Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νατάσσα 20 χρονο μελαχρινο πιπινι
εχει δωθει παρακατω η περιγραφη της δεν περναει κ αδιαφορη αλλα ουτε κ την βλεπεις και τρελενεσαι απο την καβλα

η τιμη απο 25..θετικον αυτο
περναω στο δωματιο απο τα καλα του βαρδαριου με ντουζ μεσα κλπ
κ περιμενω στο δωματιο κ περιμενω..μιλαμε περιμενα κανα 20 λεπτο ηταν κ περασμενη η ωρα μ ηρθε να ριξω κανα υπνο στο κρεββατι

σκαει το πιπινι μεσα ψιλομαζεμενο το ειδα αλλα γενικα ευγενικο
μετα απο ψιλοχαδακια
αρχιζει τσιμπουκι μετριο προς καλο με χαλασε λιγο π καπως μ ειπε να σταματησει αλλα την ειπα να το συνεχισει

μετα την εστησα απο κατω κ αρχισαν τα προβληματακια..καθως λιγο στην τεχνικη δεν το εχει κ πρεπει να την παιρνεις απο το χερι εσυ που γενικα σε ολες τις στασεις με κουρασε αυτο
ωραιο το μουνακι της απεφευγε διακριτικα να δινει φιλια στο στομα

μετα στησιμο τα 4 οπου κ παλι επρεπε εγω να την σεταρω...καυλωτικο το τανλινε απο μαγιο κορδονι στο κωλαρακι της..εφαγε και τις φαπες στο κωλαρακι της..
μετα ανεβηκε απο πανω οπου δεν το πολυκατεχει..
οποτε την ξαναγυρισα παλι απο κατω κ την καρφωσα αρκετα δυνατα αλλα αρχισε να μ κανει παραπονακια να τελειωνω..ξεκινησαν κ τα χτυπηματα στην πορτα απ την τσατσα..

την λεω να μου τον παιξει για να τελειωσω κ μεχρι κ την ωρα που μου τον επαιζε η τσατσα χτυπουσε "τωρα" απαντουσε αυτη..
κ καπως ετσι ηρθε μεσα σε ψιλοπιεση το τελος

σε γενικες γραμμες για 25 ευρω δεν νομιζω κανεις να κλαψει τα λεφτα του ειναι ενα ωραιο μοσχομυριστο!πιπινι αν ηταν για 30 η 40 ειδικα ευρω θα ειχα αμφιβολιες..στην τεχνικη χανει αρκετα δηλαδη πχ η λαουρα οριτζιναλ παιρνει 8 αυτη παιρνει 5 αλλα μια δοκιμη ειναι οκ για παραπανω δεν ξερω θα δειξει ο χρονος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.478
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού