκετά λουξαρισμένο στα χρόνια της δόξας του. Αφού δεν βρήκα το θάρρος να φύγω πριν να είναι αργά, αίφνης μπαίνει μέσα το πουτανίδι και μόλις αντίκρισα την άσχημη φάτσα του ένιωσα την απόλυτη ξενέρα.Επίσης το ίδιο ένιωσα όταν διαπίστωσα πως είχε τριχοφυία στο σώμα.Μίλαγε μόνο την βαρβαρική και από ότι κατάλαβα ήταν από το μπούλγκαρι.Μετά από κάποια λίγα υποτυπώδη προκαταρτικά πήγε να μου πάρει ακάποτη και ευτυχώς την πρόλαβα στο τσακ. Τότε ήταν που η άσχημη μούρη της, μου θύμησε πόρνη του πεζοδρομίου. Γενικά ,δεν συνιστώ τέτοιες επικίνδυνες πρακτικές όπως την ακάποτη πίπα. Μιας και διατηρούσα μια σχετικά καλή στύση μετά την πίπα που ούτε θυμάμαι πως ήτανε,μιας και ήταν ελαφρύ το πουτανίδι,έκανα μια στάση που εφάρμοσα στις τελευταίες μου πουτανοεξορμήσεις, και για τον λόγο αυτο,επιζητώ πλέον πετίτ κορμάκια κυρίως.Την σήκωσα στον αέρα πιάνωντας στα χέρια μου ,σφίγγοντας το πατσωμένο της κωλί.Μερικοί νομίζουν ότι η σηκωτή στάση, να κρατάς στον αέρα την γκόμενα δηλαδή, χρειάζεται μεγάλη μυική δύναμη, ωστόσο από την δική μου αντίληψη θεωρώ ότι δεν είναι τόσο δύσκολο.Εκτός από μια νταρντάνα και τοφάλα μαζί, μια οποιαδήποτε γκόμενα σχετικά λεπτή είναι εύκολο ακόμα κι ένας μη γυμνασμένος άντρας μπορεί να τα καταφέρει χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία,φτάνει η γκόμενα να μην είναι τόφαλο και νταρντάνα μαζί. Ξεκινώντας λοιπόν το ιπτάμενο μαμήσι, αυτό που με ξενέρωσε τελείως και έβαλα μαύρο στην συγκεκριμένη πόρνη, ήταν ότι χαχάνιζε σαν ηλίθια.Χμμμ;κατα τη διάρκεια του ιπτάμενου μαμησιού. Έχω ποστάρει και σχετικό ερώτημα στο φόρουμ με αφορμή το μαμήσι και το χάχανο.ΝτροπήΜα καλά τόσο αστείο της φαινότανε;Ευτυχώς έχυσα κάποια στιγμή και τράβηξα τον δρόμο για το φίνο πουτανάκι στη Φωκαίας που είχα απορρίψειΛύπη για να ισορροπήσουν τα πράγματα. Ετσι, έφυγαν 40 γιούροΛύπη δίχως να το πάρω χαμπάρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2012
Το φίνο πουτανάκι της φωκαίας ποιό ηταν δεν μας είπες...
25 Αυγούστου, 2012
''-παρασύρθηκα από τον πουστόγερο πουστότσατσο και από τα αυτοκαταστροφικά μου ένστικτα και ενέδωσα στο σβήσιμο του πυρωμένου κορμιού μου από το εξάστερο πουτανίδιο κατά τα λεγόμενα του τσατσόγερου.''


Αυτό θα πει κουλτουριάρικο μπινελίκωμα....Έλιωσα φίλε,να'σαι καλά...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2