Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνεχίζω! Ίδια μέρα στα καπάκια! Μπήκα στο αμάξι έκανα ένα τσιγάρο κ μπήκα κ στο 11 κάτω! Είχα δει την κοπελιά πιο πριν! Είσοδος! Σαλόνι γεμάτο κ το τεμάχιο στο δωμάτιο! Τσατσάδες 2 επί της υποδοχής! Ευγενικές ακόμα κ σε αυτούς που αποχωρούσαν! Τελειώνει το Πάκι που ήταν στο δωμάτιο βγαίνει η κοπελιά κ όλοι πήρανε πούλο! Καλό αυτό γ μένα! Με θυμόντουσαν οπότε απλά τσέπωσαν το 20 αρι κ κατευθείαν μπήκα σε δωμάτιο! Να πω λίγο γ την κοπέλα! Σχετικά κοντούλα χωρίς τα τακούνια, καστανή , τα μαλλιά πάνω απο τους ώμους 2μιση νούμερο βυζάκι πεσμένο γ την ηλικία της 21 χρονών μου είπε, τουρλωτο κώλο βραζιλιάνικο στυλ! Τον δίνει κιόλας από ότι άκουσα στις ανακοινώσεις του σαλονιού! Το δωμάτιο σχετικά καθαρό! Δλδ σεντόνια νιπτήρας! Αλλα ρε μάγκες! ΠΟΔΑΡΙΛΑ! Στο φουλ όμως! Κάνουμε ένα μπανάκι πριν! Ή ακόμα καλύτερα αλλάζουμε τις κάλτσες! Εν πάση περιπτώσει! Συνεχίζω! Μπαίνει κ η κοπέλα! Βγάζει τα τακούνια! Θρονιάζεται στο κρεββάτι! Κ ξεκινάει! Ήταν πιο θερμή από την συνάδελφο της στο δίπλα αλλά κ αυτή πάσχει! Πρέπει πολλά να μάθει ακόμα! Λίγα τριψίματα πάνω στο πουλάκι με τα μεμε της! Λίγα χαϊδολογήματα! Αυτά ήταν τα προκαταρκτικά της! Λίγα σχετικά αλλά το αποτέλεσμα ήταν οκ! Το πουλάκι σηκώθηκε! Προφυλακτικό εκτός συσκευασίας κ δυστυχώς ξανά μανά τα ίδια! Η βάλανος ήταν πάλι καλυμμένη όλη! Της το πα! Η εύκολη δικαιολογία που μου πέταξε ήταν γ να μην παίρνει όλο το μήκος κ πονάει! Οκ! Δεκτό! Αλλά μετά αν δεν νιώθεις πως διάολο θα τελειώσεις!??? Τέσπα! Πίπα σχετικά καλή! Μου έχουν κάνει καλύτερες! Τουλάχιστον αυτή δεν μιλούσε κ τον έπαιρνε κανονικά στο στόμα! Έπεφτε κ χούφτωμα! Μέχρι που δοκίμασα να ακουμπήσω το γατάκι της! Κρέμα φουλ! Το σωληνάριο το χε αδειάσει όλο λέμε! Κ πάμε παρακάτω! Της είπα να ξεκινήσουμε κ στήθηκε κανονικά! Μπήκα μέσα της! Τι να γάμαγα τον αέρα τι να γαμάω αυτήν το ίδιο έκανε! Δεν ένιωθα τίποτε! Έσπρωχνα, έσπρωχνα! Κάνα πεντάλεπτο στην κανονική στάση! Γυρίσαμε! Στα 4! Στήθηκε καλά! Μπήκα μέσα κ εκεί που τερμάτισα ένιωσα στη βάση του πέους την κρέμα να με έχει κατακλύσει! Χάλια είχα γίνει! Σε κάποια φάση άρχιζα να σπρώχνω με δύναμη! Έβγαλε κάποια μικρά βογγητά! Ήμουν μέσα στο δωμάτιο κάνα 12 λεπτό! Χωρίς να γίνεται δουλειά! Ξεκίνησε να μου πασπατέυει κ τις μπάλες κίνηση που μου την δίνει αφάνταστα! Μετά από λίγο βγήκα από μέσα της κ την έστειλα στο καλό! Κ μέχρι σήμερα να ήμουν εκεί πιστεύω δεν θα τελείωνα με αυτό το αερογαμήσι! Εν τω μεταξύ έξω γινόταν ο κακός χαμός! Κ το τσατσόνι προσπαθούσε να τους βάλει σε τάξη! Γλώσσα ντύθηκα βγήκα κ γεια σας!

Μπορεί να φταίω κ εγω που δεν τελείωσα! Αλλά δεν θα σας την συνιστούσα! Κάτω του μετρίου κ πολύ κρέμα!!

Όνομα δε συγκράτησα!

Το 5 το βάζω επειδή σημάδια βιασύνης άρχισε να δείχνει μετά το 12 λεπτό!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2012
Υπηρεσίες
machinehead 7
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
533
Πόντοι:
2.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού