Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν θα κάνω μακροσκελή περιγραφή οι περισσότεροι απο εδω μέσα την ξέρετε.
Ψιλόλιγνη,Ξανθιά με σέξυ ανταύγειες,αρμονικό στήθος για τον σωματοτυπό της,κ όμορφο "σλάβικο" πρόσωπο (με γωνίες) με ελάχιστες ρυτιδούλες...
Μπαίνω με συναγωνιστή anterepaidia κ δύο αλλα παλικάρια που γνωριστήκαμε στην Κων\λεως,με κοινό στόχο την πορνική υδονή.
'Εκείνη την ώρα σκάει τηλεφώνημα που προφανώς ηταν εκ άνωθεν κ η τσατσά κλειδώνει την πόρτα.'Οποιος είναι μέσα γαμάει κ τέλος μέχρι νεωτέρας διαταγής.
Δίνω το πορνοπαράβολο κ εισέρχομαι.Εν τω μεταξύ μέχρι να μπώ έχω κάνει σχόλια του τύπου "κάβλα είσαι μωρό μου" με απαντήσεις τύπου "κ εσύ καβλιάρη μου",κ έχω πιάσει κ κωλαράκι...Μεγάλο χαμόγελο
Στο αγωνιστικό κομμάτι τωρα.
Μου βγάζει μποξεράκι κ γλύψιμο αρχιδιών.Μετά ανεβαίνει κ μου γλύφει ρώγες,φιλάκια στο σώμα,της χαιδεύω ανεπαίσθητα τις ρώγες που ανταποκρίθηκαν θετικά.Μου χαμογελάει.Χαμόγελο
Μετά ακάπωτο υγρό τσιμπούκι με μεγάλη μαεστρία.Σε προτροπή τύπου "πάρτο όλο μέσα"
ανταποκρίθηκε επίσης θετικά.
Στύση 110% activated κ της λέω θέλω να σε σκίσω.Στα τέσσερα κ σφυροκόπημα.Μου άρεσε πολύ η αίσθηση του μουνιού της που αγκάλιαζε αρμονικά την κρεατόβεργα μου κ ενώ μπαινόβγαινα κ αυτό
ξεπεταγόταν λίγο έξω...πολύ δουλεμένο μουνάκι
Γύρισμα στο ιεραποστολικό,όμορφα βρώμικα λογάκια,ανέβασμα ταχυτήτων.Σε προτροπή μου για γλωσσόφιλο μου είπε "α εσένα σου αρέσει πολύ sensual"
Δεν ανταποκρίνεται Ντροπή
κ την προτρέπω για νύχια στην πλάτη."τα θές όλα μέσα μωρό μου, να στα ρίξω?"
Θετική απόκριση κ τελείωμα εκεί.Σε σύντομη μετέπειτα συζήτηση μου είπε οτι είναι 29 χρονών.
VFM επειδή κάνει πολύ καλό ακάπωτο βαθύ υγρό τσιμπούκι,ανταπόκριση στο σαλονάρισμα χωρίς υπερβολές,κ προσωπικά για εμένα οι υπηρεσιές που αναζητώ αν εξαιρέσεις την αποφυγή γλωσσόφιλων...
Χρόνος παραμονής περίπου 10 λεπτά.
Στανταράκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Εύα
crazy boy
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού