Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βόλτα στο Μετάξι μαζί με τον ψηλό,με σκοπό να καταθέσω εγώ σήμερα γιατί στην βόλτα του Σαββάτου δεν βρήκα κάτι που να μου τραβήξει την προσοχή!
Πήγαμε νωρίτερα αυτή την φορά,με σκοπό να δούμε τίποτα διαφορετικό,γιατί πέφτουμε όλο στις ίδιες.
Το σπίτι αυτό ήταν το 4ο περίπου στη σειρά που είδαμε.Μπήκα στην δεξιά πορτούλα.Στο σαλόνι μας υποδέχτηκε η τσατσά,που την έιχαμε ξαναδεί να δουλεύει με μία άλλη κοπέλα.
Αυτη όμως την φορά δούλευε με μια άλλη.Βγαίνει η κοπέλα στο σαλόνι,και δεν μου έκανε καμία ιδιαίτερη εντύπωση.Μελαχρινή μέτριο στήθος,και έιχε καποια ελάχιστα κιλάκια.Η κοιλιά της ηταν λίγο χαλαρή και ψιλοκρέμοταν.Της λέω οτι θα ξαναπεράσω μετά αν είναι,άσε που είσαι λίγο ψηλή. Μεγάλο χαμόγελο Τότε κατεβαίνει από τα τακούνια και έρχεται και κολλάει πάνω μου,έτσι όπως ήμουν όρθιος.Τελικά ήταν το ίδιο ύψος με μένα,γύρω στο 1,70.Της λέω τελος πάντων θα ξαναπεράσω.Τότε με πιάνει απο το μπράτσο και με πετάει πάνω στο παγκάκι,και έρχεται από πάνω μου και άρχισε τις αγκαλιές,και τα παρακάλια.
Της λέω οκ θα μπω,και με πιάνει από το χέρι και με πετάει στο δωμάτιο.Ερχεται αμέσως η τσατσά να πάρει το αντίτιμο 10 ευρω,γιατί μας είδε λίγο φουριόζους και ανησύχησε!
Μπήκα πιο πολύ γιατί θα ταν μεγάλη αγένεια να προσπαθεί να με πείσει και εγώ να φύγω.Αν το έκανα, την επόμενη φορά θα χε σίγουρη πόρτα.Στην ουσία δεν με άφησε να σκεφτώ αν θα μπώ.Από τις ελάχιστες φορές που έχω μπει κατευθείαν.
Μπάινω λοιπόν στο δωμάτιο που ήταν τεράστιο,αλλά δεν θα το λεγες και καθαρό.Δεν περίμενα πολύ ώρα,και έρχεται η δεσποινίς.
Με ρώτησε όνομα,την ρώτησα καιεγώ και μου πε Τζωαρτζίνα(παρόμοιο με της Τζωρτζιάνας της επιλεκτικής που δουλεύει στο 30β).Μου πε ότι είναι ρουμάνικο όνομα το Τζωαρτζίνα.Βγάζει όλα τα εσώρουχα,που ήταν καλό σημάδι,γιατί άλλες στο Μετάξι δεν βγάζουν το πάνω,και κολλάει το σώμα της πάνω μου και με ξαπλώνει στο κρεβάτι.Το πέος μου ακούμπαγε πάνω στο γυμνό της σώμα και έιχα καυλώσει ήδη σε λίγα δεύτερα.Με κοίταζε με ενα βλέμμα πολυ πονηρό και είχε κολλήσει όλο το προσωπό της πάνω μου.Πλησίαζαν τα χείλη της σιγά σιγά στα δικά μου και μου σκάει ένα απαλό φιλί.Λέω λογικά,δεν θα ρίξει άλλο. Ομως τελικά απο το πεταχτό φιλί καταλήξαμε σε γλωσσόφιλα που κράτησαν σίγουρα 2 λεπτά,και συνοδεύοταν από σφιχτές αγκαλιές,και χούφτωμα στον κώλο.Βάζει μετά την καπότα και κάνει μια πίπα ψιλοσύντομη,αλλά μέτρια,με πολυ μικρή διάρκεια,10-15 δεύτερα το πολύ.
Μετά ανέβηκε απο πάνω μου και έφερε τις βυζάρες της μες στην μούρη μου,που τις ζούμπαγα και τις έγλυφα.Δεν πέρασαν 2 λεπτα και ήρθε το τέλος.Μου πε ευχαριστώ και με χαιρέτησε με ένα τελευταίο φιλί.Βαριά 5 λεπτά συνολικά στο δωμάτιο.Εμένα μου φάνηκε σαν να μουν ένα τέταρτο μέσα.Πήγα μετά στο νιπτήρα και επλυνα το στόμα και το πρόσωπο με κρεμοσάπουνο,και βγήκα απο το δωμάτιο.Εκεί με ξαναβλέπει,με αγκαλιάζει,μου δίνει ενα φιλί στο μάγουλο,και μου πε ευχαριστώ που ήρθες.
Αυτή φαίνεται πώς φέρνει κόσμο στο μαγαζί,γιατί στο δωμάτιο που την περίμενα,την άκουγα που τράβαγε τον κόσμο μέσα και με γλυκόλογα προσπαθούσε να τους κανει να μπουν.Αυτό του είδους το σαλονάρισμα συνήθως φέρνει αρνητικά αποτελέσματα,αλλά αυτήν τη φορά ηταν θετικά.Γουστάρω να ξαναπάω και ας μην είναι και θεά. Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζανίνα
Υπηρεσίες
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2012
"μαζί με τον ψηλό": Orestis_Kou, μην προδίδεις την εμφάνισή μουΚουλ

"Αν το έκανα, την επόμενη φορά θα χε σίγουρη πόρτα": δεν εχουνε πορτα τα μπουρδελα, μην μπερδευεσαι, δεν εισαι σε στουντιο. Κουλ

"Εμένα μου φάνηκε σαν να μουν ένα τέταρτο μέσα": αγαπούλη μου εσύ... Γλώσσα

"Αυτή φαίνεται πώς φέρνει κόσμο στο μαγαζί,γιατί στο δωμάτιο που την περίμενα,την άκουγα που τράβαγε τον κόσμο μέσα και με γλυκόλογα προσπαθούσε να τους κανει να μπουν": μόνο με γλυκόλογα; τους τράβαγε στα δωμάτια κανονικά! έκανε και το κόλπο να κατεβαίνει από τα τακούνια και με άλλους! Μεγάλο χαμόγελο κάποια στιγμή ήρθε δίπλα μου και κάθησε. Έγειρε τρυφερά στον ώμο μου με ένα παιδιάστικο τρόπο και γω την ψιλοαγκάλιασα. Πολύ γλυκό πλάσμα θυμάμαι μια ατάκα: "δε μου αρέσει πολύ το σεξ... μμ... μου αρέσει, αλλά όχι πάντα... μια μου αρέσει και μια όχι..." με έναν εντελώς αθώο τρόπο... έπιασες τζακπότ βρε therion, πολύ τη συμπάθησα! Μεγάλο χαμόγελο

"Γουστάρω να ξαναπάω και ας μην είναι και θεά. Γλώσσα": αγαπούλη μου εσύ!!! ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
O
Orestis_Kou
20 Αυγούστου, 2012
Και εγω θα συμπληρωσω και την αναφορα του στην "παρόμοιο με της Τζωρτζιάνας της επιλεκτικής που δουλεύει στο 30β".Στο λαιμο σου χει κατσει το κοριτσι το φυσας και δεν κρυωνει Μεγάλο χαμόγελο
(Updated: 21 Αυγούστου, 2012) 21 Αυγούστου, 2012
Ρε Ορέστη μην μου γαμάς την κριτική με το αγαπούλης,είναι μαλακία να το λες γιατί δεν εχει να κανει!Και κράτα τις συμπαθειες για τις δικές σου Γλώσσα
Τsarkalako ειλικρινά η Τζωρτζιάνα είναι η μόνη πουτάνα που μου χει κατσει στο λαιμό.Κάθε φορά στο μπουρδέλο της ειναι πιασμένα όλα τα δωμάτια.Ελεος με αυτην ρε γαμωτο.Οταν η αλλη η Τζωαρτζίνα μου πε είμαι Ρουμάνα,λέω απο μέσα μου Ωχ την πάτησα!!αλλα ολα οκ!
21 Αυγούστου, 2012
Κοιταξε αντικειμενικα να το δεις η "Επιλεκτικη" ειναι ομορφο κοριτσακι(οχι θεα) το 30Β επισης ειναι αρκετα ωραιο μπουρδελακι ειδικα για 10ευρω οποτε και μονο αυτος ο συνδυασμος ειναι αρκετος για να ειναι σχεδον παντα γεματο το μαγαζι.Τωρα εσενα δεν μπορω να καταλαβω πως σου εχει κατσει τοσο πολυ ειδικα η συγκεκριμενη οταν στην πιατσα υπαρχουνε πολυ χειροτερες περιπτωσεις πραγματικα ακομα και στη Φυλης των 20 ευρω.
22 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μου ειχε κατσει γιατι στην στην φυλης όντως υπάρχουν χειρότερες,αλλα τουλαχιστον συμβαινει σε πολλους να αναφερουν σε κριτική οτι η ταδε ειναι χάλια.Εδω η Τζωρζιάνα εχει τοσες θετικές κριτικές που την εκθειάζουν στο φουλ ενώ σε μένα και άλλους δύο έκανε τα ίδια πράματα.Αναρωτιέσαι μετά πώς διάoλο όλοι οι άλλοι περάσαν σουπερ και εγώ όχι;

Να πώ ένα ανεκδοτάκι,που ταιριάζει περίπου στην περίπτωση.Τι διαφορά έχει η πουτάνα απο την καριόλα;H πουτάνα πάει με όλους,ενώ η καριόλα πάει με όλους εκτός απο σένα Μεγάλο χαμόγελο
22 Αυγούστου, 2012
χααχαχχαχααχχααχ ΘΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!! Μεγάλο χαμόγελο
22 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μεγάλε κι εγώ δεν πέρασα και πολύ καλά με την Τζωρτζιανα,έχω και κριτική.Άντε γιατί πολύ την έχουν διαφημήσει.Πάντως γι αυτήν που πήρες δώσε περισσότερες πληροφορίες για την εμφάνιση,μπορεί να την δοκιμάσω
02 Σεπτεμβρίου, 2012
Το ονομα της κοπέλας διορθωθηκε με την βοηθεια του Αντισθενη.Ονομα Τζανίνα!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8