Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περπατώντας επι της Λιοσιων,ειδα το συγκεκριμενο σπιτακι ανοιχτο...μιας κ λογω οτι πολλα σπιτακια ηταν κλειστα το διημερο που βρεθηκα Αθηνα,ειπα να παω να τσεκαρω...ανεβηκα την στενη σκαλα κ πριν καλα-καλα πατησω το ποδι μου στον οροφο πετυχα μια κοντη,μαυρουλα κοπελα,με ομορφο-συμπαθητικο προσωπο,βυζαρες τις οποιες συγκρατουσε ενα ροζ σουτιεν κ μεγαλη περιφερεια...μολις με ειδε επιτεθηκε στα παπαρια μου,πιάνοντας τα λεγοντας να περασω....λογω των βυζιων της,της εδωσα το μπλε εισητηριο κ ησηλθα στο καθαρο δωματιο....(τσατσα δεν υπηρχε στον χωρο)
Το δωματιο ελαμπε,ειχε νιπτηρα,χαρτι κ σαπουνι,ενω αντι για καλογερο ειχε ενα σαν μαρμαρινο πεζουλι για να ακουμπησει τα ρουχα σου....επισης τα σεντονια ηταν καθαρα,δεν ειχαν ψωλοχυματα...μετα απο κανα 15 λεπτο (πρεπει να ειχε προηγηθει αλλος συναγωνιστης) ηρθε η Συλβανα στο δωματιο...εκατσε διπλα μου,κατεβασε το σουτιεν κ ξεχυθηκαν οι βυζαρες της εξω...ωραιο βυζι,με ωραια ρωγα,ποδια δεν ανοιξε καθολου για να χαΐδεψω την μουναρα της...το τσιμπουκι της πολυ τυπικο,εγλυψε μονο κεφαλι,παρολο που ειχα ξυρισμενα τα αρχιδια δεν τα ακουμπησε καθολου...ΓλώσσαΓλώσσα...μετα απο 5 λεπτα ,μου λεει παμε?παμε της λεω κ την στηνω ιεραποστολικα,την κοπαναω για αρκετη ωρα,ενω χαζευα ταυτοχρονα το προσωπο της,χαίδευα τα βυζια της,τα εγλυψα χωρις καμμια δυσανασχετηση απο μερους της...μετα απο λιγο ηλθε το τελος...Γλώσσα
τελικα η Συλβανα παρολο που δεν παιρνει καμμια ιδιαιτερη πρωτοβουλια μεσα στο δωματιο κ παρολο που προσφερει τυπικοτατες υπηρεσιες (τουλαχιστον σε μενα),καταφερε να με τελειωσει ιεραποστολικα,παρολο που εγω προσωπικα δεν τελειωνω σχεδον ποτε σε αυτην την σταση...ισως ηταν η καυλα της στιγμης,ισως κατι αλλο,αλλα εμενα μου πιαστηκε...νομιζω οτι συστηνεται για τα χοντρα κ για τιποτε αλλο...δε κλαιω το εικοσαρι (για τον λογο που ανεφερα),αλλα δεν ηταν κ κατι το ιδαιτερο...αντικειμενικα ηταν μια τυπικη,στεγνη καταθεσης...Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Συλβάνα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.100
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού