Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε ανήμερα τον δεκαπενταύγουστο στις 11.40.....
η Αννα έχει σωματάκι που μου αρέσει...σήμερα που ανακοινώθηκε ότι κάνει ακα(όταν πρωτοήρθε έκανε ακα μετά τα γεγονότα με την Νατάσα το είχε κόψει)αποφάσισα να περάσω.
Η Αννα είναι από την Πολωνία 23 χρονών(η αλήθεια είναι ότι δείχνει μεγαλύτερη) έχει ξανθό μαλλί καρέ μέχρι τους ώμους , είναι κοντά στο 1.68 λεπτή με πολύ ωραίο κώλο σφιχτό(όπως και το κορμί της)και 1.5 βυζιά στητά.
Έρχεται στο δωμάτιο μιλάμε λίγο περί διακοπών κλπ , αρχίζει να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος ενω με το δεξί της χέρι μου έτριβε τα αρχίδια , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό για την πίπα...με σήκωσε με πήγε στον νιπτήρα
για να μου πλύνει τον πούτσο η ίδια(κάτι που πάντα και μου κάνει εντύπωση που κανένας δεν το αναφέρει στις κριτικέ του)παρόλο που πάντα πλένομαι και στο δωμάτιο ανεξάρτητα με το ότι έχω κάνει μπάνιο και στο σπίτι , η αλήθεια είναι ότι η πίπα της είναι μέτρια και δεν γλύφει αρχίδια , την γύρισα για 69 το μουνάκι της είναι μικρό σφιχτό και "μυρωδάτο", πρώτη στάση ιεραποστολικό όπου αρχίσαμε να ανταλλάσσουμε γλωσσόφιλα , δεύτερη στάση στα όρθια πισοκωλητά όπου την πήδαγα δυνατά κρατώντας την απο τα βυζάκια της όπου η ρόγα της είχε σκληρύνει πάρα πολύ , τελευταία στάση στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού όπου και λόγω της πλαστικότητας του σώματος της είχε πάρει
πολύ καλή στάση , καλή διάθεση και συμμετοχή και χωρίς να βιάζεται.το 2 στην τσα τσα γιατί αν και κρατάει τα δωμάτια καθαρά , περίπου στο 8λέπτο χτύπησε την πόρτα(βέβαια με την Αννα συνεχίσαμε απτόητοι και έκατσα στο δωμάτιο κανα τέταρτο)όταν βγήκα ρώτησα την τσα τσα γιατί χτυπάει την πόρτα αφού και κόσμο δεν είχε και η ώρα δεν είχε περάσει , μου απάντησε ότι πλήρωσε για παρτούζα(δούλευε και μια μελαχρινή γεματούλα)ένας πελάτης που τις είδε λίγο πριν
και όταν θα έμπαιναν στο δωμάτιο και οι δυο αν ερχόταν άλλος πελάτης δεν θα είχε κοπέλα να του δείξει Χμμμ;Χμμμ; σε όλη την φυλής και πέριξ ζήτημα αν μαζί με εμένα να ήταν 5 μπουρδελίαρηδες....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.808
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2012
Μαλάκω,τσα2............Θυμός
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1