Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H ελενα είναι μια γλυκια ψηλη ξανθια κοπελα από τη τσεχια που εβλεπα συχνα στη φυλης, αλλα δεν εμπαινα, κυριως γιατι πιστευα ότι δεν ειχε τον ερωτισμο που εγω θα ηθελα.Μπαινοντας στο δωματιο και ξεκινωντας μου μια μικρη συζητηση,καταλαβε ότι αυτό που θα ηθελα καταρχην, ηταν καποια προκαταρκτικα.Και πραγματι ξεκινησε δινοντας μου καποια φιλια στο λαιμο τα οποια προς εκπληξη μου επεκταθηκαν και στο στομα, δινοντας υποσχεσεις για μια δυνατη συνεχεια..Ομως αυτή δεν ηρθε αφου τα φιλια ηταν συντομα και επρεπε να επιμεινω αρκετα για να βρω απ αυτά καποια γλυκα.Ξεκινωντας ιεραποστολικα καταλαβα ότι η αρχικη μου εντυπωση ηταν σωστη,δεν υπηρχε ο ερωτισμος αλλα ουτε και η προστυχια τουλαχιστον,το δευτερο απαραιτητο συστατικο για να είναι μια ερωτικη συνευρεση πετυχημενη,καθιστωντας τη συναντηση ένα φαγητο ανοστο, που του ελειπε το αλατι και το πιπερι.Παρ όλα αυτά επειδη ηθελα να την εχω αρκετα λεπτα στο κρεβατι,την εφερα πλαγιαστα,οπου εκει πονουσε αρκετα, και κατοπιν πισωκολητα για αρκετη ωρα αυτή τη φορα.Το τελος ηρθε παλι ιεραποστολικα σε πιο δυνατους ρυθμους αφηνοντας μια ευχαριστη αισθηση στα χερια μου όταν επιαναν τους υπεροχους γλουτους της.Θα μου πειτε ηταν αποτυχημενη η συναντηση..θα σας απαντησω όχι..Μερικες φορες θελεις μια αλλαγη στη μονοτονια και τη καθημερινοτητα σου,ακομη και αν είναι ευχαριστη,και το να εχεις ένα ομορφο και γλυκο κοριτσι στο κρεβατι σου,εστω και μ αυτές τις συνθηκες,αυτό μπορει να είναι μια ευχαριστη αλλαγη και αποδραση από τη καθημερινοτητα.Βλεπετε δεν ειμαστε τελειοι,ουτε μπορουμε να τα κανουμε όλα τελεια,ειμαστε ανθρωποι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2012
ούτε σούπερ... ούτε τα κλαις τα λεφτά σου....
πολύ καλό σώμα όμως και επιδερμίδα...
15 Αυγούστου, 2012
Ψήφισα θετικά και τις δυο κριτικές (την δική σου και του n.smirni76) γιατί ξεκάθαρα είναι απόλυτα αντικειμενικές
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2