Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Άννα ήταν η 4η και τελευταία κατάθεση μου για το βράδυ της Κυριακής. Η επίσκεψη έγινε γύρω στις 3 παρά, μετά από πολύ μακρά βόλτα με το φίλο therion...

Κατά την άποψη μου η Άννα ήταν ό,τι πιο όμορφο είδαμε στην περιοχή του Μεταξουργείου. Πιτσιρικάκι αδύνατο, μελαχρινό, γύρω στο 1.60 με στήθος 2-2.5, 19 χρονών δηλώνει, από Ρουμανία μάλλον.

Η κοπέλα είχε συνεχώς δωμάτια, οπότε συνεννοήθηκα με την ευγενική Ελληνίδα τσατσά να κάτσω λίγο στο σαλόνι μέχρι να κάνει το προτελευταίο της δωμάτιο. Στα αρνητικά ήταν το γεγονός ότι η τσατσά σχεδόν στα 5 λεπτά και κάτι φώναζε στην Άννα να βγει. Στα θετικά, η πολύ καλή λαϊκή μουσική που έπαιζε και το γουστόζικο σαλόνι και χώρος γενικά, λες και επρόκειτο για πρώην κλαμπ ή κάτι τέτοιο.Μεγάλο χαμόγελο

Όταν έφτασε η σειρά μου, μπήκα στο μικρό δωματιάκι με τη μεγάλη πόρτα. Ο χώρος αρκετά βρώμικος φυσικά, αλλά τα φωτάκι στα πλακάκια στο πλάι του κρεβατιού έδιναν μια ωραία εντύπωση... Κομμοδίνο δεν υπήρχε, υπήρχαν μόνο 2 καρεκλίτσες και ευτυχώς υπήρχε air condition.

Σε 5 λεπτά εμφανίζεται η Αννούλα αφού ήδη είχε ξεπετάξει έναν ακόμα πελάτη...

Φαινόταν κάπως κουρασμένη, αλλά χαμογέλασε. Τι γλυκό προσωπάκι που έχει αυτό το πιτσιρίκι... Στα γρήγορα βγάζει τα εσώρουχα και το ίδιο κάνω και γω. Δε βγάζει τα τακούνια αν και θα το ήθελα, αλλά δεν το ζήτησα γιατί καταλαβαίνω...

Μου λέει να ξαπλώσω, μου βάζει το προφυλακτικό και μου αρχίζει μια αργή πίπα, από τις πολύ καλές που μου έχουνε κάνει γενικά! Ταυτόχρονα κοίταζε στον καθρέφτη (καυλωτικό), αλλά απέφευγε να κοιτάξει σε μένα. Όση ώρα μου έκανε πίπα εγώ της χούφτωνα το υπέροχο, μικρό, νεανικό κωλαράκι και τα απλά ποδαράκια της.

Η πίπα της πρέπει να ήταν σχεδόν 2 λεπτά! Καθόλου άσχημα για 10 ευρώ! Με ρωτάει πως θέλω να κάνουμε σεξ και της λέω να ξαπλώσει.

Βάζει λίγο τζελ και μου στήνεται για ιεραποστολικό. Ξεκίνησα και γω αργά αργά να μπαίνω μέσα της. Αρχικά την ένιωσα κάπως σφικτή, αλλά μετά χαλάρωσε... Αργά αργά λοιπόν ξεκίνησαμε και με τα δευτερόλεπτα η οικειότητα μεγάλωνε...

Η γλυκιά της φατσούλα άρχισε να μου χαμογελάει, με τα απαλά της χεράκια άρχισε να με χαϊδεύει κάπως διστακτικά... Τρομερή εντύπωση μου έκανε που το σώμα της ήταν λες και ήταν βιδωμένο και δεν κουνιότανε καθόλου!

Κάποια στιγμή χασμουριέται και με ξενερώνει λίγο (μα καλά δε νιώθεις τίποτα;). Μου λέει πως είναι κουρασμένη κάπως. Τι ρωτάω από πότε δουλεύει και μου λέει από τις 5. (Ίσως πρώτη φορά πιάνω κανονική κουβέντα την ώρα που γαμάω και κοντεύω στην κορύφωση!)

Μετά από αυτά, συνεχίσαμε χαμογελώντας να κοιτιώμαστε, ανέβασα λίγο και γω την ένταση και άκουσα μερικούς διακριτικούς αναστεναγμούς επιτέλους.

Το τέλος ένιωθα να είναι κοντά, όμως φοβήθηκα, και όχι άδικα πως θα δυσκολευόμουνα να χύσω 3η φορά μέσα σε λίγες ώρες. Και η τσατσά σε ένα λεπτό περίπου θα άρχιζε να φωνάζει...

Της είπα ότι θα χύσω με το χέρι, χωρίς να πω τίποτα άλλο. Σηκώνομαι στα γόνατα και με το ένα χέρι τράβαγα μαλακία, με το άλλο της χούφτωνα το στήθος, έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη και με κοίταγε.

Εκεί η Αννούλα έκανε κάτι που με κέρδισε και ήταν ο λόγος που της έβαλα τόσο καλό βαθμό: μόνη της αρχικά με χαϊδεύει κάπως με τα πόδια της και ύστερα ανασηκώνει το σώμα της αρχίζοντας να με χαϊδεύει στο στήθος, στις θηλές μου, ενώ ταυτόχρονα άρχισε τα φιλάκια στα πλευρά και στην κοιλιά μου...

Αν και δυσκολεύτηκα λίγο να βγάλω ό,τι υγρό είχε μείνει μέσα (παρότι ένιωθα πολλή ώρα να έρχεται...), τελικά μετά από ένα λεπτό τα κατάφερα.

Αμέσως σηκώνεται η Αννούλα, της λέω ευχαριστώ, τη ρωτάω και πόσο χρονών είναι έτσι για να ξέρουμε και πριν φύγει της λέω ότι θα περάσω μία μέρα που δε θα είναι κουρασμένη και την ευχαρίστησα...

Τότε ήταν που φώναξε και η τσατσά και έτσι η Άννα έφυγε χωρίς να φιληθούμε ή κάτι τέτοιο... Φαινόταν και κάπως ντροπαλή η μικρούλα...

Τέλος πάντων, για μένα τα τίμησε τα 10 ευρώ με το παραπάνω, κι αν δεν είχε πάει με 50 άτομα και βάλε και δε δούλευε 10 ώρες ήδη, πιστεύω θα ήταν σούπερ... Για άλλη μια φορά ένιωσα μαλάκας που έδινα 50 ευρώ για τα ίδια ακριβώς πράγματα κάποτε.

Κρίμα να δουλεύει εκεί, αλλά τι να γίνει, ευτυχώς ίσως για μας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2012
Ρε φιλαρακι απ τον τιτλο σου στην αρχη νομιζα οτι εφαγες φολα αλλα αφου διαβασα ολο το ποστ σου καταλαβα τι εννοουσες οταν λες ( οτι ενιωσες μαλακας )γιατι το εχω νιωσει και γω πολλες φορες...και εγω με στουντιο ξεκινησα μετα Φυλης και τωρα πλεον μονο Μεταξι παω και πουθενα αλλου.Ακομα και το 20αρικο της Φυλης με κανει να νοιωθω μαλακας πλεον οταν ουσιαστικα και στο Μεταξι με 10 ευρω περνεις παρομοια πραγματα οχι απο ολες αλλα εχει κελεπουρια αρκετα....
13 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπαρχει κάτι όμως που λέγεται "ποιότητα"....Σπασίκλας
13 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H ποιότητα επειδή κοστίζει, αρκεί 2 φορές το μήνα το πολύ!
14 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μωρέ ναι, ξέρεις τι, ήξερα ότι θα μπερδέψω πολλούς, αλλά ούτως ή άλλως τώρα ξεκινάω στα μπουρδέλα και οι κριτικές μου είναι πολύ υποκειμενικές... Ειλικρινά η κοπέλα μου φάνηκε πολύ καλή από όλες τις απόψεις και νομίζω ότι ήταν η πιο όμορφη από όσες είδαμε στο Μεταξί χθες το βράδυ... Πίστεψε με, είδα πολλές! Σπασίκλας

ΥΓ: Φίλε λαγονήσιαν, σου απάντησε σε άλλο σχόλιο σε άλλη κριτική για το θέμα της ποιότητας... Όχι πως δε θα ξαναπάω σε στούντιο ΠΟΤΕ, απλώς θεωρώ ότι μόνο όσες ανήκουν στο δικό μου τοπ5 των στούντιο θα άξιζαν να ξαναδώσω 50αρικο... Εμμμμ
O
Orestis_Kou
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4