Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα την ενημερωση του PROFESSORX για την επανεμφανιση της ΑΝΝΑΣ[ απο ΦΩΚΑΙΑΣ 22] η οποια ειναι το νουμερο ενα στανταρακι μου στο Φ74 κατηφορησα σημερα το πρωι γεματος καυλες για να τη συναντησω.Μπαινοντας στον οικο το σαλονι ηταν αδειο.Αμεσως η τσατσα σηκωθηκε και αρχιζωντας την ενημερωση ξαφνικα απο την κουρτινα βγαινει η ΑΝΝΑ. Μολις με ειδε αυτοματως με αγγαλιαζει και μου δινει ενα φιλι στο μαγουλο.Που χαθηκες της λεω και μου απανταει ολο χαρη οτι ηταν 3 μηνες στο αλλοδαπων γιατι οταν την επιασαν ειχε ληξει η καρτα παραμονης της.Αμεσως εγω χωρις δευτερη σκεψη δινω το 20αρι και μπαινω στο δωματιο.Σε λιγο ερχεται και η αννα και αφου μιλησαμε λιγο ξεκιναει να με γλυφει απο πανω και φτανοντας στο επιμαχο σημειο κανει ενα αριδογλυψιμο αλλο πραμα.Ακαποτο δεν κανει πλεον και παιρνοντας μου το ελαστικο ξεκιναει μια αργη και βαθια [οσο μπορουσε να βαλει]πιπα η οποια για μενα ειναι ενα απο τα ατου της.Αφου με εφτιαξε για τα καλα τη γυριζω ιεραποστολικα και ξεκιναω το σφυροκοπημα.Για οσους ξερουν αντεχει, και δεν παραπονιεται σε οτι ζητησεις. Εν συνεχεια αφου εβαλε λιπαντικο ,μπηκα απο πισω.Μιλαμε για ποιημα Η αννα συμετειχε με κραυγες καυλας .Αυτο με εφτιαξε πιο πολυ και μετα απο λιγο τελειωσα εντος του πρωκτου [ενοειται στην καποτα].Τελος αφου οπως μου ειπε πως τα προβληματα με το κρατος λυθηκαν θα βρισκεται καθε πρωι εκει.Οσοι την ξερεται μπορειται να την ξαναβρητε.Οσοι δεν την ξερεται συνισταται.ΑΥΤΑ..................................................

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ
Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
57
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού