Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καταδρομική επίσκεψη στη Νταιάνα νωρίς το απόγευμα της Δευτέρας… μετά από θετικές συστάσεις και κουβέντα… αλλά χωρίς να την έχω δει ο ίδιος.
Μπήκα στο μπουρδελάκι της Προμηθέως στις 5:10 και κάθισα στο καναπέ με την προτροπή της ευγενέστατης τσατσάς που μου εξήγησε ότι η Νταιάνα ήταν ήδη στο δωμάτιο για λίγα λεπτά οπότε δεν θα αργούσε… Μου ανέφερε τα προγράμματα τα οποία ξεκινούν μεν από 30 αλλά δεν ξεφεύγουν τρελά από εκεί και επάνω. Το γυμνό προσφέρεται στα 40, το 69 στα 50 και κωλαράκι στα 60…Χαμόγελο
Κάπνισα τσιγαράκι περιμένοντας… κάπνισα και δεύτερο… Στις 5:28 άνοιξε η πόρτα και εμφανίστηκε η Νταιάνα… Ψηλή, νταρντάνα, όχι χοντρή. Ξανθιά, με βυζάρες που θα ικανοποιούσαν τους λάτρεις του βύζου, περιποιημένη, με ένα διάφανο μαύρο νεγκλιζέ… Χαιρέτισε εγκάρδια την ομήγυρη που είχε εν τω μεταξύ μαζευτεί στο σαλόνι και απεσύρθη στα ιδιαίτερα…
Οι νταρτάνες δεν είναι το ψωμοτύρι μου αλλά παρ όλα αυτά πέρασα στο δωμάτιο δίνοντας το 50ρικο στην κυρία… γιατί μου άρεσε ο τρόπος της…Χαμόγελο
Σε δύο λεπτά εμφανίστηκε το μωρό… Χαμογελαστή και καλοδιάθετη ήρθε στην αγκαλιά μου και με άφησε να περιηγηθώ στο κορμί της στα όρθια… Ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις και αστειάκια και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι. Σημειώνω ότι τα Ελληνικά της είναι πάρα πολύ καλά σε σημείο που να αντιλαμβάνεται παιχνίδια με τις λέξεις…Σπασίκλας
Η στιγμή της βουτιάς μου στο μέλι δεν άργησε και με χαρά διαπίστωσα την καθαριότητα και φρεσκάδα του αιδοίου και της γύρω περιοχής τα οποία περιποιήθηκα με όρεξη για αρκετά λεπτά. Το μόνο μου παράπονο είναι ότι δεν καθόταν σταθερή για να τη ζαμακώσω… αλλά γελούσε και κουνιότανε συνέχεια με κίνδυνο να έχουμε δοντο-ατυχήματα…Γλώσσα
Όταν έδειξα να χορταίνω με ξάπλωσε και μου πρόσφερε μια πίπα με γλείψιμο του άξονα, σάλιωμα των δορυφόρων και πολλαπλά και άγρια deep throats που λίγο έλειψε να τελειώσω μέσα στο στόμα της και να έχουμε άλλα….Ντροπή
Την σταμάτησα με δυσκολία μια και είχε πάρει φόρα… Τη ξάπλωσα ιεραποστολικά και αυτή μου άνοιξε διάπλατα τα πόδα της λέγοντάς μου λόγια καυλωτικά… Sorry που δεν θυμάμαι λεπτομέριες αλλά ήμουν ακόμη αναστατωμένος από την πίπα.Ντροπή
Στο ιεραποστολικό δεν τα βρήκαμε και πολύ οπότε την έστησα στα τέσσερα… Μου έκανε καταπληκτικό στήσιμο. Με το χέρι μου χάιδεψα το υγρό μουνάκι της κι αυτή με ενθάρρυνε να χώσω το δαχτυλάκι μου και να περιηγηθώ στον χώρο που ομολογουμένως δεν κάνει για μόνιμη εγκατάσταση καθώς είναι εξαιρετικά υγρός και στενός…Χμμμ;
Σε λίγο τα ψέματα τελειώσανε… Την ξαναέστησα στην άκρη του κρεβατιού με τα μπούτια της ενωμένα έτσι ώστε να βλέπει φάτσα τον καθρέφτη και εγώ όρθιος από πίσω της άρχισα να τη σφυροκοπώ με λύσσα για αρκετά λεπτά της ώρας ενώ αυτή το υπέμεινα με υπομονή και θάρρος…. Μέχρι που ήρθε το πανηγυρικό τέλος.Μεγάλο χαμόγελο

Ανταλλάξαμε κομπλιμέντα, φιλιά σταυρωτά και ευχαριστίες εκατέρωθεν και έφυγε καμαρωτή όπως ήρθε…
Συμπέρασμα: Είναι γυναικάρα… είναι καλοδιάθετη και επικοινωνιακά άριστη. Πεντακάθαρη, ευλύγιστη παρ όλο τον όγκο της και δυναμική. Πίπα σχεδόν άριστη… Δεν βιάζεται, και τιμά τα φράγκα που πληρώνει ο πελάτης…
Πέρασα καλά μαζί της, για όσους δεν το κατάλαβανΣπασίκλας, πράγμα για μένα σπάνιο στην πρώτη φορά.
Θα την ξανατιμήσω… και εννοείται ότι την προτείνω ως εξαιρετικό value for money.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού