Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχήν αναφέρομαι στο 27β πάνω....
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Πέμπτης προς Παρασκευή στις 02.20.....η Τζένη λοιπόν είναι μαυρούλα, η καλύτερη εμφανισιακά απο τις 3 που δουλεύουν στον οίκο και για μένα και η πιο καλή στο δωμάτιο ,είναι ψηλή κοντά στο 1.70 με πολύ ωραίο πρόσωπο για μαύρη απίθανα χείλη , πίρσινγκ στη μύτη , λεπτή με πολύ σφιχτό κορμί απίθανο κωλαράκι και στητό βυζι με ρόγα αρκετά μεγάλη.Είναι απο Τζαμάικα 20 χρονών , μιλάει κάποια ελληνικά ,αλλά προτιμάει
τα αγγλικά γι αυτό και σε ρωτάει στο δωμάτιο αν μιλάς....σε αντίθεση με άλλες μαυρούλες βγάζει τα εσώρουχα της απο μόνη της και όχι μετά από "παρακάλια" όπως κάνουν οι περισσότερες ή κατεβάζουν το σουτιέν χωρίς να το βγάλουν , θέλω να πώ ότι δεν βιάζεται μέσα στο δωμάτιο και το καταλαβαίνεις από την πρώτη στιγμή που μπαίνει στο δωμάτιο ενώ είναι και πρόσχαρη...ξάπλωσε δίπλα μου και εγώ ασχολήθηκα κατευθείαν με τα βυζάκια της και ιδιαίτερα με τις ρόγες της , αυτή με το χέρι της μου τον έπαιζε ελαφρά μέχρι να μου σηκωθεί, πέρασμα προφυλακτικού και πίπα θα την έλεγα καλή , της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 για να βλέπω την κωλάρα της και το μουνί της , 69 και γλωσσόφιλα δεν επιτρέπει αλλά δεν λέει όχι σε λίγο δαχτυλάκι στο μουνί.....πρώτη στάση με αυτή από πάνω , αφού έβαλε λίγο κρέμα άρχισε να κουνιέται πάνω κάτω δίνοντας αυτή τον ρυθμό.....δεύτερη και τελευταία στάση δεν θα μπορούσε να ήταν άλλη παρά στα τέσσερα με θέα την απίθανη κωλάρα της , μετά από ένα λεπτό πολύ δυνατού σφυροκοπήματος(ίδρωσα παρόλο που είχε αιρ κοντίσιον)ήρθε το τέλος......στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20 λεπτά......είναι πρώτη φορά που πέρνω μαυρούλα
δεύτερη φορά(9/10 είναι φόλες)και αυτό απο μόνο του λέει πολλά...για όσους τους αρέσουν οι μαυρούλες είναι πολύ καλή επιλογή.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.944
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2012
Το μαυράκι κάνει καλά την δουλεία του και ο κύριος Άρης είναι αποθέωση με τ γαλλικά του!Η καλύτερη επιλογή όταν το Ερρικάκι είναι μουρτζουφλιασμένο!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1