Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα....Σημερινη επισκεψη κ γνωριμια με την καυλιαρα Ευα...Για αρχη να πω οτι δεν μου μοιαζει με Ρωσσιδα,αλλα με Ελληνιδα,τουλαχιστον εμφανισιακα...Τεσπα..
Μεσα στον καυτο Θεσσαλικο καμπο οπου η θερμοκρασια υπο ηλιο αγγιζε τους 45 βαθμου Κελσιου,οδηγησα σαν τρελος κ καυλωμενος καουμποης για να γνωρισω σαρκικα την Ευα...παρκαρα στο αδειο προαυλιο κ αφεθηκα στα ιδιαιτερα αδιακριτα βλεματα των περαστικων αυτοκινητων....τους εγραψα στα αρχιδια μου κ ανεβηκα σφυριζοντας κ ντριν κουδουνι....ΚουλΚουλ
Μου ανοιξε η Ευα,μεσαιου αναστηματος,με μαυρα? μαλια,ωραιο προσωπο,βυζαρες γεματες φυσικοτατες (3,5 αρες αν δεν κανω λαθος),ωραια κωλαρα κ μου ανακοινωσε τα προγραμματα...35 απλο,50 μασαζ (αυτο διαλεξα) κ παει λεγοντας,με 100 μου ειπε μισαωρο...Πληρωσα το πορτοκαλι εισητηριο κ ησηλθα στο πρωτο αριστερα δωματιο που βρισκεται διπλα στην πορτα κ ειναι κλασης ανωτερο απο το αλλο εκ δεξιων...
Το δωματιο καθαρο,ευρηχωρο,με σαπουνι,νιπτηρα,χαρτι κουζινας,καθρεπτη πλαγιο κολλημενο στον τοιχο απεναντι απο το κρεβατι,καθαρα σεντονια....θερμοκρασια δωματιου ανεκτη...
Στο 10 λεπτο ακουσα τα πορνικα τακουνια κ ανοιξε η πορτα...γνωριμια ξανα,συστασεις κ βουρ στο ψητο...για αρχη μου προσεφερε τα ζουμερα βυζια της,απλα μου ειπε να μην δαγκωνω,αλλα μονο να γλυφω...της ειπα να μην φοβαται,δεν ειχα τετοια προθεση...ΣπασίκλαςΣπασίκλαςκαλουτσικα προκαταρκικα,δεν τρελαθηκα ιδιαιτερα,το μονο κακο ηταν οτι οποτε πηγαινα να τις ρουφηξω κανα λαιμο,να αποσπασω κανα φιλι ή να ρουφηξω τις βυζαρες τις, με εσπρωχνε απο το μετωπο με το χερι της,κανοντας πισω το κεφαλι μου κ με φιλουσε στο λαιμο...αλλο κ τουτο...Χμμμ;Χμμμ;...με γυρισε αναποδα,ανοιξε την κρεμα (που αν δεν κανω λαθος ηταν cocoa butter ) κ μου προσφερε μασαζ....το μασαζ δεν το κατεχει,με αλοιψε με την κρεμα κανα 5 με 7 λεπτα κ τελος...γυρισμα ανασκελα,τσιμπουκι μετριο προς καλο,μπαλες δεν εγλυψε (ημουν φρεσκοπλυμενος με φα active) ,χαδια στο μουνι της δεν με αφησε,απομακρυνοτανε με τροπο οταν εκανα κινηση....παρολο αυτα λογω καυλας δεν πτοηθηκα,την γυρισα ανασκελα εδωσα-πηρα,αισθηση στην διεισδυση ετσι κ ετσι,μετα ακολουθησε πισωκολλητο με καυλολογα απο μερους της,ανεβασα στροφες ,εριξα κανα δυο δικα μου μπινελικια προστυχα κ καταθεσα στην περικαυλιδα το καυτο μου,υγρο πυρ....στο πισοκωλλητο η θεα της κωλαρας της ηταν ολα τα λεφτα...μετα ακολουθησε κουβεντα,μου σκουπισε τα υπολειματα κρεμα απο την πλατη με χαρτι,φιλακι κ αποχαιρετισμος....

ΥΓ:θα την ξανα-προτιμησω για να δω πως θα ειναι το γαμισι της δευτερης φορας...ελπιζω σε περισσοτερη οικειοτητα απο μερους της...οπτικα με καυλωνει,με το ωραιο της προσωπο κ τα γεματα μασταρια της...οτι πρεπει για πορνικο γαμισι...απλα θα ηθελα να αφεθει λιγο περισσοτερο κ να μου δωσει περισσοτερο εδαφος να δρασω...αυτα τα τραβηγματα της με αποσυντονιζαν...τα καυλολογα της ομως τα λεφτα...σε ανεβαζουν κ ας ειναι κ στην τελικη κ μουφες...καλα να ειμαστε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Εύα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.100
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού