Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετά από αρκετή ώρα τσάρκας,από το ένα σπίτι στο άλλο και έχοντας δει ότι πιο χειρότερο πλάσμα,μπορεί να κάνει την δουλειά της πουτάνας,απελπισμένος,είπα να κατέβω τα σκαλιά του εν λόγω μπουρδέλου...Τζακ ποτ....Η εξαίρεση στον κανόνα. Ξανθό,ωραία καυλόφατσα,κορμί δυνατό,βυζί 3άρι και κωλάρα....τι άλλο να ζητήσω; 10 ευρώ τσιμπούκι,μουνί και 15 με κώλο.Αν και φαν του κώλου,δεν ξέρω,αλλά κάτι με φρέναρε...και τελικά είχα δίκιο.Μπαίνω στο δωμάτιο...ένα στρώμα με τεράστια γούβα στη μέση και κάτι σεντόνια που είχαν να πληθούν τουλάχιστον ένα χρόνο....Αφού πλένομαι λίγο..σκάει και η δικιά σου...Μαρία από Ρωσσία....Ξεκινάει να κάνει τσιμπούκι...ότι χειρότερο...απαράδεκτο.Στο μεταξύ έχει κάτσει με τέτοιον τρόπο,ώστε έχει κλειδώσει στήθος να μην μπορείς να το αγγίξεις ,όπως και κώλο,μουνί.Μετά από ούτε μισό λεπτό άθλιας πίπας και με μελάτη πούτσα,πάει να σηκωθεί..που πας; της λέω..συνεχίζει για λίγο και μου λέει έλα... Την γυρνάω στα 4 με θέα την υπέροχη κωλάρα της και αρχίζω να σπρώχνω...Έλα όμως που η πουτάνα τραβιέται μπροστά με τρόπο,οπότε παλεύω να την φέρνω κοντά μου και να την κρατώ εκεί,ενώ αυτή συνεχώς παλεύει να απομακρύνει την λεκάνη της.......τέλος πάντων..κάποια στιγμή χύνω,για να τελειώσει το μαρτύριο
δηλαδή...Το μόνο θετικό ότι έχεις ένα ωραίο μουνί για λίγα λεπτά....τίποτα άλλο...Απαράδεκτη....μηδέν προκαταρκτικά,άθλια πίπα,άθλιο γαμίσι......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5
Πόντοι:
1.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2012
Ποπο φίλε στο τσακ τη γλίτωσα χθες, επειδή το σκέφτηκα να ξαναδώσω 10αρικο μετά τη διπλή κατάθεση του σαββάτου.Χμμμ;

Καλά που έγραψες κριτική να γλιτώσεις κανέναν άνθρωπο! Την είχα βάλει στη λίστα για την επόμενη εβδομάδα. THANKS! Κουλ
O
Orestis_Kou
10 Απριλίου, 2013
Ακριβώς τα ίδια, και από πίσω και από μπρος εντελώς αμέτοχη και η πίπα της καθόλου τεχνική. Πιο άχρηστη πουτάνα δεν έχω ξαναγαμήσει. Το νου σας παιδιά, αυτή η γυναίκα δεν κάνει για πουτάνα, για καθαρίστρια ίσως αλλά όποιος πάει εκεί έχει πετάξει τα λεφτά του. Κρίμα γιατί θυμάμαι μια άλλη, κάπως πιο χοντρούλα, ένα πρωινό, στο ίδιο μαγαζί, που με περιποιήθηκε τέλεια και ήταν πολύ ευδιάθετη. Αυτή η Μαρία είναι άθλια. ΜΑΡΙΑ = ΠΕΡΑΣΤΕ ΕΞΩ!
G
gspank
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2